Jednostki podstropowe FHA-A9 DAIKIN

//Jednostki podstropowe FHA-A9 DAIKIN
Jednostki podstropowe FHA-A9 DAIKIN2023-04-04T11:30:42+02:00
Cennik DAIKIN 2023

Jednostki podstropowe FHA-A9, BRC1H519

Jednostki podstropowe FHA-A9 DAIKIN
Jednostka podstropowa w kawiarni

Klimatyzator wewnętrzny do dużych pomieszczeń

Jednostka podstropowa FHA-A9 to klimatyzator wewnętrzny przeznaczony do dużych pomieszczeń, gdzie nie ma miejsca na w przestrzeni podsufitowej lub przy podłodze. Może być stosowany w pomieszczeniach o bardzo wysokim suficie – nawet do 3,8m. Sprawdzi się zarówno w budynkach nowych, jak i tych po modernizacji.

Urządzenie może być wykorzystane do:

 • chłodzenia,

 • ogrzewania,

 • wentylacji i osuszania powietrza.

Dostępne są następujące modele urządzenia:

 • FHA35A9

 • FHA50A9

 • FHA60A9

DAIKIN BRC1H519

Korzyści z zastosowania jednostki podstropowej FHA-A9

Klimatyzator podstropowy zapewnia komfortowe warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Dzięki efektowi Coanda oferuje nawiew do 100°. Za odpowiednie rozprowadzenie powietrza odpowiedzialny jest automatyczny ruch klap nawiewu w kierunku pionowym. Zastosowany filtr powietrza zapewnia eliminację kurzu i stały nawiew czystego powietrza.

Sprawdzi się w różnych lokalizacjach – nawet tych zapewniających niewiele miejsca np. w narożnikach czy wąskich przestrzeniach, ponieważ wymaga jedynie 30mm wolnej bocznej przestrzeni serwisowej. Stylowy design sprawia, że urządzenie łatwo harmonizuje się z każdym wnętrzem. Może być wykorzystywane dla podtrzymania zadanej temperatury podczas nieobecności użytkowników.

W zakresie sterownia przewidziano wybór różnych opcji dostosowanych do wymagań użytkownika. Są to zdalne sterowanie bezprzewodowe (pilotem), sterowanie przewodowe lub sterowanie centralne. Każde urządzenie wyposażono również w sterownik online poprzez aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której możliwe jest kierowanie pracą jednostki z dowolnego miejsca.

Jednostka podstropowa FHA-A9 DAIKIN

Inne funkcje klimatyzatora podstropowego FHA-A9

 • Timer tygodniowy;

 • 5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora;

 • Automatyczne przełączanie chłodzenia i grzania;

 • Automatyczny restart;

 • Autodiagnostyka;

 • Pompka skroplin dostępna w opcji.

Funkcje DAIKIN FHA-A9
Czynnik chłodniczy R32

Klimatyzator przyjazny dla środowiska

Urządzenie może działać w oparciu  czynnik chłodniczy R-410A lub ekologiczny czynnik R32. Sprawdzi się także w obiektach wymagających niezawodności, efektywności działania – np. w serwerowniach.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ