Klimatyzator przenośny Rotenso Giru

//Klimatyzator przenośny Rotenso Giru
Klimatyzator przenośny Rotenso Giru2024-06-18T16:44:27+02:00
Cennik ROTENSO
Zico
ORTA
GIRU

Klimatyzator przenośny Giru marki Rotenso to rozwiązanie pozwalające na szybkie i skuteczne chłodzenie pomieszczenia bez konieczności budowy instalacji klimatyzacyjnej. Wysoka wydajność sprawia, że doskonale sprawdza się w dużych i małych pomieszczeniach domowych i biurowych. Atutem klimatyzatora przenośnego Giru jest oczyszczanie powietrza oraz funkcjonalny panel sterowania. Klimatyzator przenośny Giru dostępny jest w wersji mocy 2,7 kW. 

Oczyszczone powietrze w pomieszczeniu

Klimatyzator przenośny Giru wyposażony jest w filtr elektrostatyczny, który wytwarzanym jonom dodatnim i ujemnym skutecznie oczyszcza powietrze.

Komfortowy nawiew

W urządzeniu zastosowano szeroki kąt nawiewu, dzięki któremu klimatyzator przenośny wydajnie rozprowadzi klimatyzowane powietrze w pomieszczeniu. Urządzenie ma także wbudowany system kontroli nawiewu.

Intuicyjne sterowanie

Klimatyzator przenośny Giru posiada stylowy i funkcjonalny panel sterowania, który umożliwia łatwe i funkcjonalne sterowanie urządzeniem. Jednostką możesz sterować również za pomocą zdalnego pilota. Klimatyzatorem możesz sterować również za pomocą aplikacji na smartfonie czy tablecie dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi.

Funkcja snu

Jednostka przenośna Giru oferuje funkcję snu, która stwarza optymalne warunki do nocnego odpoczynku i jednocześnie pozwala ograniczyć zużycie energii.

Zaprogramuj działanie klimatyzatora

Klimatyzator przenośny Giru posiada programator czasowy. W ten sposób możesz zawczasu ustawić pracę urządzenia w zależności od pory dnia.

Dodatkowe funkcje i udogodnienia

Autodiagnoza — dzięki tej funkcji urządzenie w razie ewentualnych problemów wyświetli kod błędu
Auto restart — po zaniku zasilania klimatyzator wraz z powrotem prądu wznowi pracę zgodnie z zapamiętanymi parametrami
Automatyczne odprowadzanie skroplin — urządzenie samodzielnie odprowadzi skropliny, co zapobiega ryzyku przelania zbiornika skroplin

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ