Klimatyzator Rotenso Versu Cloth

//Klimatyzator Rotenso Versu Cloth
Klimatyzator Rotenso Versu Cloth2024-05-16T18:54:04+02:00

Bluevolution Ururu Sarara znakowany symbolem FTXZ-N to klimatyzator naścienny produkowany przez znaną i cenioną na rynku markę DAIKIN oferującą urządzenia klimatyzacyjne najwyższej jakości. W tej grupie produktów znajdują się 3 jednostki różniące się jedynie mocą, tj.:

  • FTXZ25N/RXZ25N (SPLIT),
  • FTXZ35N/RXZ35N (SPLIT),
  • FTXZ50N/RXZ50N (SPLIT).

Klimatyzator przeznaczony jest do pracy w systemach pojedynczych (split) – to znaczy składających się z jednego urządzenia wewnętrznego i jednego agregatu zewnętrznego.

Wszechstronne urządzenie do tworzenia optymalnego klimatu w pomieszczeniu

Prezentowany system to rozwiązanie pozwalające całościowo zarządzać klimatem w pomieszczeniu. Oferuje zarówno tryb chłodzenia, jak i grzania oraz odwilżanie, wentylację i oczyszczanie powietrza. Charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością działania dzięki zastosowaniu technologii Ururu i czynnika chłodzącego R-32.

Klimatyzatory Bluevolution Ururu Sarara zapewniają optymalną jakość powietrza. Wyposażono go w Flash Streamer, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy i formaldehydy. Dzięki zastosowaniu funkcji samodzielnego czyszczenia nie ma potrzeby ręcznego oczyszczania urządzenia, co sprawia, że zawsze emituje ono czyste i bezpieczne dla domowników powietrze – także dla alergików i małych dzieci.

Klimatyzator energooszczędny i przyjazny środowisku

Prezentowany model klimatyzatora charakteryzuje się wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaną klasą energetyczną A+++. Niski poziom poboru energii zawdzięcza wykorzystanemu czynnikowi R-32, który gwarantuje wysoką efektywność energetyczną będąc jednocześnie substancją o najmniejszym oddziaływaniu na środowisko naturalne.

Inwerter wyposażono w szereg funkcji ułatwiających korzystanie, m.in.:

  • zdalne sterowanie na podczerwień za pomocą pilota lub w opcji za pomocą urządzenia mobilnego typu smartfon lub tablet;

  • 3-obszarowy czujnik „inteligentne oko”, który zapewnia w pomieszczeniu kierowanie powietrza tam, gdzie nie przebywają w danym momencie ludzie;

  • Replacement Technology – umożliwiającą wymianę urządzenia na nowszy model przy jednoczesnym wykorzystaniu dotychczasowego orurowania;

  • tryb ekonomiczny;

  • tryb „cicha praca”;

  • tryb automatycznego restartu.

Klimatyzator może być elegancki

Jednostki naścienne Bluevolution Ururu Sarara charakteryzują się eleganckim wzornictwem, czego potwierdzeniem jest przyznanie tej linii klimatyzatorów nagrody Reddot design award 2013. Urządzenia sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach, zakładach usługowych, sklepach czy innych obiektach o charakterze komercyjnym.

CLIMA POLSKA zachęca do skorzystania z bogatej oferty usług. Polecamy szczególnie zakup urządzeń klimatyzacyjnych połączony z montażem. Dzięki temu osoby indywidualne uzyskują wysoki rabat cenowy związany z niższym opodatkowaniem takiej usługi (cena netto powiększona jedynie o 8% VAT). Poza korzystną ceną, nasi klienci zyskują gwarancję profesjonalnie wykonanego montażu klimatyzatorów przez doświadczonych specjalistów.

Zachęcamy także do skorzystania z innych usług realizowanych przez naszą firmę. Szczególnie polecamy serwis i okresowe przeglądy klimatyzatorów, które zapewnią bezawaryjną i wieloletnią pracę urządzeń.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ