Autoryzowany dealer urządzeń klimatyzacyjnych.

WE SPEAK ENGLISH

Kolekcja 2018

Kolekcja 20182020-03-25T16:27:49+01:00

Poprzednia Kolekcja Multi-Split Daikin 2018

WRÓĆ DO AKTUALNEJ KOLEKCJI 2019

lub
zobacz wybraną serię klimatyzatorów z kolekcji 2018

STYLISH FTXA+RXA

klimatyzator daikin multi-split STYLISH FTXA+RXA

STYLISH FTXA+RXA to klimatyzator działający w technologii Multi Split – w przypadku tego modelu do agregatu zewnętrznego można podłączyć do 5 jednostek wewnętrznych. STYLISH FTXA+RXA zapewnia komfort, jaki wiąże się wyjątkową czystością powietrza oraz z odpowiednio dobraną temperaturą i wilgotnością.

Urządzenie posiada stylowy i nowoczesny design, a także zostało przez producenta wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań, zaś dzięki jego zainstalowaniu uzyskiwany jest wyjątkowy klimat w pomieszczeniach.

Klimatyzator STYLSH FTXA dostępny jest w 6 wersjach:

 • FTXA-15AS/AW/AT
 • FTXA-20AS/AW/AT
 • FTXA-25AS/AW/AT
 • FTXA-35AS/AW/AT
 • FTXA-42AS/AW/AT
 • FTXA-50AS/AW/AT

STYLISH to grupa klimatyzatorów charakteryzujących się wysoka energooszczędnością, co potwierdza wysoka efektywność sezonowa określona klasą energetyczną A+++ w zakresie chłodzenia i grzania.

Kompaktowy i unikalny design

Użytkownik ma możliwość dokonania wyboru spomiędzy trzech różnych kolorów jednostki wewnętrznej, dostępny jest kolor biały, srebrny oraz czarne drewno, a zatem urządzenie będzie idealnie harmonizować z wystrojem każdego wnętrza.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

klimatyzator daikin multi-split STYLISH FTXA+RXA wersje kolorystyczne

Niewielki rozmiar sprawia, że STYLISH FTXA+RXA jest najbardziej kompaktową jednostką klimatyczną, jaką można znaleźć na rynku.  Za sprawą innowacyjnych rozwiązań urządzenie optymalizuje przepływ powietrza, zapewniając komfortowy klimat w pomieszczeniu, a dzięki specjalnym listwom projektowym skierowany strumień powietrza gwarantuje lepszą jego dystrybucję w całym pomieszczeniu.

Komfortowa temperature w pomieszczeniach

STYLISH FTXA+RXA wyposażono również w specjalny czujnik Grid-EYE czyli „inteligentne oko”, który określa bieżącą temperaturę pomieszczenia oraz rozprowadza powietrze równomiernie na całej jego powierzchni. Klimatyzator przełącza się również samoczynnie na schemat przepływu powietrza, który wydmuchuje ciepłe lub chłodne powietrze nawet do odległych miejsc w pomieszczeniu, a także eliminuje przeciągi oraz zapewnia stabilną i komfortową temperaturę.

Urządzenie charakteryzuje się również funkcjami podnoszącymi jego użyteczność, a mianowicie:

 • technologią Daikin Flash Streamer – jest to system, który usuwa alergeny, zapachy czy cząsteczki kurzu, dzięki czemu uzyskuje się czyste powietrze w pomieszczeniu;

 • nowoprojektowanym wentylatorem, pozwalającym zoptymalizować przepływ powietrza, jednocześnie zapewniając wyższą wydajność energetyczną;

 • utrzymaniem niskiego poziomu hałasu – pomimo, iż jednostka ma kompaktowe rozmiary nowoczesny wentylator działa niezwykle efektywnie.

Kompaktowy i funkcjonalny design powoduje, że urządzenie doskonale pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Dodatkową zaletę stanowi zastosowanie w nim czynnika R-32, dzięki czemu zdecydowanie zmniejsza się wpływ, jaki wywiera ono na środowisko aż o 68 % w porównaniu do systemów R-410A.

EMURA FTXJ

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

klimatyzator daikin multi-split EMURA FTXJ

Klimatyzator EMURA FTXJ działający w systemie Multi Split to wyjątkowe urządzenie sygnowane marką Daikin. Jego niewątpliwą zaletą jest niepowtarzalny wygląd oraz liczne zaawansowane funkcje, jak na przykład możliwość sterowania temperaturą w pomieszczeniu za pomocą bezprzewodowego pilota. Klasa wydajności energetycznej na poziomie A+++ świadczy o jego wysokiej energooszczędności.

Klimatyzatory EMURA FTXJ dostępne są w 4 wersjach, tj.:

 • FTXJ20MW/MS
 • FTXJ25MW/MS
 • FTXJ35MW/MS
 • FTXJ50MW/MS
klimatyzator daikin multi-split EMURA FTXJ przód

Komfortowa temperatura w pomieszczeniu

Ten nowoczesny klimatyzator został wyposażony w 2-obszarowy czujnik, tak zwane „inteligentne oko”. Za sprawą tego innowacyjnego rozwiązania powietrze jest kierowane do strefy innej, aniżeli ta, w jakiej aktualnie znajduje się człowiek. Jeśli czujnik nie wykryje w pomieszczeniu żadnej osoby, urządzenie automatycznie przełączy się na ustawienie energooszczędne.

Szeroki wachlarz zalet i funkcji

Dodatkowymi korzyściami, które należy brać pod uwagę decydując się na zainstalowanie tej jednostki naściennej, są:

 • wyjątkowo cicha praca – poziom głośności nie przekracza 19 dBA;

 • zastosowanie trybu nocnego, dzięki któremu można zapobiec gwałtownym zmianom temperatury pokojowej; urządzenie delikatnie koryguje temperaturę przed zatrzymaniem systemu;

 • możliwość wyboru 5 prędkości wentylatora;

 • unikalny, tytanowo–apatytowy fotokatalityczny filtr, który zapewnia idealne oczyszczanie powietrza i jego dezodoryzację w pomieszczeniu; taki nowoczesny filtr eliminuje cząsteczki kurzu, alergeny i inne zanieczyszczenia niezwykle skutecznie;

 • funkcjonalny, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania z tygodniowym programatorem, za pomocą którego można dowolnie ustawić pracę klimatyzatora na cały tydzień;

 • w przypadku awarii zasilania urządzenie włączy się automatycznie, „zapamiętując” wcześniejsze ustawienia – nie ma zatem potrzeby ponownego programowania jego pracy.

klimatyzator daikin multi-split EMURA FTXJ bok

Wysublimowany design

Klimatyzatory Emura to przykład urządzeń o doskonałym, unikalnym wzornictwie. Zostały zaprojektowane w Europie pod kątem zapotrzebowania wymagających, europejskich klientów. Wysublimowany design potwierdzają liczne nagrody uzyskane w konkursach, w tym reddot award 2014 , Focus Open 2014 czy German Design Award. Urządzenie dostępne jest w dwóch odsłonach kolorystycznych – bieli i srebrze.

EMURA FTXJ to urządzenie proekologiczne, które w swojej pracy wykorzystuje czynnik R-32, jaki wywiera znacznie mniejszy wpływ na środowisko naturalne od innych tego rodzaju czynników, jakie standardowo stosowane są w wielu klimatyzatorach. W porównaniu z czynnikiem chłodniczym R-410A. jest on niższy aż o 68%.

PERFERA FTXM-M

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

klimatyzator daikin multi-split PERFERA FTXM-M

Elegancka jednostka PERFERA FTXM-M, działająca w technologii MULTI SPLIT do montażu na ścianie, gwarantuje maksymalną jakość powietrza w pomieszczeniach. To urządzenie zapewnia wyjątkową efektywność sezonową do A +++ przy chłodzeniu, a także przy ogrzewaniu, co zostało uzyskane za sprawą zastosowania w nim nowoczesnych technologii oraz zintegrowanej inteligencji.

Klimatyzator naścienny PERFERA FTXM dostępny jest w 8 wersjach:

 • CTXM15M
 • FTXM20M
 • FTXM25M
 • FTXM35M
 • FTXM42M
 • FTXM50M
 • FTXM60M
 • FTXM71M

Postaw na komfortową temperaturę w pomieszczeniu

Innowacyjne rozwiązanie w postaci 2 obszarowego czujnika ruchu, jaki określany jest mianem „inteligentnego oka”, pozwala skierować strumień powietrza do innego obszaru niż ten, w którym znajduje się człowiek. A więc jeśli obecność ludzi nie zostanie wykryta, urządzenie to automatycznie przełączy się w tryb oszczędzania energii.

Wysoka jakość powietrza – doskonała dla alergików

Niezwykle istotny jest też filtr, jaki został zastosowany przez firmę Daikin w urządzeniu PERFERA FTXM-M. Powstał on w technologii  Flash Streamer, a z jego pomocą wszelkie zanieczyszczenia, nieprzyjemne zapachy, a także alergeny są skutecznie eliminowane, a powietrze jest czyste i bezpieczne. Elektrony uruchamiające chemiczne reakcje z cząsteczkami powietrza dezaktywują unoszące się w powietrzu bakterie, grzyby i pyłki.

klimatyzator daikin multi-split PERFERA FTXM-M przód

Szeroka funkcjonalność klimatyzatora naściennego

To jednak nie wszystkie zalety klimatyzatora PERFERA FTXM -M, który dodatkowo charakteryzuje się:

 • trójwymiarowym przepływem powietrza, który wykorzystuje pionowy i poziomy automatyczny ruch oscylujący, a dzięki temu zapewnia cyrkulację gorącego bądź zimnego powietrza nawet w narożnikach dużych pomieszczeń;

 • wyjątkowo cichą pracą – poziom hałasu dla najmniejszej wersji klimatyzatora nie przekracza 21 dBA;

 • nawet zainstalowanie klimatyzatora blisko urządzenia grzewczego nie zakłóca jego efektywności – po osiągnięciu ustawionej temperatury, wentylator nie przerywa co zapewnia równomierną temperaturę w całym domu;

 • sterownik online umożliwiający monitorowanie pracy klimatyzatora z każdego miejsca;

 • tygodniowy programator;

 • tryb nocny, który zapobiega nagłym zmianom temperatury w pomieszczeniu.

Klimatyzatory PERFERA są dyskretne i eleganckie, doskonale harmonizują z każdym wnętrzem. Doskonale sprawdzą się zarówno w domach, jak też w biurach czy sklepach. Niebagatelną ich zaletą jest również zastosowanie czynnika chłodzącego R-32, który zmniejsza wpływ na środowisko o 68% w porównaniu do systemów R-410A, jak też wiąże się z bezpośrednim zmniejszeniem zużycia energii dzięki wysokiej efektywności energetycznej.

COMFORA FTXP-K3

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

klimatyzator daikin multi-split COMFORA FTXP-K3

COMFORA FTXP-K3 to jednostka naścienna sygnowana firmą Daikin, która zapewnia dużą efektywność oraz komfort. Urządzenie to pracuje w systemie MULTI SPLIT umożliwiającym podłączenie do 5 jednostek wewnętrznych o różnej mocy do 1 agregatu zewnętrznego. Każda jednostka naścienna jest obsługiwana osobno w zakresie tego samego trybu grzania i chłodzenia.

Klimatyzator COMFORA dostępny jest w wersji:

 • FTXP20K3
 • FTXP25K3
 • FTXP35K3
 • FTXP50K3
 • FTXP60K3
 • FTXP71K3
klimatyzator daikin multi-split COMFORA FTXP-K3 przód

Producent wyposażył ten klimatyzator w dyskretny i stylowy panel przedni, który doskonale komponuje się ze ścianą i pasuje do każdego wnętrza. Dzięki niewielkim rozmiarom można go wygodnie umieścić na przykład w przestrzeni międzystropowej.

Efektywny i energooszczędny

W COMFORA FTXP-K3 zainstalowano też szereg innowacyjnych udogodnień, jakie składają się na jej ponadprzeciętną efektywność energetyczną, a mianowicie:

 • oszczędzanie energii w trybie bezczynności, które pozwala na zmniejszenie zużycia energii o około 80 %; kiedy w pomieszczeniu nie zostanie wykryta żadna osoba przez co najmniej 20 minut, system automatycznie przełączy się w tryb oszczędności prądu;

 • tryb ekonomiczny, który zmniejsza zużycie energii, dzięki czemu można korzystać z innych urządzeń o dużym poborze mocy elektrycznej; taka funkcja zapewnia także efektywne oszczędzanie energii;

 • tryb ustawień nocnych, który oszczędza energię, zapobiegając nadmiernemu wychłodzeniu lub przegrzaniu pomieszczeń także w nocy;

 • klimatyzator może działać jako wentylator, nawiewając powietrze bez chłodzenia lub grzania.

Wyjątkowa czystość powietrza

Na wyjątkowość tego urządzenia składa się także tytanowo-apatytowy filtr, który przechwytuje unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu, bakterie, wirusy i alergeny. Urządzenie eliminuje także nieprzyjemne zapachy – w tym dymu tytoniowego czy zapach zwierząt.

Funkcjonalność dla Twojej wygody

Wydajny Tryb Powerful czyli praca na pełnej mocy, pozwala szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie. Po wyłączeniu tej funkcji urządzenie powraca do poprzedniego trybu pracy. Ważną zaletą jest też automatyczny program osuszania, który umożliwia zmniejszenie poziomu wilgotności powietrza bez wahań temperatury w pomieszczeniu.

COMFORA FTXP-K3 posiada 24-godzinny zegar programowany, który można ustawić tak, by uruchamiał urządzenie w dowolnej chwili w ciągu doby, a także zdalny sterownik bezprzewodowy, dzięki któremu jest możliwe zdalne włączanie, wyłączanie oraz regulacja klimatyzatora. Inteligentny klimatyzator „zapamiętuje” wszystkie ustawienia i nawet po przerwie w dostawie prądu powraca do uprzednio zaprogramowanego trybu działania. Dodatkowo producent wyposażył go w funkcję autodiagnostyki, która ułatwia konserwację urządzenia, informując o usterkach i nieprawidłowościach w jego pracy.

klimatyzator daikin multi-split COMFORA FTXP-K3 dom

W tym modelu klimatyzatorów może zostać zastosowany czynnik chłodniczy R-32, który zapewnia zmniejszenie oddziaływania na środowisko naturalne o 68% w porównaniu do czynnika chłodniczego R-410A oraz bezpośrednio prowadzi do obniżenia zużycia energii, dzięki wysokiej efektywności energetycznej.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ