Oczyszczacze powietrza Fellowes

/Oczyszczacze powietrza Fellowes
Oczyszczacze powietrza Fellowes2022-11-27T12:12:22+01:00

Dlaczego warto zamontować oczyszczacze Fellowes AeraMax PRO?

Oczyszczacz Fellowes AeraMax PRO

Od jakości codziennie wdychanego powietrza zależy nasze samopoczucie i stan zdrowia. Przebywając poza domem, w zakładach pracy, ośrodkach zdrowia, placówkach handlowych, czy w środkach komunikacji publicznej narażamy się na kontakt z licznymi alergenami i substancjami trującymi obecnymi we wdychanym powietrzu, a także na ryzyko zachorowania wynikające z obecności w nim bakterii i wirusów. Niekorzystnie na organizm wpływa także dym papierosowy uniemożliwiając zdrowe oddychanie. Dyskomfort, spowodowany nieprzyjemnymi zapachami, utrudnia funkcjonowanie. Specjalistyczne badania wskazują, że przebywając w pomieszczeniach oddychamy powietrzem pięć razy bardziej zanieczyszczonym, niż powietrze zewnętrzne.

Smog, szczególnie agresywny w okresie grzewczym, należy do problemów, z którymi trudno uporać się w polskiej rzeczywistości. To w naszym kraju występują obszary najbardziej nim skażone. 33 polskie miasta znajdują się na liście miejscowości, w których smog przekracza wszystkie dopuszczalne normy, zagrażające zdrowiu i życiu.

Znajdujące się w smogu pyły zawieszone PM10 i PM2,5, a także benzen, tlenki azotu, dwutlenek siarki, czy tlenek węgla uszkadzają płuca, układ krwionośny oraz są przyczyną nowotworów.

Dzięki oczyszczaczom powietrza AeraMax PRO z powietrza, które wdychamy, zostanie usuniętych 99,7% szkodliwych substancji. Poprawie ulegnie zdrowie, ponieważ nasze organizmy nie będą atakować bakterie i wirusy, a wszechobecne alergeny zostaną wyeliminowane z najbliższego otoczenia.

Jakie są charakterystyczne cechy oczyszczaczy AeraMax PRO?

Oczyszczacze najczęściej montowane są w miejscach użyteczności publicznejniewielkich gabinetach lekarskich, biurach i toaletach oraz we wnętrzach o wielkich powierzchniach – salach konferencyjnych, czy siłowniach.

Nieocenione są w miejscach przebywania osób starszych, dzieci, a także zwierząt. Najnowocześniejsze filtry True HEPA oraz filtr węglowy eliminują chorobotwórcze bakterie, alergeny, wirusy oraz usuwają z otoczenia przykre zapachy.

W pomieszczeniach, w których przebywają ludzie, oczyszczacze pracują w trybie cichym. W pomieszczeniach pustych szybko i bezproblemowo oczyszczają powietrze, przy oszczędnym poborze energii elektrycznej.

AeraMax PRO firmy Fellowes mogą zostać zamontowane na ścianach, nie kolidując z wyposażeniem wnętrza. Oczyszczacze są estetyczne, doskonale komponujące się w każdym pomieszczeniu. Dzięki wzmocnionej obudowie oraz zabudowanemu panelowi dostępu, odporne są na uszkodzenia i ingerencję niepowołanych osób.

Rodzina

Urządzenia do oczyszczania powietrza, AeraMax Professional, przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania, dostępne są w kilku odmianach:

 • AeraMax PRO AM II sprawdza się w pomieszczeniach od 20 do 30m2 . Posiada jeden silnik elektryczny. Oczyszcza powietrze z szybkością 170 m³/h. Urządzenie objęte jest trzyletnim okresem gwarancyjnym. Ten typ oczyszczacza sprawdzi się w niewielkich gabinetach, pokojach hotelowych oraz toaletach.

 • AeraMax PRO AM III oraz AM IIIS przeznaczone są do wnętrz o powierzchni od 28 do 65 m2 . Oczyszczają powietrze z szybkością 374 m³/h. Posiadają po jednym bezszczękowym silniku elektrycznym, który emituje niewielki poziom hałasu. Przeznaczone są do zamontowania wszędzie tam, gdzie występuje duże stężenie zanieczyszczeń. Posiadają pięcioletni okres gwarancyjny.

 • AeraMax PRO AM IV nadaje się do większych powierzchni, od 56-130 m2 . Powietrze oczyszczane jest z prędkością 748 m³/h. Urządzenie wyróżnia się wyposażeniem w dwa bezszczotkowe silniki elektryczne DC, o cichym działaniu. Przeznaczeniem oczyszczacza jest praca w wysoko zanieczyszczonych pomieszczeniach. Objęty jest pięcioletnim okresem gwarancji.

W jaki sposób działają?

Oczyszczanie powietrza

Oczyszczacze powietrza AeraMax PRO skutecznie oczyszczają powietrze. Dzięki filtrom wstępnym, powietrze oczyszczane jest z większych cząstek. Wyposażone są w następujące filtry i rozwiązania:

 • filtr węglowy, który eliminuje z otoczenia przykre zapachy oraz pochłania lotne związki organiczne, zatruwające środowisko, takie jak acetony i octany, węglowodory aromatyczne, czy chlorki metylu;
 • filtr True HEPA odpowiadający za usunięcie z wdychanego powietrza najmniejszych cząstek stałych, do 0,3 mikrona; filtr ten zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne oraz wirusy, bakterie, komórki grzybów, np. pleśni i pierwotniaków; zawiera powłokę antybakteryjną uniemożliwiającą rozwój chorobotwórczych bakterii wewnątrz filtra;
 • dwubiegunowy jonizator wzmacnia działanie oczyszczające filtrów.

Dobroczynne działanie oczyszczaczy powietrza AeraMax PRO docenią szczególnie osoby, które chorują na astmę. Wytworzony zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach, w których obecnych jest więcej osób, zapewni wydajniejszą pracę i bardziej efektywny wypoczynek. Dzięki oczyszczaczom ciężkie powietrze jest zastępowane lekkim i zdrowym. Znika uczucie zmęczenia.

Profesjonalne doradztwo i montaż oczyszczaczy AeraMax PRO zapewnia firma CLIMA POLSKA, której siedziba znajduje się w Warszawie, przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 92 lokal U-1. Nasze usługi realizujemy na terenie Warszawy (i jej wszystkich dzielnic, w tym na: Bielanach, Bemowie, Woli, Ursynowie, Żoliborzu, Ochocie, Mokotowie, Targówku czy w Śródmieściu, Centrum, Wesołej i Wilanowie) oraz na całym Mazowszu.

Dla osób prywatnych mamy szczególnie atrakcyjną ofertę – wszyscy, którzy zamówią kompleksową usługę zakupu i montażu oczyszczaczy otrzymają promocyjną cenę w wysokości obniżonej o 15% do ceny standardowej. Zapraszamy.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Napisz lub zadzwoń!

  +48 798 957 780

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ