Nawilżacz powietrza Gree Mystic

//Nawilżacz powietrza Gree Mystic

Nawilżacz powietrza Gree Mystic

Używanie nawilżacza ma wiele plusów, które bardzo dobrze wpływają na codzienne funkcjonowanie. Dzięki zwiększonej wilgotności powietrza polepsza się jakość snu, stan skóry oraz dróg oddechowych, nawilżenie oczu. Zmniejsza się również uciążliwość alergii, astmy oraz kaszlu. Nawilżone powietrze sprzyja również roślinom domowym kochającym wilgoć.

gree mystic nawilżacz powietrza

Działanie – dlaczego warto wybrać nawilżacz Gree Mystic?

Nawilżacz powietrza Gree Mystic to kompaktowe urządzenie, które odmieni komfort wielu z Was – jest w stanie obsłużyć pomieszczenia o maksymalnej powierzchni 40 m2. Suche powietrze staje się tylko wspomnieniem, ponieważ wbudowany czujnik wilgotności oraz zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów sprawiają, że Mystic działa do 13 godzin bez żadnych przerw. W zestawie znajduje się dodatkowy filtr węglowy.

Nawilżacz powietrza Gree Mystic jest nie tylko wydajny, ale również energooszczędny – pobiera 20W mocy elektrycznej, więc dołączenie go do codziennego użytku nie spowoduje znacznego wzrostu kosztów. Warto wspomnieć także o tym, że urządzenie jest bardzo łatwe w utrzymaniu, a jego czyszczenie jest nieskomplikowane i intuicyjne. Na komfort użytkowania wpływa również wyjątkowo cicha praca jednostki, tryb inteligentnej pracy oraz 3 poziomy intensywności nawilżania.

Niepozorna jednostka zachwyca nie tylko swoim filigranowym gabarytem (317 x 239 x 168mm), ale również estetyką. Modernistyczny design sprawia, że nawilżacz powietrza Gree Mystic może bez problemu zostać umiejscowiony w sercu pomieszczenia. Dyskretny wyświetlacz LED na bieżąco pozwala odczytać informacje na temat stanu nawilżenia powietrza w pokoju. Jego niewielka waga (1,6kg) pozwala na łatwe przenoszenie nawilżacza między pomieszczeniami.

Nowy wymiar relaksu

Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość skropienia kasetki zapachowej olejkami eterycznymi, dzięki czemu wraz z delikatną mikro mgiełką nawilżającą powietrze uwydatni się ulubiony aromat. Właściwości olejków są niezliczone i zależą od preferowanych zapachów. Dzięki nim możemy poprawić koloryt skory, a nawet wspomóc usuwanie bakterii.

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 22 290 26 46 wewn. 1

SERWIS: +48 22 290 26 46 wewn. 2

2021-03-12T15:12:19+01:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ