Design w klimatyzacji – jak nowoczesne trendy zmieniają współczesne klimatyzatory?

//Design w klimatyzacji – jak nowoczesne trendy zmieniają współczesne klimatyzatory?

Design w klimatyzacji – jak nowoczesne trendy zmieniają współczesne klimatyzatory?

trendy-w-klimatyzacji-climapolska

 

Trendy w klimatyzacji nie zmieniają się bardzo szybko, ale również nie są zupełnie odporne na wpływy wnętrzarskich nowości. To atut, ponieważ klimatyzator dobrej jakości kupuje się raz na wiele lat. Mimo że nie traktujemy go jako bezpośredniego elementu wystroju i po pewnym czasie większość osób przestaje go zauważać, to jednak nie da się ukryć, że jest to niemały sprzęt zdobiący ścianę, więc byłoby świetnie, gdyby wyglądał atrakcyjnie i podobał się właścicielom.

Nic więc dziwnego, że rynek klimatyzacyjny zaczął szybko odpowiadać na potrzeby konsumentów, którzy przestali traktować klimatyzatory jak element technologicznego zaplecza domowego. Dzisiaj klimatyzator to niezbędne wyposażenie domu, które często dopełnia styl danego wnętrza. W efekcie przy wyborze sprzętu obok parametrów technicznych ważny jest również jego design.

Klimatyzatory Toshiba – rozległe możliwości modyfikacji wyglądu jednostki wewnętrznej

Siłę designu jako pierwsza dostrzegła firma Toshiba, która odmieniła myślenie o klimatyzatorach, wypuszczając na rynek klimatyzator Haori. To model wyposażony w innowacyjny panel, do którego w prosty sposób można zamocować materiałowe obicie. Klienci mogą wybierać z eleganckiego katalogu ponad 60 wariantów kolorystycznych. Na tym jednak nie koniec – do wyboru są także różne wzory, od pasków, przez melanż, aż po kratkę.

Co więcej, klimatyzator Haori możesz spersonalizować – jeśli nie znajdziesz gotowego materiału, który spełnia Twoje oczekiwania, możesz zlecić uszycie go na zamówienie. W ten sposób w pokoju Twoich dzieci znajdą się bohaterowie z ulubionych bajek, w firmie zawiśnie urządzenie z logotypem, a panel klimatyzatora w salonie będzie uszyty z tego samego materiału, co poduszki lub zasłony.

Dzisiaj Toshiba jest pionierem w kwestii śledzenia i kreowania trendów na rynku klimatyzacyjnym. Klimatyzatory sygnowane logo japońskiego producenta nie tylko są wydajne, ciche i zapewniają wysoką jakość powietrza, ale również świetnie wyglądają. Bez trudu można je dopasować do wystroju wnętrza, uzyskują spójną aranżację.

Nowoczesne klimatyzatory – matowe wykończenie i designerskie piloty

Personalizacja, która w najbliższych latach nadal będzie się rozwijać, nie jest jedynym obserwowanym w branży trendem. Coraz więcej osób decyduje się na zakup klimatyzatora w matowym wykończeniu. Klasyczne, połyskujące jednostki nadal są bardzo popularne, zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach, ale zainteresowanie matowymi urządzeniami wzrasta z roku na rok.

Wie o tym innowacyjna firma Daikin proponująca klimatyzatory w białym oraz czarnym macie. To świetnie wyglądające sprzęty, które urzekają prostym, acz wyrafinowanym designem, który pasuje nie tylko do klasycznych, ale i nowoczesnych aranżacji.

Kolejnym elementem, który został wzięty pod lupę projektantów, są zdalne sterowniki. Producenci po latach zastoju zaczęli prześcigać się w projektowaniu nowoczesnych, poręcznych pilotów, które nie tylko funkcjonalne, ale również designerskie. To intuicyjne w obsłudze akcesoria, które urzekają niewymuszonym, minimalistycznym designem. W efekcie świetnie wyglądają.

Nowoczesne klimatyzatory urzekają nie tylko wyśrubowanymi parametrami technicznymi, ale również atrakcyjnym designem. Widać to na sklepowych półkach, które wręcz uginają się pod naporem jednostek o modnym wyglądzie. Dzięki zróżnicowaniu stylistycznemu możesz z łatwością dobrać klimatyzator do wystroju wnętrza i zyskać wydajny sprzęt, który cieszy oko.

2024-06-25T21:28:38+02:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ