Klimatyzatory Daikin Stylish

/Klimatyzatory Daikin Stylish
Klimatyzatory Daikin Stylish2024-04-09T11:56:01+02:00
stylish
URURU SARARA
EMURA
PERFERA
COMFORA
SENSIRA+ FTXC-B
SENSIRA + ATXC-B + ARXC-B
przypodłogowa FVXM-F
kanałowa FDXM-F9

Klimatyzator STYLISH FTXA+RXA

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

STYLISH FTXA+RXA to klimatyzator sygnowany przez firmę Daikin. Urządzenie działa w technologii split i zapewnia wyjątkowy komfort, jaki wiąże się zarówno z czystością powietrza, jak również z odpowiednio dobraną temperaturą oraz wilgotnością. Prezentowany klimatyzator to jednostka charakteryzująca się wysoka energooszczędnością określona parametrami A+++.

Klimatyzator wykonano w szerokiej gamie wersji dostosowanych do pomieszczeń o zróżnicowanej powierzchni. Wśród nich znajdują się:

 • FTXA-20AS/AW/AT
 • FTXA-25AS/AW/AT
 • FTXA-35AS/AW/AT
 • FTXA-42AS/AW/AT
 • FTXA-50AS/AW/AT

Urządzenie posiada stylowy i nowoczesny wygląd oraz wiele funkcji, dzięki czemu gwarantuje skuteczne i dostosowane do różnych potrzeb rozwiązania klimatyczne.

Do wymagających designersko wnętrz

Użytkownik może wybierać spośród trzech wersji kolorystycznych – klimatyzator STYLISH dostępny jest w kolorze białym, srebrnym, oraz czarnym macie. Zaokrąglone rogi pozwalają na dyskretne wkomponowanie go w wystrój pomieszczenia. Potwierdzeniem wyjątkowego wzornictwa jest fakt, że klimatyzator otrzymał Good Design Award 2017, a także został wyróżniony na Targach Forum Wentylacji Salonu Klimatyzacji w Warszawie w kategorii najciekawszy produkt 2020

Jego niewielki rozmiar sprawia, że jest to najbardziej kompaktowa jednostka klimatyczna, jaka obecnie jest dostępna na rynku, zaś pojedynczy panel, a także możliwość wyboru koloru łatwo włączyć je do wystroju każdego wnętrza.

STYLISH – szeroki zakres funkcji – dopasuj klimat w pomieszczeniu do swoich potrzeb

Klimatyzatory STYLISH FTXA+RXA inteligentnie wybierają rodzaj przepływu powietrza w zależności od tego, czy pomieszczenie wymaga ogrzewania, czy chłodzenia. Specjalny czujnik matrycowy służący do wykrywania powierzchniowej temperatury powietrza rozprowadza je równomiernie w całym pomieszczeniu jeszcze przed przełączeniem na tryb ciepłego lub zimnego powietrza.

Dzięki temu model STYLISH FTXA+RXA eliminuje przeciągi oraz zapewnia stabilną i komfortową temperaturę dla osób, jakie przebywają wewnątrz.

klimatyzator daikin bluevolution STYLISH FTXA+RXA technologia

Klimatyzator charakteryzuje się również innymi funkcjami, dzięki którym wzrasta jego użyteczność, a mianowicie:

 • technologią Daikin Flash Streamer – jest to system usuwający z powietrza alergeny, zapachy czy inne cząsteczki, dzięki czemu w pomieszczeniu uzyskuje się czyste, wolne od zanieczyszczeń powietrze;

 • nowo zaprojektowanym wentylatorem, który pozwala zoptymalizować przepływ powietrza, gwarantując jednocześnie wyższą wydajność energetyczną; urządzenie umożliwia także utrzymanie niskiego poziomu hałasu; nowy projekt wentylatora gwarantuje również na efektywną pracę całej jednostki pomimo niewielkich, kompaktowych rozmiarów.

klimatyzator daikin bluevolution STYLISH FTXA+RXA efekt coandy

Nawiew przestrzenny 3D

Niewątpliwą zaletą prezentowanej jednostki ściennej jest dbałość o odpowiedni klimat w obsługiwanym pomieszczeniu. Zastosowany nawiew przestrzenny 3D, automatyczny ruch klap nawiewu w kierunku poziomym i pionowym oraz automatyczna prędkość wentylatora sprawiają, że klimatyzator STYLISH gwarantuje komfortowy klimat w pomieszczeniu bez przeciągów i niekontrolowanych podmuchów zimnego powietrza. Za optymalizację przepływu powietrza w pomieszczeniu odpowiada efekt Coandy, który przyczynia się do lepszego rozkładu temperatury we wnętrzu.

Prezentowany klimatyzator oferuje także wiele przydatnych funkcji, w tym:

 • tryb ekonomiczny,

 • tryb nocny,

 • filtr z funkcją automatycznego oczyszczania,

 • zastosowanie skutecznych filtrów powietrza i filtrów przeciwdziałającym nieprzyjemnym zapachom,

 • możliwość programowania pracy urządzenia w trybie 24-godzinnym i tygodniowym.

Kompaktowy i funkcjonalny design powoduje, że urządzenie doskonale pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Dodatkową zaletę stanowi zastosowanie w nim czynnika R-32, dzięki czemu zdecydowanie zmniejsza się wpływ, jaki wywiera ono na środowisko.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ