Mitsubishi Electric Deluxe

/Mitsubishi Electric Deluxe
Mitsubishi Electric Deluxe2023-09-14T10:41:41+02:00
SERIA HR
DIAMOND
Kirigamine ZEN (MSZ-EF)
standardowy msz-ap
mr. slim pka-m
kompaktowy msz-ap
Deluxe
Premium
klimatyzacja msz-fh35ve

Klimatyzatory z serii Deluxe MZS-FH Marki Mitsubishi Electric to urządzenia wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Oferują wysoką energooszczędność i efektywność pracy przy jednoczesnej niskiej emisji dźwięku. Zaletą klimatyzacji Deluxe jest zastosowanie sterowania termograficznego. Przeznaczone są do stosowania w układach pojedynczych.

W ramach serii Deluxe wchodzą następujące urządzenia:

 • MSZ-FH25VE/ MUZ-FH25VE,
 • MSZ-FH25VE/ MUZ-FH25VEHZ,
 • MSZ-FH35VE/ MUZ-FH35VE,
 • MSZ-FH35VE/ MUZ-FH35VEHZ,
 • MSZ-FH50VE/ MUZ-FH50VE,
 • MSZ-FH50VE/ MUZ-FH50VEHZ.

Klimatyzatory ścienne DELUXE obsługują powierzchnię, odpowiednio do modelu, 25, 35 oraz 50 m2. Mogą być wykorzystywane w mieszkaniach, domach, biurach lub placówkach handlowych, spełniając wszystkie wymogi jakościowe i estetyczne. Wszystkie modele występują w białym kolorze.

Prezentowane urządzenia należą do najbardziej energooszczędnych klimatyzatorów na rynku – posiadają klasę efektywności energetycznej dla grzania i chłodzenia A+++. Dzięki wykorzystaniu technologii inwerterowej zapewniają zarówno bezproblemową i wygodną regulację grzania i chłodzenia, jak i optymalizację poboru energii elektrycznej

Ich niewątpliwą zaletą jest gwarancja tworzenia w obsługiwanym pomieszczeniu optymalnego klimatu zarówno pod względem temperaturowym, jak i jakości powietrza. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany system oczyszczania powietrza, składający się z filtra PLASMA QUAD, który neutralizuje 99% bakterii i wirusów. Skutecznie blokuje także alergeny. Obecne w powietrzu pyłki roślin i sierść zwierzęca, zostają zatrzymane, w 94% dla sierści i 98% w wypadku pyłków – co potwierdzają badania, przeprowadzone w pomieszczeniach testowych. Urządzenia w 89% eliminują także kurz. To sprawia, że poleca się je w pomieszczeniach, gdzie przebywają alergicy, astmatycy i małe dzieci.

Klimatyzatory Deluxe marki Mitsubishi Electric wyposażono w szereg użytecznych funkcji i rozwiązań, wśród których wymienić należy:

funkcję I SAVE – sprawia, że w czasie nieobecności użytkowników, w pomieszczeniach utrzymywana jest stała temperatura około 10 stopni Celsjusza; w ten sposób zapobiega np. nadmiernemu wychłodzeniu ścian czy zamarzaniu wody w rurach;

interfejs WiFi umożliwiający sterowanie klimatyzatorem na odległość, przy pomocy urządzeń mobilnych, np. tabletów i smartphonów;

funkcję 3D ISEE-SENSOR, która sprawia, że nawiew powietrza kierowany jest na określony cel; w przypadku, kiedy pomieszczenie jest puste automatycznie włącza się tryb oszczędzania energii.

Klimatyzatory MSZ-FH cechuje niski poziom hałasu, co korzystnie wpływa na komfort odpoczynku i sen. Innowacyjna konstrukcja kratki wlotowej, na którą składają się płaskie panele odnosi efektywność działania urządzeń.

W klimatyzatorach Mitsubishi Electric wykorzystywane są ekologiczne R410A, R407C oraz R134a.

Każde urządzenie z serii Deluxe marki Mitsubishi Electric ponadto wyposażono w:

 • bezprzewodowy pilot,
 • czujnik 3D I SEE,
 • możliwość programowania 24-godzinnego,
 • funkcję autodiagnostyki,
 • niezależne sterowanie łopatkami klimatyzatora,
 • funkcja automatycznej pracy żaluzji,
 • automatyczny restart.

Klimatyzatory Deluxe Mitsubishi Electric MSZ-FH objęte są pięcioletnią gwarancją producenta. Dostępne są w ofercie firmy Clima Polska, która także specjalizuje się w montażu, serwisie, konserwacji i projektowaniu sieci klimatyzacyjnych. Prowadzimy także doradztwo. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura położonego w Warszawie przy AL.KEN 90 lokal U-7. Wszelkie usługi realizujemy na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz w województwie mazowieckim.

Dla klientów indywidualnych mamy specjalną ofertę – za zakup klimatyzatorów wraz z montażem proponujemy mocno obniżone ceny (wynikające z 8%podatku VAT na kompleksowe usługi).

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ