Klimatyzator przenośny Rotenso Orta

//Klimatyzator przenośny Rotenso Orta
Klimatyzator przenośny Rotenso Orta2024-06-18T15:56:45+02:00
Cennik ROTENSO
Zico
ORTA
GIRU

Klimatyzator przenośny Orta marki Rotenso to skuteczne rozwiązanie pozwalające na chłodzenie powietrza w pomieszczeniach, gdzie nie ma instalacji klimatyzacyjnej. Do atutów klimatyzatora przenośnego Orta należą cicha praca, energooszczędność, oczyszczanie powietrza i sterowanie za pomocą modułu Wi-Fi. Jednostka dostępna jest w wersji mocy 2,6kW.

Gotowy do pracy

Klimatyzator przenośny Orta nie wymaga instalacji, jak to ma miejsce w przypadku klimatyzacji typu split czy multi-split. Jednostka jest gotowa do użytkowania zaraz po rozpakowaniu.

Wyjątkowo cicha praca

Klimatyzator przenośny Orta to najcichszy z modeli mobilnych w ofercie Rotenso. W trybie super cichym klimatyzator emituje dźwięk na poziomie 3 dB.

Oczyszczanie powietrza

Klimatyzator przenośny Orta wyposażony jest w filtr z aktywnym węglem i filtr elektrostatyczny. Dzięki temu, powietrze w obsługiwanym pomieszczeniu będzie oczyszczone z drobnoustrojów i alergenów.

Wydajny nawiew

Klimatyzator przenośny Orta posiada szeroki kąt nawiewu, co przyspiesza uzyskanie oczekiwanej temperatury w pomieszczeniu. Jednocześnie jednostka wyposażona jest w system kontroli nawiewu, co powoduje, że możesz ustawić nadmuch chłodnego powietrza w preferowanym kierunku.

Wygodne sterowanie

Tym klimatyzatorem przenośnym możesz sterować w wybrany przez siebie sposób — tradycyjnie za pomocą pilota lub z wykorzystaniem wbudowanej funkcji SMART Wi-Fi. W ten sposób możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pomocą aplikacji na smartfonie czy tablecie.

Dodatkowe funkcje poprawiające komfort użytkowania

Funkcja autodiagnozy — w ramach ewentualnych problemów urządzenie samodzielnie wskaże kod błędu, co usprawni ewentualną naprawę

Auto restart — urządzenie wznowi pracę zgodnie z zapamiętanymi ustawieniami sprzed wyłączenia zasilania

Automatyczne odprowadzanie skroplin — funkcja ta zapobiega przelaniu skroplin w zbiorniku

Programator czasowy — zawczasu zaprogramujesz działanie urządzenia, co ułatwi użytkowanie jednostki w dłuższym okresie

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ