Klimatyzacja w stanie deweloperskim

//Klimatyzacja w stanie deweloperskim

Klimatyzacja w stanie deweloperskim

Bardzo często dostajemy pytania o montaż klimatyzacji w stanie deweloperskim. Wiemy, że dużo z Was zaczyna szukać informacji na ten temat na początkowym etapie budowy domu lub remontu mieszkania. Bardzo nas to cieszy, ponieważ rozpoczęcie prac na tak wczesnym etapie jest dużym ułatwieniem, zarówno dla instalatorów klimatyzacji, jak i dla klientów.

montaz-klimatyzacji-w-stanie-deweloperskim

Niepodważalną zaletą jest na pewno czystość. Każdy montaż wymagający bruzdowania ścian wiąże się z pyłem, który w stanie deweloperskim jest standardem i nie stanowi żadnego problemu. Takie mieszkania lub domy są poddawane wielu pracom, więc nie trzeba specjalnie planować sprzątania ani zasłaniać mebli.

Nieodłącznym elementem montażu klimatyzacji jest położenie orurowania. Przeprowadza się je w ścianach, więc niezbędne jest zrobienie bruzdy. Warto zaplanować remont w taki sposób, żeby pierwszy etap montażu wykonać na gołych ścianach, przed położeniem szpachli, a tym bardziej przed malowaniem. Jeśli jednak decydujecie się na klimatyzację w wykończonym mieszkaniu, to również nie ma powodów do zmartwień – zachęcamy do przeczytania naszego tekstu o montażu. Znajduje się w nim wiele przydatnych informacji związanych z całym procesem.

Jeśli rozpoczynacie budowę lub jesteście przed odbiorem mieszkania, najlepszym krokiem będzie umówienie bezpłatnej wizji lokalnej w celu obejrzenia przestrzeni. Nasz przedstawiciel przedstawi możliwe miejsca montażu, a następnie prześle ofertę z kilkoma opcjami. Istotne jest również spotkanie po odbiorze lokalu i ostateczne potwierdzenie szczegółów niezbędnych do umówienia pierwszego etapu montażu, czyli położenia wspomnianego wcześniej orurowania. Remonty potrafią się przedłużać, dlatego można również podzielić płatność na dwie części.

Kiedy przestrzeń zostanie wykończona można umówić realizację kolejnego, ostatniego już, etapu. Polega on na powieszeniu i uruchomieniu jednostki wewnętrznej oraz agregatu. Te prace nie generują zanieczyszczeń w postaci pyłu, dlatego bez problemu mogą być wykonywane w urządzonym pokoju.

Niezależnie od tego, czy chodzi o remont mieszkania, czy o budowę domu, warto zaplanować montaż klimatyzacji na miesiące poza szczytem sezonu. Czas realizacji między październikiem, a lutym jest o wiele krótszy.

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2021-02-09T15:50:08+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ