Klimatyzator Daikin Stylish

//Klimatyzator Daikin Stylish

Klimatyzator Daikin Stylish

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem klimatyzatora Daikin Stylish, to zachęcamy do dalszej lektury tego artykułu. Postaramy się przybliżyć Wam detale dotyczące tego modelu i pokazać go z bliska na naszych zdjęciach.

Klimatyzator Daikin Stylish to nie tylko gwarancja komfortu użytkowania, ale również najwyższej jakości podzespołów. Urządzenie jest pracuje bardzo cicho, przez co nasi klienci chwalą sobie ten model zarówno w swoich sypialniach, jak i w sypialniach dzieci. Funkcjonalny pilot pozwala na wygodne sterowanie urządzeniem, ale nie jest to jedyny sposób nadzorowania pracy. Modem wi-fi w standardzie sprawia, że można kontrolować czas pracy i wysokość temperatury poprzez aplikację w telefonie.

System IFTTT pozwala na całkowite zautomatyzowanie korzystania z klimatyzatora. Ciekawym rozwiązaniem jest również system, który wykorzystuje zjawisko adhezji – „przykleja” powietrze do sufitu, dzięki czemu nie będzie kierował nawiewu na osoby stojące bezpośrednio pod sprzętem.

Niezwykłym atutem klimatyzatora Daikin Stylish jest bardzo skuteczna funkcja oczyszczania powietrza. Wbudowane filtry oraz jonizator zapewniają wyłapywanie bakterii, wirusów i grzybów, dzięki czemu możemy cieszyć się czystym powietrzem w domu. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla alergików, ponieważ urządzenie pochłania także kurz oraz alergeny.

klimatyzatory daikin stylish

Klimatyzator Daikin Stylish występuje w 4 wariantach kolorystycznych, przez co stanowi sporą konkurencję dla innych marek. Do wyboru są 3 standardowe kolory (czarny, srebrny i biały) oraz jeden bardzo nietuzinkowy, przyciągający wzrok architektów wnętrz oraz fanów wyjątkowych zdobień. Mowa tu o modelu Daikin Stylish w wersji Blackwood, który możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Zgodnie z sugestią zawartą w nazwie model ten został obudowany frontem przypominającym swoją fakturą czarne drewno.

Jeśli mieszkacie lub bywacie w Warszawie, to serdecznie zapraszamy do umówienia się na spotkanie w naszym showroomie na Al. KEN 86 w lokalu 11. Przekształciliśmy jedno z naszych biur w autoryzowany salon partnerski marki Daikin, dzięki czemu można obejrzeć  wybrane modele urządzeń nie tylko na fotografiach lub wizualizacjach, ale również na żywo, powieszone na ścianie.

daikin stylish klimatyzator

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2021-02-24T14:04:25+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ