Oczyszczacze powietrza Electrolux

/Oczyszczacze powietrza Electrolux
Oczyszczacze powietrza Electrolux2022-11-27T12:49:16+01:00
Oczyszczacz Powietrza Electrolux

Nowoczesne i eleganckie oczyszczacze powietrza firmy Electrolux dostępne są w postaci poniższych modeli, skierowanych odpowiednio do pomieszczeń o różnej wielkości:

  • EAP300,

  • EAP450.

Model EAP300 przeznaczony jest do mniejszych pomieszczeń o powierzchni maksymalne 70 m2, natomiast model EAP450 idealnie będzie pasował do pomieszczeń nieco większych, do 130 m2. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że oczyszczacze firmy Electrolux będą pasować do każdego wnętrza.

Ochrona przed zanieczyszczeniami

Produkowane przez firmę Electrolux oczyszczacze powietrza są idealnym rozwiązaniem do domu i pomieszczeń biurowych. Zapewniają komfort oddychania czystym powietrzem, chronią przed bakteriami, wirusami, niwelują szkodliwe i nieprzyjemne zapachy oraz opary, chronią również przed pyłami i smogiem. Możliwe jest to dzięki technologii jonizującej PlasmaWave, która zapewnia ochronę bez wytwarzania szkodliwego ozonu.

Zastosowany w tych urządzeniach system Pure Source pozwala na wielostopniową filtrację powietrza. Dzięki niemu wyłapywane są nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń.

Oczyszczacz Powietrza Electrolux

Oczyszczacze powietrza wyposażone są w dwa filtry:

  • filtr HEPA 13 – usuwa wszystkie, nawet najmniejsze zanieczyszczenia powietrza, hamuje i eliminuje rozwój bakterii;

  • filtr węglowy – oczyszcza powietrze niwelując wszystkie nieprzyjemne i szkodliwe zapachy w otoczeniu.

Czujnik powietrza zamontowany w urządzeniach dostosowuje intensywność pracy wentylatora do zmian jakości powietrza w pomieszczeniu, dzięki temu zapewniona jest optymalna wydajność oczyszczania.

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ