Klimatyzatory kanałowe Innova IGZDUP 38

//Klimatyzatory kanałowe Innova IGZDUP 38
Klimatyzatory kanałowe Innova IGZDUP 382023-12-21T14:28:20+01:00
Cennik INNOVA 2022

Klimatyzatory kanałowe Innova IGZDUP to urządzenia energooszczędne i wydajne przeznaczone do chłodzenia i ogrzewania. Charakteryzują się kompaktową budową oraz jeszcze lepszą wymianą powietrza. Zapewniają szeroki kąt nawiewu oraz optymalną dystrybucję klimatyzowanego powietrza. Doskonale sprawdzają siew przestrzeniach mieszkalnych, biurowych czy komercyjnych.

Klimatyzatory kanałowe Innova IGZDUP dostępne są w wersjach mocy, co pozwala na ich elastyczny wybór do pomieszczeń o zróżnicowanej powierzchni.

Energooszczędne jednostki kanałowe

Klimatyzatory kanałowe Innova IGZDUP charakteryzują się wysokim poziomem energooszczędności. Dla trybu chłodzenia przyznano im klasę energetyczną A++, a dla ogrzewania A+. JEdncoześnie opisują je wysokie wartości współczynników efektywności sezonowej SEER (6,1 – 5,4) i SCOP (4,0 – 3,7).

Klimatyzator kanałowy Innova — schłodzisz i ogrzejesz pomieszczenie

Model IGZDUP z powodzeniem może być wykorzystywany przez cały rok kalendarzowy. Jednostka kanałowa pracuje w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych — od -20 st.C do +48 st. C.

Cicha praca

Jednostki kanałowe zapewniają cichą pracę, która nie zakłóca skupienia i wypoczynku. Przy najniższym poziomie pracy wentylatora emitują dźwięk na poziomie 34 dB(A). Zawdzięczają to zoptymalizowanej konstrukcji.

Równomierne rozprowadzenie temperatury w pomieszczeniu

Jednostka kanałowa wyposażona jest w wentylator o 6 prędkościach pracy. W ten sposób dostosujesz moc nadmuchu do swoich potrzeb. Atutem jest także szeroki kąt nawiewu.

Jeśli zależy Ci na precyzyjnym dostosowaniu temperatury do wymagań w opcji dostępna jest funkcja I FEEL, która z poziomu pilota kontroluje temperaturę powietrza w miejscu, na podstawie której urządzenie determinuje swoją pracę.

Klimatyzacja Innova

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Innova w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Szybkie chłodzenie i nagrzewanie pomieszczeń

Jednostka kanałowa IGZDUP wyposażona jest w tryb TURBO. Pozwala on szybko nagrzać i schłodzić pomieszczenie. W tym trybie klimatyzacja pracuje na pełnej mocy, gwarantując uzyskanie szybkie uzyskanie oczekiwanego efektu termicznego.

Ekologiczna klimatyzacja

Klimatyzator kanałowy Innova IGZDUP w pracy wykorzystuje czynnik chłodniczy R32, który jest najbardziej ekologicznym czynnikiem na rynku. Ma on minimalny wpływ na środowisko naturalne i efekt cieplarniany. Jednocześnie R32 zapewnia wysoką wydajność chłodniczą, dzięki czemu obniża zużycie energii elektrycznej przez urządzenie.

Wbudowana pompka skroplin

Jednostka kanałowa IGZDUP w zestawie posiada wbudowaną pompkę skroplin, dzięki czemu nie musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami zakupu części wpływających na pracę klimatyzatora.

Możliwość podłączenia świeżego powietrza

Niewątpliwym atutem klimatyzatora IGZDUP jest możliwość podłączenia świeżego powietrza. Warto pamiętać, że klimatyzatory zazwyczaj klimatyzują powietrze pobierane z pomieszczenia, a więc nie zapewniają jego wymiany z powietrzem zewnętrznym. Dzięki Innova IGZDUP możesz w pomieszczeniu zawsze cieszyć się świeżym powietrzem o oczekiwanej temperaturze. Wymiana powietrza w ramach układu klimatyzacji sprawia, że nie musisz wietrzyć pomieszczeń.

Elastyczny montaż

Klimatyzatory kanałowe Innova IGZDUP zapewniają elastyczne dopasowanie wlotu i wylotu powietrza do wymagań instalacji. Urządzenia także umożliwiają elastyczne dopasowanie odprowadzania skroplin do wymagań technicznych lokalizacji.

Dobierz sterowanie klimatyzatorem do swoich potrzeb

Klimatyzator kanałowy Innova IGZDUP w standardzie wyposażony jest w pilot bezprzewodowy. Jednocześnie w opcji możesz wykupić sterowanie pracą jednostki za pomocą karty.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI - 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ