Innowacyjne rozwiązania we wzornictwie klimatyzatorów

//Innowacyjne rozwiązania we wzornictwie klimatyzatorów

Innowacyjne rozwiązania we wzornictwie klimatyzatorów

Funkcjonalność klimatyzatorów wciąż odgrywa znaczącą rolę w procesie wyboru urządzeń dostosowanych do wymagań odbiorców. Jednocześnie użytkownicy coraz częściej zwracają uwagę na design jednostek wewnętrznych, które będą podkreślać dbałość o elegancki wystrój wnętrz.

Wśród urządzeń szczególnie zwracających uwagę z powodu wzornictwa są wybrane modele klimatyzatorów marki LG, Daikin. Mitsubishi Electric i Toshiba, które wyróżniają się nie tylko bogactwem kolorów, ale także kształtów i faktur.

Toshiba – klimatyzator HAORI – nowy wymiar designu i komfortu

Jednostka HAORI to najnowszy produkt marki Toshiba wprowadzony na rynek w 2021 roku. Klimatyzator wyróżnia się innowacyjnym designem i konstrukcją. W odróżnieniu od poprzedników, których wygląd nawiązuje raczej do industrialnej i technologicznej estetyki, HAORI prezentuje się nader naturalnie i ekologicznie. Taki ecodesign zawdzięcza zastosowaniu naturalnego materiału, który jest zamontowany na panelu zewnętrznym klimatyzatora. Unikalna faktura, ciepła kolorystyka oraz obłe kształty urządzenia sprawiają, że instalowany w pomieszczeniu odbierany jest jako naturalny element wnętrza. Jednostka HAORI dostępna jest w 6 wersjach kolorystycznych, tj. w kolorze szarym, antracytowym, ciemnoniebieskim, błękitnym, brązowymi i złotym. Producent, oprócz designu, zadbał także o funkcjonalność – materiał do panelu przedniego mocowany jest za pomocą rzepów. To sprawia, że łatwo jest go ściągnąć w celu na przykład czyszczenia czy wymiany na materiał w innym kolorze.

Jednocześnie HAORI jest urządzeniem, które zapewnia najwyższy standard czystości filtrowanego powietrza oraz pełen komfort użytkowania. Wysokowydajne filtry eliminują z pomieszczenia bakterie, wirusy, grzyby, alergeny, cząsteczki smogu PM 2,5, a jonizacja zapewnia niwelację nieprzyjemnych zapachów i dezodoruje powietrze. Urządzeniem można sterować za pomocą pilota, zdalnie (Wi-Fi) oraz głosem. Jest energooszczędne (klasa energetyczna A+++) i niezwykle wydajne. Doskonałe dla najbardziej wymagających użytkowników. 

Daikin – elegancja i komfortowe warunki klimatyczne

Daikin jest marką ekskluzywną zapewniającą urządzenia najwyższej klasy. Jednocześnie przykłada dużą wagę do wyglądu zewnętrznego jednostek, co potwierdzają liczne narody  na przykład Good Design Award czy Reddot Design Award. Jedną z wyróżniających się jednostek wewnętrznych tej marki jest klimatyzator Stylish. Urządzenie charakteryzuje się zaokrąglonymi kantami, dzięki czemu doskonale wkomponowuje się w wystrój pomieszczenia. Dodatkowo dostępne jest w czterech odsłonach kolorystycznych, tj. w kolorze białym, srebrnym, czarnym drewnie i czarnym macie.

Innym przykładem jest klimatyzator EMURA BLUE, który jest połączeniem najwyższego komfortu i wydajności energetycznej z wyjątkowym designem. Urządzenie to charakteryzuje się lekko zaokrąglonym kształtem i dostępne jest w kolorze kryształowej bieli i szczotkowanego aluminium.

Mitsubishi Electric – żywa kolorystyka i doskonałe parametry techniczne

Mitsubishi Electric to marka znana w branży systemów klimatyzacyjnych. W swojej ofercie posiada jednostkę wewnętrzną dedykowaną właścicielom obiektów, którzy cenią wyrafinowane wzornictwo połączone z najwyższą kulturą pracy. Dla takich osób doskonałą propozycją będzie klimatyzator DIAMOND o wysublimowanym designie, który jednocześnie spełnia wysokie wymagania dla urządzeń gwarantujących tworzenie optymalnego klimatu w pomieszczeniach. Jednostka ścienna DIAMOND dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych: Ruby Red, Pearl White, Natural White i Onyx Black. Zdecydowane, żywe kolory sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych i industrialnych, podkreślając ich miejski charakter. Dodatkowe atuty urządzenia to: energooszczędność, komfortowa dla użytkowników dystrybucja powietrza, skuteczne oczyszczanie go z drobnoustrojów i alergenów oraz wysoka energooszczędność i wydajność.

LG – klimatyzator jak obraz lub zdjęcie

Marka LG zdecydowała się na wprowadzenie jednostki ściennej, którą można personalizować w dowolny sposób. Klimatyzator ARTCOOL GALLERY został zaprojektowany w taki sposób, aby można było na panelu przednim umieścić zdjęcie lub reprodukcję, które automatycznie zmienią urządzenie w dzieło sztuki. Zmiana ta jest szybka i łatwa do przeprowadzenia. Co więcej, konstrukcja pozwala na wymianę zdjęcia lub reprodukcji w dowolnym czasie. Dlatego wygląd klimatyzatora ARTCOOL GALLERY można kreować w zależności od zmiany wystroju pomieszczenia.

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2021-01-26T16:04:06+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ