Mitsubishi SRK 35 SX

/Mitsubishi SRK 35 SX
Mitsubishi SRK 35 SX2020-08-28T08:40:22+02:00

Klimatyzatory ścienne Split seria Diamond SRK-ZSX-S

klimatyzacja-mitsubishi-heavy-diamond-SRK-ZSX-S

Elegancki i nowoczesny klimatyzator ścienny SRK-ZSX-S z serii Diamonds od Mitsubishi Heavy Industries to energooszczędne i wydajne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w domu, biurze i innych pomieszczeniach od 20 do 60m2.

W naszej ofercie proponujemy modele:

 • SRK20ZSX-S(W),
 • SRK25ZSX-S(W),
 • SRK35ZSX-S(W),
 • SRK50ZSX-S(W),
 • SRK60ZSX-S(W),
klimatyzacja-mitsubishi-heavy-diamond-SRK-ZSX-S
elegancki-design-klimatyzacji-mitsubishi-heavy-seria-diamond

Elegancki design

Elegancki design

elegancki-design-klimatyzacji-mitsubishi-heavy-seria-diamond

Stylowy design został zaprojektowany przez włoskie biuro projektowe Tensa Srl z Mediolanu. Dzięki temu jednostka stworzona przez japońską firmę doskonale dopasuje się do europejskich wnętrz. Biały, estetyczny kolor i zaokrąglona obudowa o gustownym kształcie sprawia, że urządzenie staje się wręcz niezauważalne w pomieszczeniu.

Dodatkowo, klimatyzator posiada system antyalergenowy oraz filtr, który zapewnia czyste od alergenów, zarazków i bakterii powietrze. Urządzenie ma również funkcję samooczyszczania, który dokładnie osusza wnętrze jednostki. Dzięki zastosowaniu ruchomego panelu czołowego, czyszczenie i konserwacja klimatyzatora nigdy nie była tak prosta.

Najważniejsze funkcje klimatyzatorów Diamond SRK-ZSX-S

Najważniejsze funkcje klimatyzatorów Diamond SRK-ZSX-S

Klimatyzator ścienny SRK-ZSX-S to połączenie funkcjonalności z energooszczędnością. Urządzenie posiada wiele funkcji, które ułatwiają korzystanie z klimatyzatora, a także jeszcze bardziej podnoszących komfort użytkowania:

 • tryb Fuzzy – uruchamia czujniki temperatury i wilgotności, aby jak najlepiej dopasować temperaturę pomieszczenia, aby pracować jak najbardziej efektywnie;

 • czujnik ruchu – sprawdza obecność użytkownika w pomieszczeniu i w przypadku dłuższej nieobecności automatycznie wyłącza niepotrzebne funkcje;

 • Tryb Eco – zapewnia oszczędność energii przy jednoczesnym poczuciu komfortu;

 • wiele ustawień nadmuchu poprzez dowolne ustawienie ruchu kierownicy powietrza;

 • programator tygodniowy i 24-godzinny – pozwala na ustawienie godziny włączenia i wyłączenia urządzenia na każdy dzień tygodnia;

 • funkcja cichej pracy jednostki zewnętrznej;

 • funkcja snu – klimatyzator zapewnia komfortową temperaturę podczas snu;

 • HI-POWER – urządzenie w szybkim czasie pozwala osiągnąć wybraną temperaturę poprzez włączenie pracy na najwyższej wydajności.

Klimatyzatory serii Diamond SRK-ZSX-S objęte są 36-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Prezentowane urządzenia dostępne są w ofercie Clima Polska, która realizuje także kompleksowe usługi w zakresie montażu, serwisu, konserwacji urządzeń oraz projektowania sieci klimatyzacyjnych. Z naszych usług można skorzystać na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Nasze biuro znajduje się przy Al. KEN 90 lokal U-7 w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ