System Panasonic Free MULTI Z

System Panasonic Free MULTI Z2023-12-15T15:11:08+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Systemy Multisplit

FREE MULTI Z
MULTI TZ

Panasonic proponuje rozwiązania dla obiektów o większej liczbie pomieszczeń. Układy Free MULTI Z to system typu multi-split, który składa się z 1 jednostki zewnętrznej i kilku jednostek wewnętrznych (od 2 do 5). Układy Free Multi Z oferują wyjątkową elastyczność w zakresie doboru jednostek, wysoką efektywność energetyczną oraz wydajne oczyszczanie powietrza dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Innowacyjne rozwiązania korzystają z najnowszych zdobyczy technologicznych, zapewniając niezawodność (5-letnią gwarancję), wydajność, dbałość o środowisko naturalne oraz inteligentne funkcje sterowania.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań do domu czy większego mieszkania? Skontaktuj się z nami!

Zaproponujemy układ multi-split skrojony na Twoje potrzeby!

Skontaktuj się z nami!

Elastyczne podejście do Twoich potrzeb

Układy Free Multi Z zapewniają możliwość korzystania z szerokiego wyboru kompatybilnych jednostek wewnętrznych, w ramach których znajdują się klimatyzatory ścienne Etherea i TZ oraz konsole przypodłogowe, 4 kierunkowe jednostki kasetonowe 60 x 60 i jednostki kanałowe o niskim ciśnieniu statycznym. To sprawia, że z łatwością stworzysz system klimatyzacji multi-split dopasowany ściśle do swoich potrzeb i oczekiwań. W rezultacie możesz stworzyć system składający się z kilku jednostek wewnętrznych (do 5 klimatyzatorów), które będą sterowane w sposób indywidualny. W układach typu Multi Z możesz dowolnie dobierać jednostki wewnętrzne do jednostki zewnętrnej, której moc może wynosić do 9,0 kW.

To sprawia, że w sypialni możesz zawsze cieszyć się idealną temperaturą do spania wynoszącą ok. 20 st. C, a w salonie ustawić temperaturę 24 st. C, co zapewni komfort i niższe koszty eksploatacyjne.

Elastyczność układów Free Multi Z związana jest również z długością orurowania całego systemu. To sprawia, że podłączysz do układu klimatyzatory rozmieszczone nie tylko w różnych pokojach, ale także na różnych piętrach.

Ważną cechą układów Free Multi Z jest kompatybilność. Możesz zdecydować się na integrację klimatyzatorów z S-Link czy z systemem zarządzania budynkiem BMS, z poziomu którego możesz sterować działaniem urządzeń.

Ciesz się zdrowym i czystym powietrzem w całym domu

System Free Multi Z pozwala na podłączenie jednostek wewnętrznych oferujących wyjątkową wydajność w zakresie filtracji i oczyszczania powietrza. W ramach układu możesz korzystać z jednostek wewnętrznych z technologią nanoeTM, która zapewnia czyste i zdrowe powietrze przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Współpracuje ona zarówno z trybem chłodzenia, jak i ogrzewania czy wentylacji.

Unikalna technologia nanoeTM stworzona przez Panasonic usuwa nieprzyjemne zapachy, hamuje aktywność bakterii i wirusów, pleśni, alergenów, pyłków czy niebezpiecznych substancji i nawilża skórę i włosy.

Nie rezygnuj z komfortu dla oszczędności

Klimatyzatory są urządzeniami elektrycznymi, które w trakcie pracy pobierają prąd. Dlatego już na etapie zakupu i montażu systemu klimatyzacji warto wybrać takie klimatyzatory, które charakteryzują się wysoką klasą energetyczną — A++ a nawet A+++. Taką możliwość dają Ci układy Free Multi Z, do których możesz podłączyć klimatyzatory o wysokiej sezonowej wydajności chłodzenia i ogrzewania — np. jednostki ścienne Etherea i TZ czy konsole przypodłogowe z serii CS-Z.

Wpływ na energooszczędność jednostek wewnętrznych zastosowanych w układach Free Multi Z ma czynnik chłodniczy R 32, który należy do najbardziej ekologicznych czynników na rynku. Co więcej, zapewnia on również wyższą wydajność chłodzenia i grzania w porównaniu do wcześniej wykorzystywanych czynników chłodniczych np. R 410A.

W układach Free Multi Z  zastosowany sprężarkę rotacyjną Panasonic 2, która wytrzymuje ekstremalne warunki pracy i zapewnia wysokie osiągi i sprawność. Jednocześnie jednostki wewnętrzne wyposażone zostały w systemy Inwerter Plus, które charakteryzują się najwyższą sprawnością przekładającą się na niższą konsumpcję prądu i tym samym niższe rachunki za zużycie  energii elektrycznej.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Panasonic do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Korzystaj z zaawansowanych opcji sterowania

Jeśli szukasz rozwiązań nowoczesnych, które zapewnią możliwość sterowania klimatyzacją nie tylko z poziomu tradycyjnego pilota na podczerwień, ale również przez internet czy za pomocą poleceń głosowych to układy Free Multi Z spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki aplikacji Panasonic Comfort Cloud na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet, laptop) możesz zdalnie za pomocą internet sterować pracą urządzeń z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Panasonic Comfort Cloud daje Ci również możliwość pełnej kontroli nad zużyciem energii przez każdą jednostkę, co pozwoli Ci zoptymalizować ich pracę w celu maksymalnego oszczędzania zużycia prądu.

Aplikacja Panasonic Comfort Cloud pozwala także na połączenie klimatyzatorów z wiodącymi asystentami głosowymi tj. Google Assistant i Amazon Alexa. W ten sposób będziesz mógł ustawiać pracę urządzeń wyłącznie za pomocą głosu.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ