Letnia promocja klimatyzatora marki Haier

//Letnia promocja klimatyzatora marki Haier

Letnia promocja klimatyzatora marki Haier

Klimatyzator przenośny Haier

Lato zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa coś naprawdę wyjątkowego. Z uwagi na wysokie temperatury, topnieją u nas ceny. Tylko teraz przenośny klimatyzator marki Haier, można nabyć za jedyne 1549 zł brutto. To wyjątkowa promocja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu w miejscu swojej pracy lub relaksu w przyjemnym chłodzie własnego mieszkania. Jako specjaliści, działający w branży związanej z klimatyzacją, wentylacją i ogrzewaniem. zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla dobrego samopoczucia, jest świeże i chłodne powietrze. Dzięki niemu czujemy się zdecydowanie lepiej, jesteśmy bardziej efektywni i chętni do wykonywania codziennych obowiązków. To wszystko pragniemy zapewnić Państwu, poprzez naszą promocję, skierowaną właśnie do Was.

Klimatyzator przenośny – proste i skuteczne rozwiązanie na upragniony chłód

Oferowany klimatyzator przenośny Haier, znajdzie zastosowanie zarówno w przestrzeni biurowej, jak również w domach i mieszkaniach. Dzięki niemu można osiągnąć satysfakcjonujący komfort cieplny, bez konieczności wykonywania skomplikowanych instalacji lub przerabiania pomieszczeń. Haier cechuje przede wszystkim duża prostota użytkowania. Dzięki temu urządzenie może być przestawiane pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, w celu obniżenia temperatury w różnych częściach budynku. Brak konieczności montażu, pozwala na wysoką elastyczność użytkowania.

klimatyzacja-przenona-clima-warszawa

Klimatyzator Haier – jakość i uniwersalność

Znajdujący się w naszym asortymencie klimatyzator, posiada szereg zalet, do których zalicza się przede wszystkim wysoka moc chłodzenia – wynosząca 3,5 kW. Pozwala to na obniżenie temperatury pomieszczenia, nawet podczas panowania wysokich temperatur. Dzięki zastosowaniu funkcji Auto-Swing, cały proces przebiega bardzo szybko. Dodatkowo urządzenie przyda się również w porze zimowej, wówcza wykorzystać można je w celu ogrzania wnętrza. Moc grzewcza wynosi w tym przypadku 3,3 kW.

Obsługa klimatyzatora, jest wyjątkowo prosta. Intuicyjny pilot oraz przejrzysty wyświetlacz i możliwość programowania sposobu działania, sprawiają, że użytkownik nie będzie miał problemów związanych z prawidłowym sterowaniem urządzenia.

Proponujemy Państwu sprzęt, który jest prosty w obsłudze, nie wymaga montażu i daje doskonałe rezultaty. Dzięki niemu, Wasze wnętrza będą zachęcały do pozostania w nich dłużej. To wszystko dostępne jest teraz w specjalnej, promocyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dokonania zakupu klimatyzatora przenośnego marki Haier. Współpracujemy ze światowymi liderami branży klimatyzacji i dlatego oferowane przez nas urządzenia, każdorazowo charakteryzują się najwyższą jakością. Złóż zamówienie już dziś!

2022-11-27T12:51:38+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ