Klimatyzator Innova CLASSIC ECONOMY

///Klimatyzator Innova CLASSIC ECONOMY
Klimatyzator Innova CLASSIC ECONOMY2023-12-19T10:46:48+01:00
Cennik INNOVA 2024
Classic Economy
Titanium Standard Black
Racker R32
Solid R32
Titanium
Platinum
RACKER R410A
Solid R410A

Nowoczesna jednostka ścienna przeznaczona do pracy przez cały rok kalendarzowy. Doskonale sprawdza się zarówno w ogrzewaniu jak i chłodzenie pomieszczeń. Klimatyzator charakteryzuje się niskim zużyciem energii oraz komfortowym sterowaniem.

Jednostka dostępna jest w 4 wersjach wydajnościowych.

Do chłodzenia i ogrzewania przez cały rok

Klimatyzator pracuje w szerokim zakresie temperatury. Przy niskich temperaturach zewnętrznych sięgających -30 st.C. zapewnia wydajne ogrzewanie. W lecie sprawdzi się w chłodzeniu, kiedy na dworze temperatura sięga +52 st.C.

Wysoka wydajność energetyczna

Jednostka wewnętrzna Innova CLASSIC zapewnia niski pobór energii zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia, co potwierdza klasa energetyczna A++. Jednocześnie klimatyzator pracuje z wysoką wydajnością co potwierdzają współczynniki SEER (7,80 – 6,50) i SCOP (4,70-4,10).

Nowoczesna sprężarka inwerterowa

Jednostkę wyposażono w 2-stopniową sprężarkę, która gwarantuje płynne dostosowanie wydajności pracy klimatyzatora w celu utrzymania zadanych warunków klimatycznych w pomieszczeniu. To dzięki sprężarce urządzenie pracuje wyjątkowo wydajnie przy niskim poborze mocy.

Ekologiczna praca

W jednostce Innova CLASSIC zastosowano najnowocześniejszy czynnik chłodniczy R32, który ma minimalny wpływ na ocieplenie klimatu.

Klimatyzacja Innova

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Innova w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Steruj klimatyzatorem w sposób najlepszy dla siebie

zdalnego sterowania. Jednocześnie ma także wbudowane moduł zapewniający zdalne sterowanie Wi-Fi. To sprawia, że możesz kierować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie z tabletu lub smartfona.

Zawsze idealna temperatura w pomieszczeniu

Klimatyzator CLASSIC marki Innova wyposażony został w czujnik temperatury, który wbudowano w pilocie zdalnego sterowania. Stały odczyt temperatury w pomieszczeniu pozwala na precyzyjne utrzymanie oczekiwanych warunków klimatycznych we wnętrzu.

Odpowiednie rozprowadzenie temperatury w pomieszczeniu

Dla komfortu osób przebywających w pokoju ważny jest równomierne rozłożenie temperatury oraz właściwa dystrybucja klimatyzowanego powietrza. Klimatyzator CLASSIC w tym celu wyposażono w nawiew 3D oraz żaluzje, które poruszają się w pionie i poziomie, co pozwala na odpowiednią dystrybucję powietrza w całym pomieszczeniu. Dodatkowo jednostka ścienna posiada 7 biegów wentylatora, dzięki którym ustawisz siłę nawiewu dostosowaną do swoich potrzeb.

Zapobieganie nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń

Klimatyzator Innova CLASSIC w standardzie wyposażony jest w tryb ogrzewania podtrzymującego +8 st.C. To pozwala z jednej strony na utrzymanie temperatury zapobiegającej uszkodzeniu sieci wodno-kanalizacyjnych, z drugiej strony zapobiega nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Korzystaj z tej opcji wtedy, gdy wyjeżdżasz na dłużej z domu. Opcja ta sprawdzi się także doskonale w domkach letniskowych.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI - 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ