Konsola Przypodłogowa Panasonic CS-Z

Konsola Przypodłogowa Panasonic CS-Z2023-12-15T15:12:20+01:00
jednostka wewnętrzna jednostka zewnętrzna
CS-Z50UFEAW CU-Z50UBEA
CS-Z25UFEAW CU-Z25UBEA
CS-Z35UFEAW CU-Z35UBEA

Konsola przypodłogowa CS-Z to wysoka wydajność połączona z komfortem użytkowania. Jednostka emituje niski poziom dźwięku — tylko 20 dB(A) i oferuje czyste powietrze dzięki technologii nanoeTM X. Stylowa konstrukcja sprawdzi się w każdym wnętrzu, zapewniając chłód podczas upałów i ogrzewanie przy temperaturze zewnętrznej do -15 st. C.

Klimatyzacja Panasonic

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Panasonic w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Konsola przypodłogowa CS-Z – łatwa integracja do Twojego domu

Jednostka przypodłogowa CS-Z doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Możesz ja zamontować w różnych konfiguracjach — przy podłodze, na ścianie, w zabudowie częściowej lub stosując montaż w zabudowie. W ten sposób uzyskasz oczekiwany efekt wizualny bez ograniczenia funkcjonalności klimatyzatora. Konsolę CS-Z możesz zamontować pod oknem w miejscu, gdzie zazwyczaj pozostawiono przestrzeń na tradycyjne grzejniki. Wyjątkowa stylistyka doceniona nagrodą iF Product Design sprawdzi się w dowolnym pod względem stylistyki wnętrzu.

Oddychaj czystym powietrzem

Konsole przypodłogowe z serii CS-Z wyposażone są w standardzie w technologię nanoeTM X. Jest ona odpowiedzialna za usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz hamowanie namnażania określonych wirusów i bakterii. Technologia nanoe™ X działa we wszystkich trybach pracy urządzenia: podczas chłodzenia, ogrzewania i wentylacji. Co więcej, jest aktywna niezależnie od tego, czy jesteś, czy nie ma Cię w pomieszczeniu — pracuje przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W rezultacie zyskujesz w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze czyste i zdrowe powietrze.

Komfort użytkowania dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań

Niewątpliwym atutem klimatyzatora przypodłogowego CS-Z jest cicha praca. Urządzenie w trybie Super Quiet emituje dźwięk na poziomie 20 dB(A), co pozwala na komfortowy sen, skuteczny wypoczynek oraz pełne skupienie. W efekcie konsola sprawdzi się doskonale w Twojej sypialni, pokoju dziecięcym czy gabinecie.

Atutem konsoli przypodłogowej CS-Z jest podwójny nawiew powietrza, który zapewnia wyższy komfort i korzystniejszy rozkład temperatury. Powietrze chłodne emitowane jest w kierunku sufitu, a powietrze ciepłe w stronę podłogi imitując ogrzewanie podłogowe. W ten sposób jednostka dba o równomierną dystrybucję powietrza, zapewniając komfort temperaturowy w każdym miejscu pomieszczenia.

Każda konsola wyposażona jest w standardzie w pilot pozwalający na korzystanie ze wszystkich funkcji urządzenia. Jeśli zależy Ci na możliwości sterowania klimatyzacją za pomocą internetu lub głosowo możesz wybrać konsolę CS-Z z opcją modułu WLAN, który pozwoli na kierowanie pracą urządzenia poprzez aplikację Panasonic Comfort Cloud oraz głosowo przez Amazon Alexa.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ