Klimatyzator z wi-fi

//Klimatyzator z wi-fi

Klimatyzator z wi-fi

Moduł wi-fi to rozwiązanie, które jest coraz szerzej wykorzystywane przez producentów klimatyzacji. Znajdziemy je w urządzeniach wielu marek, które posiadamy w naszym asortymencie. Trudno się temu dziwić, ponieważ ma naprawdę wiele zalet i jest kolejnym krokiem na drodze do ułatwienia codziennego funkcjonowania.

klimatyzacja na wifi

Klimatyzator z wi-fi umożliwia sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi. Nie wyklucza to z zestawu pilota, natomiast daje wachlarz opcji, których sam pilot nie byłby w stanie nam dostarczyć. Na szczęście obsługa obydwu tych sterowników nie jest skomplikowana. Żeby w pełni wykorzystać potencjał tej technologii należy zainstalować w swoim telefonie aplikację, a następnie powiązać z nią klimatyzatory, które posiadamy w domu, mieszkaniu lub biurze. Po przejściu tego kroku parametry działania, aktualna temperatura i inne dane będą dostępne w mobilnym interfejsie.

Zdecydowaną zaletą wi-fi jest możliwość kontrolowania działania klimatyzatora z sąsiedniego pomieszczenia, ogrodu lub nawet z innego miasta. Niektórzy klienci pytają nas, czy taka opcja rzeczywiście sprawdza się w codziennym życiu, spieszymy więc z odpowiedzią.

Klimatyzator z modułem wi-fi ma wiele zastosowań. Jedno z nich sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku rodzin z małymi dziećmi. W sytuacji kiedy nie chcemy ryzykować, że nasza pociecha zacznie intensywnie bawić się pilotem, możemy go schować bez konieczności rezygnowania z używania klimatyzacji.

Kolejna zaleta przemawia do właścicieli czworonogów – niektóre z nich wyjątkowo ciężko znoszą upały, więc mając aplikację sterującą urządzeniem możemy zadbać o komfort zwierzaka, nawet kiedy nie ma nas w domu.

Pamiętamy o wszystkich, ale zapominamy o sobie? Nic z tych rzeczy – aplikacja w telefonie sprawdza się rewelacyjnie, kiedy chcemy schłodzić lub ogrzać mieszkanie, do którego akurat wracamy. Niezależnie od tego, czy akurat wylądowaliśmy na lotnisku po zakończonych wakacjach, czy może właśnie wyszliśmy z pracy i czeka nas godzinna podróż komunikacją lub samochodem, możemy ustawić działanie klimatyzatora tak, żeby dom był gotowy na nasze przyjście.

Klimatyzatory z dostępnym lub wbudowanem modułem wi-fi, które posiadamy w naszym asortymencie: Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries, Toshiba, Daikin, Gree, Haier, AUX. Zachęcamy do kontaktu w celu rozwiania wszelkich wątpliwości lub umówienia bezpłatnej wizji lokalnej.

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2021-02-24T14:29:52+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ