Kolekcja 2019

Kolekcja 20192020-09-23T15:35:31+02:00

Poprzednia Kolekcja oczyszczaczy Daikin 2019

WRÓĆ DO AKTUALNEJ KOLEKCJI 2020

lub
zobacz wybraną serię oczyszczaczy z kolekcji 2019

Daikin to działająca w Polsce od ponad 15 lat japońska firma, oferująca najwyższej klasy urządzenia, zapewniające optymalny klimat w obsługiwanych pomieszczeniach.

Wśród produktów firmy, charakteryzujących się zastosowaniem nowoczesnych technologii, znajdują się oczyszczacze powietrza.

Oczyszczacz DAIKIN STREAMER MC 70 l

Daikin oczyszczacze powietrza

Należy do najskuteczniejszych oczyszczaczy powietrza. Jego zaletą jest połączenie technologii STREAMER z atrakcyjnym designem. Czysta biel urządzenia doskonale pasuje do pomieszczeń o różnej stylistyce.

Przeznaczony jest do użycia w pomieszczeniach o powierzchni do 46 metrów kwadratowych. Filtracja STREAMER pozwala na poprawę działania filtrów fotokatalicznych. Z powietrza zostają eliminowane alergeny, nieprzyjemne zapachy, pleśń, a także bakterie, cząsteczki kurzu oraz pyłki roślinne. W 100% usuwane są wirusy ptasiej i świńskiej grypy, a także związki chemiczne, np. formalina.

W oczyszczaczu został zastosowany wysokiej klasy filtr. Użytkownik otrzymuje w zestawie również 4 filtry zapasowe – KAC017A4E. Zestaw pięciu filtrów umożliwia korzystanie z nich przez 10 lat, co czyni takie rozwiązanie oszczędnym i wygodnym – jeden filtr wystarcza na dwa lata.

W oczyszczaczu uwzględniono:

 • tryb nocny, który przełącza urządzenie na pracę cichą, zapewniającą komfortowy wypoczynek;

 • blokadę zapobiegającą przestawieniu ustawień przez niepowołane osoby, np. bawiące się dzieci;

 • programowany zegar wyłączania, który pozwala na ustawianie czasu wyłączenia oczyszczacza, na 1, 2 lub 4 godziny.

MC 70 l jest urządzeniem energooszczędnym, wykorzystującym układ inwerterowy. Prędkość obrotowa silnika automatycznie dostosowuje się do ilości występujących zanieczyszczeń. Szybkie usunięcie szkodliwych substancji z powietrza uzyskuje się poprzez pracę w trybie TURBO TEN.

Oczyszczacz MC 70 l typu STREAMER zapewnia:

 • sześciostopniowe oczyszczanie powietrza – trzystopniową eliminację pyłów i trzystopniowe usuwanie przykrych zapachów,
 • działanie antysmogowe, dzięki któremu eliminacji ulegają pyły zawieszone PM10 i PM2,5;
 • eliminację kurzu i pyłków, dzięki wykorzystaniu jonizatora plazmowego i elektrostatycznego filtra;
 • zastosowanie generatora FLASH STRAMER oraz tytanowo-apatytowego filtra fotokatalitycznego, dzięki któremu neutralizowane są bakterie i mikroorganizmy chorobotwórcze;
 • katalizator do eliminacji zapachów;
 • bezproblemową obsługę, dzięki bezprzewodowemu pilotowi;
 • cichą pracę na poziomie 16 decybeli przy minimalnej prędkości oczyszczacza;
 • możliwość przeniesienia do innego pomieszczenia, dzięki małej wadze, 8,5 kg;
 • energooszczędność oraz ekonomiczne wykorzystanie filtrów;
 • estetyczny wygląd i bezproblemowe utrzymywanie w czystości.

Oczyszczacz DAIKIN MC 70 l objęty jest trzyletnim okresem gwarancyjnym.

Urządzenie dostępne jest w ofercie Clima Polska specjalizującej się w sprzedaży klimatyzatorów i innych urządzeń zapewniających optymalny klimat w pomieszczeniach. Firma, poza sprzedażą, oferuje także szereg usług, w tym montaż, serwis, konserwację urządzeń. Wszystkie prace realizuje na terenie Warszawy i całego Mazowsza.

Zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Pomożemy dobrać urządzenia odpowiednie do Państwa potrzeb. Zapraszamy do biura zlokalizowanego w Warszawie przy Al. KEN 92 lokal U-1.

Oczyszczacz DAIKIN URURU MCK 75 J

Oczyszczacz powietrza Daikin URURU

Czarno-srebrny oczyszczacz URURU, z funkcją nawilżania, jest estetycznym, przenośnym urządzeniem, obsługującym powierzchnię do 46 metrów kwadratowych. Niewielki ciężar, wynoszący 11 kg, pozwala na zastosowanie go w dowolnym wnętrzu, w przypodłogowym trybie pracy.

Zastosowanie nowatorskiego systemu nawilżającego, zapewnia idealny dla zdrowia poziom wilgoci, zapobiegający wysuszaniu skóry i górnych dróg oddechowych. Zastosowane koło wodne unosi wodę ze zbiornika i dzięki podajnikowi, przekazuje ją na powierzchnię filtra parowania, z którego oczyszczone, wilgotne powietrze uwalniane zostaje do pomieszczenia.

Czystość powietrza, które intensywnie jest oczyszczane ze szkodliwych czynników, zapewnia technologia FLASH STREAMER oraz zastosowane filtry, tj.:

 • tytanowo-apatytowy filtr fotokatalityczny;
 • katalizatora eliminujący zapachy;
 • jonizator plazmowy;
 • elektrostatyczny filtr pochłaniający kurz.

Efektywność nawilżacza zapewnia uzupełnienie wody w zbiorniku, o pojemności 4 litrów, co przekłada się na nawilżanie wnętrza – z objętością 600 ml/h.

Urządzenie umożliwia komfortowy ruch powietrza, dzięki trybowi nawiewu TURBO – 450 m³/h.

Cichy tryb pracy, na poziomie 17 decybeli, jest gwarancją spokojnego snu i wypoczynku.

Oczyszczacz URURU wyposażono w szereg wygodnych rozwiązań, w tym:

 • przełącznik bezpieczeństwa umożliwiający zatrzymanie pracy oczyszczacza;

 • tryb TURBO;

 • blokadę dziecięcą uniemożliwiającą dokonanie zmian ustawienia;

 • wyłącznik czasowy;

 • 4 prędkości pracy wentylatora.

Wśród dołączonych do urządzenia akcesoriów znajdują się:

 • 7 sztuk wymiennego wkładu filtracyjnego KAC998,
 • wkład dezodoryzujący – KAC985 A 4W,
 • wkład do sekcji nawilżającej KNME – 998 A4,

Oczyszczacz DAIKIN MCK 75 J URURU objęty jest trzyletnim okresem gwarancji producenta.

Firma Clima Polska oferuje wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do tworzenia optymalnego klimatu w pomieszczeniach. Poza sprzedażą, prowadzi także usługi związane z montażem, serwisem i konserwacją urządzeń. Wszelkie prace realizuje na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do biura położonego w Warszawie przy Al. KEN 92 lokal U-1. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Z przyjemnością pomożemy dobrać urządzenia odpowiednie do Państwa oczekiwań.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Napisz lub zadzwoń!

  +48 798 957 780

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ