Klimatyzatory przypodłogowo-przysufitowe Innova IGZFCP

//Klimatyzatory przypodłogowo-przysufitowe Innova IGZFCP
Klimatyzatory przypodłogowo-przysufitowe Innova IGZFCP2024-05-17T10:05:23+02:00
Cennik INNOVA 2024

Klimatyzator przypodłogowo-przysufitowy IGZFCP marki Innova jest urządzeniem wyjątkowo elastycznym w montażu. Jego atuty to energooszczędność oraz efektywne chłodzenie i grzanie, dobra dystrybucja powietrza i cicha praca.

Jednostka przypodłogowo-przysufitowa IGZFCP dostępna jest w 8 wariantach mocy, które pozwalają na elastyczne dostosowanie urządzenia do zróżnicowanej powierzchni pomieszczenia.

Elastyczny dobór lokalizacji jednostki

Lokalizację klimatyzatorów IGZFCP możesz wybrać w zależności od potrzeb i możliwości technicznych pomieszczenia. Jednostka sprawdzi się zarówno w pracy przy podłodze, jak i przy suficie.

Wysoka efektywność i energooszczędność pracy

Jednostki przypodłogowo-przysufitowe IGZFCP marki Innova zapewniają niski pobór prądu zarówno w trybie chłodzenia (klasa energetyczna A++), jak i ogrzewania (klasa energetyczna A+). Klimatyzatory te charakteryzują się również wysokimi współczynnikami efektywności sezonowej SEER (6,80 – 6,10) i SCOP (3,80 – 4,00).

Cicha praca

Klimatyzatory przypodłogowo-przysufitowe IGZFCP pracują cicho, co pozwala na efektywną pracę, skupienie i wypoczynek. Najmniejsza jednostka emituje dźwięk w trybie cichej pracy na poziomie 28 dB(A).

Dobra dystrybucja powietrza

Jednostka przypodłogowo-przysufitowa IGZFCP wyposażona jest w wydajne deflektory powietrza, które zapewniają równomierne rozłożenie klimatyzowanego powietrza w pomieszczeniu, poziomy strumień powietrza oraz zapobiegają uczuciu zimnego przeciągu.

4 prędkości pracy wentylatora w tym modelu zapewniają możliwość dostosowania siły nadmuchu do oczekiwań użytkowników.

Klimatyzacja Innova

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Innova w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Jednostka do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń

Klimatyzator IGZFCP może być wykorzystywany przez cały rok kalendarzowy. Urządzenie pracuje wydajnie przy szerokim zakresie temperatur zewnętrznych tj. od -20 st.C do +48 st. C. Zapewnia efektywne chłodzenie i ogrzewanie.

Precyzyjne utrzymanie temperatury

W standardzie klimatyzator przypodłogowo-przysufitowy IGZFCP posiada funkcję I FEEL. Umieszczony w pilocie czujnik pomiaru temperatury pozwala na stałe monitorowanie warunków termicznych w pomieszczeniu i dostosowanie pracy jednostki w celu utrzymania oczekiwanych rezultatów w zakresie temperatury powietrza.

Wybór sterowania jednostką

Klimatyzator przypodłogowo-przysufitowy IGZFCP w zestawie posiada pilot zdalnego sterowania. Jednocześnie w opcji dostępna jest możliwość sterowania za pomocą karty.

Funkcja TURBO

Chcesz szybko nagrzać lub schłodzić pomieszczenie? Skorzystaj z funkcji TURBO, która uruchamia maksymalną moc klimatyzatora w celu szybkiego uzyskania pożądanej temperatury w pomieszczeniu.

Funkcja utrzymania temperatury +8 st. C

Jednostka przypodłogowo-przysufitowa IGZFCP wyposażona jest w funkcję zapobiegającą nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń oraz zamarzaniu i uszkodzeniu instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Utrzymanie temperatury +8 st.C sprzyja również oszczędności zużycia energii elektrycznej w czasie, kiedy pomieszczenie pozostaje puste przez dłuższy okres czasu zimą. Funkcja +8 st.C sprawdza się doskonale w czasie dłuższych zimowych wyjazdów lub w domkach letniskowych.

Ekologiczna klimatyzacja

Klimatyzatory przypodłogowo-przysufitowe IGZFCP wykorzystują czynnik chłodniczy R32, który jest najbardziej ekologicznym tego typu czynnikiem na rynku. Jednocześnie R32 zapewnia najwyższą sprawność chłodniczą, co przyczynia się do oszczędności w zakresie zużycia prądu.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI - 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ