Klimatyzator przenośny Haier – sposobem na komfort cieplny

//Klimatyzator przenośny Haier – sposobem na komfort cieplny

Klimatyzator przenośny Haier – sposobem na komfort cieplny

Klimatyzator przenośny Haier

W upalne, letnie dni, dawka świeżego i chłodnego powietrza, potrafi być nie do przecenienia. Odpowiednie warunki termiczne można osiągnąć, poprzez korzystanie z klimatyzacji. Dużą popularność zyskują obecnie klimatyzatory przenośne, które cechuje przede wszystkim prostota montażu. Takim produktem, jest klimatyzator przenośny marki Haier. W celu jego wykorzystania, wystarczy podłączyć rurę, której zadaniem, jest odprowadzanie ciepłego powietrza oraz wpiąć klimatyzator do zasilania. Niewątpliwy atut, stanowi w tym przypadku duża mobilność. Urządzenie pozwala na zmianę miejsca jego pracy. Sprawdzi się również w pomieszczeniach, w których nie ma technicznych możliwości instalacji klimatyzatora stacjonarnego.

Chłodne powietrze z klimatyzatora Haier

Klimatyzator przenośny Haier, spełni swoją rolę w różnorodnych wnętrzach. Urządzenie szczególnie polecane jest osobom, które pragną wykorzystać je w pomieszczeniach biurowych lub domowych. Jego moc, jest wystarczająca, by zapewnić odpowiedni komfort, nawet w najbardziej upalne dni. Nie jest to jednak jedyna funkcjonalność, którą posiada Haier. Dokonując inwestycji, można liczyć również na funkcję nawiewu oraz osuszania powietrza, która przyda się w przypadku konieczności zmniejszenia wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Wszystko to sprawia, iż nowy nabywca, zyskuje urządzenie, które z powodzeniem może wykorzystywać przez cały rok.

klimatyzacja-komfort

Parametry gwarantujące najwyższą jakość

Kluczowymi parametrami, branymi pod uwagę podczas wyboru klimatyzatora, są takie elementy, jak moc chłodzenia oraz grzania. Dzięki temu możliwa staje się do określenia wydajność klimatyzacji. Klimatyzator przenośny Haier, dysponuje mocą chłodzenia na poziomie 3,5 kW oraz mocą grzania 3,3 kW. Im większa jest moc klimatyzatora, tym większą powierzchnię będzie mógł schłodzić lub też ogrzać. To ważna kwestia, którą należy mieć na uwadzę, dobierając urządzenie do konkretnych warunków lokalowych. Nie chodzi wyłącznie o powierzchnię, lecz również o takie elementy, jak nasłonecznienie, izolacja ścian lub liczba okien. Użycie klimatyzatora przenośnego marki Haier, pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków w pomieszczeniu o wymiarach około 40 m2.

cichy-klimatyzator-przenosny-haier-clima-warszawa

Samo sterowanie, jest wyjątkowo intuicyjne. Pomaga czytelny panel, wyposażony w wyświetlacz LED, na którym pojawiają się wszystkie istotne dla użytkownika informację. Urządzenie pozwala także na zaplanowanie czasu pracy, przez okres kolejnych 24 godzin, przez co klimatyzator staje się praktycznie bezobsługowy.

Kultura pracy klimatyzatora Haier, jest bardzo wysoka. Generowany hałas, oscyluje na poziomie 52 db (A), dzięki czemu, urządzenie nie będzie przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków lub podczas relaksu.

Jeśli szukacie Państwo urządzenia, które w szybki sposób pozwoli uzyskać komfort, o którym marzycie, koniecznie skorzystajcie z oferty ClimaPolska i dokonajcie zakupu klimatyzatora przenośnego marki Haier.

2022-11-27T13:37:30+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ