Klimatyzatory Kasetonowe Innova IGZCAP 36

//Klimatyzatory Kasetonowe Innova IGZCAP 36
Klimatyzatory Kasetonowe Innova IGZCAP 362024-05-17T10:05:35+02:00
Cennik INNOVA 2024

Klimatyzatory kasetonowe Innova to jednostki przeznaczone do chłodzenia i ogrzewania, które doskonale sprawdzają się w obiektach komercyjnych. Ich zaletą jest wysoka energooszczędność, komfortowy nawiew, cicha praca czy efektywne grzanie i chłodzenie.

Klimatyzatory kasetonowe Innova IGZCAP dostępne są w 8 wersjach mocy, co pozwala na umieszczenie ich w pomieszczeniach o zróżnicowanej powierzchni.

Wysoka energooszczędność i współczynniki wydajności sezonowej

Klimatyzatory kasetonowe z serii IGZCAP zapewniają niskie koszty eksploatacyjne. Pobierają niewiele prądu, o czym świadczy wysoka klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania (większe modele — klasa A).

Jednocześnie klimatyzatory Innova IGZCAP zapewniają wysokie współczynniki efektywności sezonowej SEER od 5,90 do 7,20 i SCOP od 3,80 do 4,00.

Do chłodzenia i ogrzewania

Jednostkę kasetonową IGZCAP można wykorzystywać przez cały rok kalendarzowy. Sprawdza się zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania pomieszczeń. Oferuje szeroki zakres pracy zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Może pracować wydajnie od -20 st.C (ogrzewanie) do +48 st.C (chłodzenie).

Komfortowy nawiew

Klimatyzator kasetonowy IGZCAP zapewnia komfortowe warunki także z powodu obwodowego nawiewu powietrza 360 st. Dzięki temu klimatyzowane powietrze dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu, jednocześnie gwarantując równomierne rozłożenie temperatury.

4 prędkości nawiewu

Wentylator w klimatyzatorze kasetonowym może pracować w 4 różnych trybach prędkości. W ten sposób dostosujesz nadmuch do swoich preferencji.

Klimatyzacja Innova

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Innova w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Cicha praca

Jednostki kasetonowe Innova IGZCAP nie zakłócają pracy, wypoczynku i snu. Zapewniają cichą pracę. Co więcej, możesz skorzystać z trybu cichej prac, w ramach którego klimatyzator emituje dźwięk na poziomie jedynie 33 dB(A).

Funkcja przeciwdziałająca nadmiernemu wychłodzeniu

Klimatyzator kasetonowy IGZCAP posiada funkcje ogrzewania podtrzymującego +8 st.C. Zapobiega ona nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia oraz zabezpiecza przed zamarznięciem i uszkodzeniem instalacje wodne i kanalizacyjne przy jednoczesnej oszczędności wynikającej z niskiego zużycia energii elektrycznej.

Wbudowana pompka kondensatu

To udogodnienie powoduje, że nie musisz dokupywać dodatkowych części związanych z odprowadzaniem skroplin z klimatyzatora.

Sterowanie za pomocą pilota

Klimatyzator Innova IGZCAP jest prosty i intuicyjny w sterowaniu. Wszystkie funkcje włączysz za pomocą poręcznego pilota na podczerwień.

Funkcja TURBO

Potrzebujesz szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie? Do tego wykorzystasz funkcję TURBO. Dzięki niej klimatyzator pracuje na najwyższych obrotach do czasu osiągnięcia zadanej temperatury, po czym przechodzi na tryb pozwalający na utrzymanie oczekiwanego komfortu cieplnego.

Programator 24h

Zawczasu zaprogramuj pracę urządzenia na cały dzień. W ten sposób jednostka kasetonowa IGZCAP zapewni komfortowe warunki o każdej porze dnia i nocy.

Autorestart

Klimatyzator wyłączył się z powodu przerwy w zasilaniu? Nie musisz kontrolować jego pracy — urządzenie samo włączy się, gdy prąd znów popłynie w sieci.

IGZCAP — klimatyzator ekologiczny

W tym typie klimatyzatorów kasetonowych zastosowany został czynnik chłodniczy R32, który jest najbardziej ekologicznym czynnikiem na rynku. Jego zaletą jest znacznie niższy, niż pozostałych, wpływ na stan środowiska. Dodatkowo R32 charakteryzuje się wysoką efektywnością chłodniczą, która wspiera niskie zużycie prądu przez jednostkę.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI - 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ