Klimatyzacja przenośna

//Klimatyzacja przenośna

Klimatyzacja przenośna

Klimatyzacja przenośna

Klimatyzacja przenośna to świetne rozwiązanie dla tych z Was, którzy wynajmują mieszkanie i nie mogą założyć w nim urządzenia naściennego. Wiemy, że niektórzy umawiają się ze swoimi najemcami na podział kosztów i zamontowanie klimatyzacji na stałe, ale w większości przypadków taka opcja bywa trudna do zorganizowania.

Wynajmowanie mieszkania nie jest jedynym argumentem za tym, żeby zdecydować się na przenośny wariant – w końcu niektórzy z Was używają klimatyzacji sporadycznie, często zmieniają miejsce pobytu lub po prostu preferują taką formę. Bywa także, że niektórzy z Was nie mogą założyć klimatyzacji na stałe ze względu na trudności w uzyskaniu pozwolenia na jej zawieszenie, ale spokojnie – ta kwestia dotyczy bardzo niewielkiego procenta przypadków, zresztą wspominamy o tym w naszym wpisie z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Niezależnie od tego, z jakiego powodu wybieracie taką formę chłodzenia, zachęcamy do obejrzenia zdjęć przykładowego urządzenia. Jak widzicie, na fotografiach znajduje się przenośnia klimatyzacja Haier, która bez problemu może stanąć w sypialni, salonie, czy nawet kuchni. Miejsce zależy wyłącznie od Was! No i oczywiście od odległości do okna lub drzwi balkonowych, bo właśnie przez nie należy wystawić rurę, która jest częścią urządzenia. To przez nią z pomieszczenia wydalane jest ogrzane powietrze.

Przenośna klimatyzacja jest również bardzo prosta w obsłudze. W zależności od modelu można sterować nią za pomocą wbudowanego panelu z guzikami lub pilota. Mogliście spotkać się z wariantami, do których niezbędne było napełnianie zbiornika z wodą, ale obecnie większość modeli nie wymaga takiego uzupełniania, ponieważ działa za pomocą czynnika chłodniczego.

2021-09-24T10:56:51+02:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ