System Panasonic MULTI TZ

System Panasonic MULTI TZ2023-12-15T15:11:25+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Systemy Multisplit

FREE MULTI Z
MULTI TZ

Panasonic proponuje do mniejszych domów i mieszkań układ multi-split, w ramach którego do 1 klimatyzatora zewnętrznego może być podłączonych do 3 jednostek wewnętrznych. Warto podkreślić, że układ ten jest kompatybilny wyłącznie z jednostkami ściennymi TZ.
System Multi TZ zatem pozwala na klimatyzowanie maksymalnie trzech pomieszczeń.

Elastyczny montaż w małych przestrzeniach

Jeśli szukasz rozwiązań klimatyzacyjnych do niewielkiego domu lub mieszkania system Multi TZ jest doskonałym rozwiązaniem. W jego skład mogą wchodzić wyłącznie klimatyzatory ścienne TZ, które charakteryzują się ultra kompaktową konstrukcją. Niewielkie wymiary (szerokość 799 mm) doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie istnieje ograniczona przestrzeń na ich podwieszenie. Warto podkreślić, że klimatyzatory ścienne TZ zmieszczą się nawet w przestrzeni nad drzwiami.

Zaletą układów Multi TZ jest elastyczny montaż oraz łatwy dostęp do czynności serwisowych. Okablowanie i części elektroniczne umieszczono z jednej strony jednostek, co znacznie przyspiesza i ułatwia instalację. Atutem układów Multi TZ jest możliwość wykonania znacznej długości orurowania, dzięki czemu można w ramach 1 układu połączyć klimatyzatory zamontowane w dwóch przeciwległych częściach mieszkania czy domu.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań do domu czy większego mieszkania? Skontaktuj się z nami!

Zaproponujemy układ multi-split skrojony na Twoje potrzeby!

Skontaktuj się z nami!

Komfort użytkowania

Układy Multi TZ, w skład których wchodzą klimatyzatory z serii TZ, dają możliwość sterowania za pomocą internetu i sterowania głosowego. Funkcje te umożliwia wbudowany moduł WLAN wraz z aplikacją Panasonic Comfort Cloud. Warto dodać, że każda z jednostek wewnętrznych jest sterowana indywidualnie, co pozwala na uzyskanie optymalnej temperatury dla konkretnego wnętrza.

Niewątpliwą zaletą klimatyzatorów TZ jest cicha praca. W trybie Super Quiet jednostki emitują dźwięk na poziomie tylko 20 dB(A). To pozwala na spokojny sen, niezakłócony wypoczynek i pełne skupienie. Dlatego z powodzeniem możesz jednostki wewnętrzne układ zamontować w sypialni, salonie, gabinecie czy pokoju dziecięcym.

Oprócz optymalnej temperatury w pomieszczeniu ważny dla komfortu użytkowników jest również odpowiedni system nawiewu. Zastosowany w klimatyzatorach system Aerowings sprzyja równomiernemu rozkładowi temperatury we wnętrzu. Nawiew w kierunku sufitu w trybie chłodzenia eliminuje problem uczucia przeciągu i zimnego nawiewu.

Zastosowane w układach Multi TZ klimatyzatory zadbają również o czyste i zdrowe powietrze. Zastosowana w nich technologia nanoeTM oczyszcza powietrze w pomieszczeniu zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania i wentylacji. Co wiecej, może pracować przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ten sposób zawsze masz pewność, że w pomieszczeniach możesz oddychać zdrowym i czystym powietrzem wolnym od nieprzyjemnych zapachów, alergenów, wirusów czy pleśni.

Optymalna temperatura w niskiej cenie

Klimatyzatory z serii TZ wykorzystywane w układach Multi TZ charakteryzują się wysoką wydajnością i energooszczędnością. Przyznana im klasa energetyczna A++ gwarantuje niskie faktury za zużycie energii elektrycznej. W jednostkach ściennych zastosowano czynnik chłodniczy R32, który oprócz tego, że jest wydajniejszy niż jego poprzednicy, to także ma znacznie niższy wpływ na środowisko naturalne.

Warto podkreślić, że ten układ klimatyzacji z powodzeniem można stosować do ogrzewania pomieszczeń w okresach przejściowych. Urządzenia będą pracowały wydajnie do temperatury zewnętrznej wynoszącej -15 st. C.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ