Klimatyzator Innova TITANIUM STANDARD BLACK

///Klimatyzator Innova TITANIUM STANDARD BLACK
Klimatyzator Innova TITANIUM STANDARD BLACK2023-12-19T10:45:38+01:00
Cennik INNOVA 2024
Classic Economy
Titanium Standard Black
Racker R32
Solid R32
Titanium
Platinum
RACKER R410A
Solid R410A

Klimatyzator Innova TITANUM STANDARD BLACK jest jednostką zapewniającą wyjątkową wydajność przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacyjnych. Niski pobór prądu, wyjątkowa kolorystyka i design, cicha praca oraz skuteczne oczyszczanie powietrza to cechy, które sprawiają, że jednostka ścienna TITANUM STANDARD BLACK zadowoli wymagających użytkowników.

Klimatyzator Innova TITANUM STANDARD BLACK dostępny jest w 4 wersjach mocy, przeznaczonych do pomieszczeń o różnej kubaturze.

Komfort termiczny o każdej porze roku

Klimatyzator ścienny TITANUM STANDARD BLACK z powodzeniem sprawdza się zarówno zimą, jak i latem. Oferuje wydajne ogrzewanie nawet w temperaturze zewnętrznej wynoszącej -30 st.C oraz ogrzewanie do temperatury +54 st.C panującej a zewnątrz pomieszczenia.

Precyzyjne ustawienie temperatury

Dla zawsze optymalnej temperatury w pilocie wbudowano czujnik temperatury, który pozwala na dostosowanie pracy jednostki dla utrzymania zadanej temperatury. Tryb inteligentnej regulacji temperatury I FEEL sprawia, że w pomieszczeniu zawsze możesz cieszyć się pełnym komfortem cieplnym.
Ciesz się komfortem

Zabezpieczenie przed zimnym podmuchem

Jeśli zamierzasz wykorzystywać klimatyzator także do ogrzewania pomieszczeń, warto zastosować ten, który zapewnia brak zimnego nadmuchu w trybie grzania. W ten sposób masz pewność, że jednostka w trakcie rozruchu nie nawieje do pomieszczenia zimnego powietrza

Szybkie nagrzewanie i chłodzenie

Klimatyzator TITANUM STANDARD BLACK dzięki trybowi TURBO umożliwia bardzo szybkie nagrzanie lub ochłodzenie pomieszczenia. Pracuje wtedy na pełnej mocy do czasu uzyskania zadanej temperatury, a następnie obniża moc pracy tylko do podtrzymania komfortowych dla Ciebie warunków termicznych.

Klimatyzacja Innova

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Innova w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Sterowanie nawiewem

TITANUM STANDARD BLACK daje Ci możliwość pełnej kontroli nad kierunkiem nawiewu. Wielobiegowa regulacja prędkości wentylatora z kolei pozwala ustawić moc nadmuchiwanego powietrza w taki sposób, abyś czuł się w pomieszczeniu komfortowo. Klimatyzator wyposażono w nawiew 3D, który zapewnia równomierną dystrybucję klimatyzowanego powietrza w pomieszczeniu.

Zabezpieczenie przed nadmiernym wychłodzeniem

Jednostka ścienna TITANUM STANDARD BLACK posiada wbudowany tryb ogrzewania podtrzymującego +8 st.C. Zapobiega to nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia, zabezpiecza przed zamarznięciem i uszkodzeniem instalacji wodnych i kanalizacyjnych oraz pozwala jednocześnie zminimalizować koszty związane z poborem energii elektrycznej. Możesz z powodzeniem stosować ten tryb, gdy wyjeżdżasz na dłużej zimą lub w domkach letniskowych.

Steruj klimatyzacją z każdego miejsca na ziemi

Cenisz sobie nowoczesne i wygodne rozwiązania? Klimatyzator ścienny TITANUM STANDARD BLACK posiada wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie klimatyzacją o dowolnej porze i z dowolnego miejsca z pozycji smartfona lub innego urządzenia mobilnego.

W zestawie z jednostką wewnętrzną TITANUM STANDARD BLACK znajduje się pilot zdalnego sterowania.

Oczyszczanie powietrza

Klimatyzator ścienny TITANUM STANDARD BLACK wyposażony jest w wydajne filtry gwarantujące wysoką jakość nadmuchiwanego powietrza. Dodatkowo posiada jonizator plazmowy, który eliminuje zanieczyszczenia organiczne typu wirusy, bakterie, zarodniki pleśni czy alergeny.

Cicha praca

Jednostka ścienna Innova TITANUM STANDARD BLACK zapełnia pełen komfort również w zakresie głośności pracy. Urządzenie w trybie cichym emituje dźwięk na poziomie jedynie 18 dB(A), co sprowadza się do cichego ludzkiego szeptu. To sprawia, że nie zakłóca wypoczynku, snu czy skupienia.

Wydajność energetyczna

Klimatyzator TITANUM STANDARD BLACK pracuje wyjątkowo wydanie — zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania. Potwierdza to klasa energetyczna A+++ w obu trybach w jednostkach o mniejszej mocy.

Niskie zużycie prądu w trybie spoczynku

Jednostka w trybie czuwania pobiera minimalną ilość prądu — jedynie 0,5 kW. To sprawia, że jest jeszcze bardziej energooszczędna.

Klimatyzator wydajny i przyjazny dla środowiska

W jednostce ściennej zastosowano czynnik chłodniczy R32, który jest najmniej wpływającym na środowisko czynnikiem chłodniczym na rynku. R32 zapewnia również najwyższą wydajność chłodniczą, co przekłada się na niższe koszty zużycia energii elektrycznej.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI - 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ