Klimatyzatory przenośne Innova

/Klimatyzatory przenośne Innova
Klimatyzatory przenośne Innova2022-10-10T11:49:21+02:00
Cennik INNOVA 2022

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator przenośny KCC

Szwedzki koncern Ahlsell Swden AB jest właścicielem marki INNOVA, tworzącej systemy nowoczesnych klimatyzatorów. Dzięki wykorzystywaniu pompy typu powietrze-powietrze, klimatyzatory KCC mogą pełnić funkcje w niskich temperaturach sięgających -22 o C.
Użytkownicy prezentowanych urządzeń cenią bezpieczną codzienną eksploatację, przy niewielkim natężeniu emitowanych decybeli i wysokiej efektywności działania.

Wśród urządzeń typu INNOVA KCC znajdują się:

 • klimatyzator przenośny KCC-2709 AI,

 • klimatyzator przenośny KCC-3512 AJ.

Prezentowane urządzenia są energooszczędne, dzięki zastosowaniu nowoczesnych sprężarek inwerterowych. Do ich zalet należy również łatwy montaż. Klimatyzatory nie muszą być zaopatrzone w specjalistyczną instalację. Do działania wystarczy jedynie podłączenie urządzeń do gniazdka sieciowego.

Klimatyzatory charakteryzuje wysoki poziom estetyki, dzięki można je lokalizować w widocznym miejscu w pomieszczeniu. Zaopatrzone w praktyczne funkcje, zapewniają klientom długie i komfortowe użytkowanie. Wśród nich warto wyróżnić:

 • czujnik temperatury ze zdalnym sterowaniem, który jest gwarancją na zapewnienie równomiernego rozłożenia optymalnej temperatury w całym pomieszczeniu;

 • funkcja utrzymywania stałej temperatury pozwalająca na zapewnienie temperatury na poziomie 8 oC, w czasie nieobecności użytkowników;

 • system oczyszczania powietrza;

 • skropliny, zgromadzone na tacy, wydalane są specjalnym wężem wylotowym.

Klimatyzatory przenośne KCC przeznaczone są do wykorzystania w dowolnym pomieszczeniu, czemu sprzyja wykonanie ich z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Doskonale sprawdzą się w biurach, sypialni, niewielkich placówkach handlowych, a nawet w domkach letniskowych, zapewniając komfortowy klimat, nawet w czasie upałów.
Klimatyzatory przenośne INNOVA KCC dostępne są w ofercie Clima Polska. Firma zapewnia kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, montażu, serwisu i dowozu urządzeń do klienta. Prowadzi także fachowe doradztwo i projektuje sieci klimatyzacyjne. Usługi realizuje na terenie Warszawy i Mazowsza.
Zachęcamy do kontaktu osobistego w biurze zlokalizowanym w Warszawie przy Al. KEN 90 lok. U-7.

Klimatyzator przenośny KCC-2709 AI

Klimatyzator przenośny KCC-2709 AI marki INNOVA jest nowoczesnym, przenośnym urządzeniem, które zaleca się do stosowania w niewielkich pomieszczeniach, o powierzchni do 16 m2 .
Klimatyzator chłodzi i osusza powietrze, a waga 40 kg umożliwia zastosowanie go w dowolnym wnętrzu. Wyposażony w kółka umożliwiające bezproblemowe przenoszenie urządzenia. Elegancki design sprawdza się w biurach, gabinetach, sypialniach oraz w domkach letniskowych.

Najważniejsze funkcje klimatyzatora to:

 • AUTO – urządzenie automatycznie ustawia temperaturę, której nie można regulować;

 • COOL – umożliwia regulację trybu chłodzenia;

 • DRY – uruchamia wysuszanie pomieszczenia;

 • FAN – oznaczenie pracy wentylatora;

 • HEALTH  – niweluje brzydkie zapachy oraz bakterie, dzięki wykorzystaniu adaptera COLD PLASMA;

 • TIMER – włącza przełącznik czasowy, na czas od 0,5 do 24 godzin;

 • SLEEP, włączenie trybu uśpienia w czasie chłodzenia i grzania.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator przenośny KCC 2709AI WArszawa
Klimatyzator KCC 2709AI Cennik

Zaletą urządzenia jest szybki montaż. Potrzebne jest jedynie gniazdko sieciowe i otwór w ścianie, do zainstalowania części zewnętrznej.
Niski poziom hałasu, kształtujący się na poziomie od 52 do 56 decybeli, nie przeszkadza w pracy i zapewnia spokojny wypoczynek. Klimatyzator jest energooszczędny, co potwierdza oznakowanie go klasą energetyczną A. W trosce o środowisko zastosowano ekologiczny czynnik chłodzący – R410a.

Urządzenie wyposażone jest w akcesoria:

 • panel sterowania z wyświetlaczem,

 • kółka,

 • zestaw okienny potrzebny do montażu.

Przed sezonem użytkowania oraz po sezonie należy dokonać przeglądu sprawności klimatyzatora. Szczególnie ważne są czynności konserwatorskie, jeśli nie wykorzystywano urządzenia przez dłuższy czas.

Klimatyzator przenośny KCC-2709 AI marki INNOVA dostępny jest w Clima Polska. Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu urządzeń klimatyzacyjnych. W swojej ofercie ma także montaż, serwis, projektowanie, dowóz oraz doradztwo w zakresie urządzeń do klimatyzowania powietrza. Usługi realizuje w Warszawie i na terenie całego Mazowsza.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w biurze zlokalizowanym w Warszawie przy Al. KEN 90 lok. U-7.

Klimatyzator przenośny KCC-3512 AJ

Klimatyzator przeznaczony jest do użytkowania w pomieszczeniach o powierzchni od 16 do 25m2, w których nie ma możliwości zamontowania klimatyzacji stacjonarnej. Doskonale chłodzi powietrze i dodatkowo osusza je, zapewniając zdrowy i komfortowy klimat. Wydajna praca KCC-3512 AJ możliwa jest w zakresach od 16 do 30 oC.

Urządzenie, o wadze 40 kg można umieścić w każdym pomieszczeniu. Najlepiej sprawdzi się w niewielkich biurach, w sypialni lub pracowni. Dodatkowo przyjazny wypoczynkowi i pracy jest niski poziom hałasu, na poziomie 51, 53 i 55 decybeli. Urządzenie wykonane jest z trwałych, odpornych na uszkodzenie materiałów a atrakcyjny design jest jego dodatkowym atutem.

Urządzenie pracuje w 4 trybach, do których należą:

 • tryb AUTO zapewniający automatyczną pracę urządzenia, bez możliwości regulowania temperatury;

 • tryb COOL – to tryb chłodzenia, z możliwością nastawienia odpowiedniej temperatury;

 • tryb DRY – umożliwia osuszanie wnętrza;

 • tryb FAN oznaczający pracę wentylatora.

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator przenośny KCC 3512AJ Warszawa
Klimatyzator KCC-3512 AJ Cennik

Funkcje klimatyzatora:

 • funkcja HEALTH niweluje przykre zapachy, a także usuwa bakterie, dzięki adapterowi COLD PLASMA;

 • funkcja TIMER umożliwia zastosowanie przełącznika czasowego, w zakresie od 0,5 do 24 godzin;

 • funkcja TURBO oznacza szybkie wchodzenie klimatyzatora w tryb pracy chłodzenia lub grzania;

 • funkcja SLEEP.

Klimatyzator przenośny KCC-3512 AJ podłączany jest bezpośrednio do gniazdka sieciowego. Skropliny, które zbierane są do specjalnego pojemnika, wydalane są na zewnątrz pomieszczenia przez wężyk wylotowy.

O energooszczędności urządzenia świadczy nadana mu klasa energetyczna A. W wyposażeniu klimatyzatora znajduje się zdalny pilot, dzięki któremu obsługa urządzenia jest łatwa i wygodna.

Klimatyzator objęty jest dwuletnią gwarancją.

Urządzenie dostępne jest w ofercie firmy Clima Polska specjalizującej się w sprzedaży, montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. Usługi realizowane są na terenie Warszawy (m. in. w dzielnicach: Bielany, Bemowo, Centrum, Wola, Ursynów, Żoliborz, Ochota, Mokotów, Śródmieście, Ursus, Wesoła, Wilanów, Targówek, Gocław) i całego województwa mazowieckiego.

Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego – firma swoją siedzibę ma w Warszawie przy Al. KEN 90 lok. U-7.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ