Klimatyzatory fuji electric multi split

/Klimatyzatory fuji electric multi split
Klimatyzatory fuji electric multi split2021-02-10T11:17:46+01:00
Cennik FUJI 2019 (aktualny)
Katalog FUJI

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

FUJI Electric Multi Split LM

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator Fuji seria LM

Klimatyzator ścienny firmy Fuji Electric z serii Multi Split LM jest lekki i kompaktowy. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i dużą funkcjonalnością.

Do rodziny produktów LM należą modele:

 • RSG07LM,
 • RSG09LM,
 • RSG12LM,
 • RSG14LM.

Wszystkie produkty wyposażone są w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R410A. Wydajność mocy chłodniczej w zależności od modelu to 2-4kW, a mocy grzewczej 2,7-5kW. Klimatyzator jest wyposażony w nowoczesną technologię DC Inverter, co oznacza, że jest energooszczędny – oznaczono go klasą energetyczną A++/A+.

Modele Fuji Electric z serii Multi Split LM posiadają zamontowany jonowy filtr powietrza o wydłużonej żywotności, który usuwa nieprzyjemne zapachy oraz filtr polifenowy odpowiadający za oczyszczanie powietrza z bakterii, grzybów, kurzu i mikroorganizmów.

Klimatyzator sprawdzi się zarówno w domu/mieszkaniu, jak i biurze, sklepie czy warsztacie. Wyposażono go w szereg funkcji, wśród których znajdują się:

Klimatyzator FUJI Electric serii LM wyposażono w funkcjonalne rozwiązania, w tym:

 • tryb wydajnej pracy – pozwala na szybkie (20 minutowe) nagrzanie lub schłodzenie powietrza przez włączenie maksymalnego nawiewu i maksymalną wydajnością sprężarki;

 • tryb ekonomiczny – pozwalający na nieznaczne zwiększenie lub zmniejszenie temperatury;

 • tryb nocny, dzięki któremu temperatura w pomieszczeniu powoli spada do optymalnej wysokości dla komfortowego snu, a głośność urządzenia obniża się nawet do poziomu 21dB;

 • tryb tygodniowy umożliwiający programowanie działania klimatyzatora na przestrzeni tygodnia;

 • funkcja 10°C Heat – pomaga utrzymywać temperaturę pomieszczenia na wysokości 10°C (stosowana przy dłuższej nieobecności w domu) w celu obniżenia rachunków za ogrzewanie pomieszczeń;

 • 24-godzinny programator czasowy oraz automatyczną zmianę trybu pracy;

 • funkcja osuszania powietrza umożliwia usuwanie z powietrza nadmiernej wilgoci;

 • możliwość ustawienia pionowego nawiewu, pozwalający na dogrzanie dolnych partii pomieszczenia oraz poziomego, który imituje naturalny powiew powietrza.

Klimatyzatory Fuji Electric z serii Multi Split LM to urządzenia łatwe w obsłudze i konserwacji, czego przykładem jest zapalająca się dioda informująca o konieczności zmiany filtra.

Cechy klimatyzatorów Fuji serii LM

Firma Clima Polska oferuje sprzedaż, montaż oraz fachowe doradztwo i projektowanie systemów klimatyzacyjnych. Realizujemy także dowóz urządzeń na miejsce instalacji.  Do skorzystania z naszych usług zachęcamy klientów indywidualnych, którym proponujemy kompleksową usługę obejmującą sprzedaż, dostawę i montaż klimatyzatorów w cenie obniżonej (8% podatek VAT). Firma Clima Polska oferuje swoje usługi na terenie Mazowsza, w szczególności w Warszawie. Usługi w zakresie montażu klimatyzacji realizujemy w dzielnicach: Bemowo, Bielany, Centrum, Ursynów, Wola, Żoliborz, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Wawer, Ursus, Gocław, Wesoła i Wilanów.

FUJI Electric Multi Split LF

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator Fuji seria LF

Klimatyzator ścienny firmy Fuji Electric Multi Split z serii LF to wydajny i energooszczędny produkt. Estetyczna, łatwa w czyszczeniu obudowa o klasycznym designie wpasuje się do każdego wnętrza. Bogata funkcjonalność sprawia, że urządzenie może być zastosowane jako klimatyzator w domu lub w przestrzeniach komercyjnych typu sklepy, biura czy warsztaty.

W skład klimatyzatorów serii LF wchodzą modele:

 • RSG18LF,
 • RSG24LF.

W zależności od wybranego modelu moc chłodnicza urządzenia wynosi 5 lub 7kW, a grzewcza 6 lub 8,2kW. Klimatyzatory tej serii są bardzo wydajne i oszczędne dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii DC Inverter, co potwierdza przyznana im klasa energetyczna A++/A+.

Klimatyzator może działać w czterech trybach: grzania, chłodzenia, suszenia oraz wentylacji. Zapewnia tworzenie optymalnego klimatu nie tylko poprzez zastosowanie powyższych funkcji, ale także dzięki wykorzystaniu różnych rodzajów nawiewu.

 • pionowy nawiew służy do szybkiego ogrzania dolnych części pomieszczenia;

 • poziomy nawiew stosuje się do takiej cyrkulacji powietrza, która nie naraża domowników na bezpośredni podmuch powietrza;

 • funkcja double automatycznie zmienia kierunek nawiewu przez wachlowanie żaluzji.

Urządzenie wyposażono w opcję szybkiego nawiewu, dzięki któremu klimatyzator działając na maksymalnej wydajności w 20 minut schłodzi lub ogrzeje pomieszczenie.

Czyste powietrze zapewnia filtr jonowy, którego zadaniem jest usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz filtr polifenolowy usuwający z powietrza grzyby, bakterie i kurz. Za optymalną czystość atmosfery w klimatyzowanych wnętrzach odpowiada dioda, która sygnalizuje konieczność wyczyszczenia filtrów.

Klimatyzatory ścienne firmy Fuji Electric Multi Split z serii LF to urządzenia wyposażone w szereg funkcji, wśród których znajdują się:

 • funkcja 10°C Heat utrzymująca temperaturę powietrza w wysokości 10°C (zapobiegająca zamarzaniu instalacji w domu podczas długiej nieobecności);

 • funkcja Auto Restart, która automatycznie włącza urządzenie i wraca do ustawień sprzed zaniku napięcia;

 • funkcja Economy pozwalająca na jeszcze większą oszczędność poprzez zastosowanie nieznacznego wzrost lub spadku temperatury;

 • funkcja sleep, dzięki której temperatura powietrza spada stopniowo do optymalnej  zapewniając komfortowy sen; jakość snu poprawi również cicha praca urządzenia na poziomie 21dB;

 • 24- godzinny programator czasowy.

Cechy klimatyzatora Fuji serii LF

Firma Clima Polska sp. z o.o. oferuje bogaty asortyment klimatyzatorów wielu producentów. Wykonujemy także montaż klimatyzatorów, projektowanie sieci klimatyzacyjnych oraz prowadzimy fachowe doradztwo. Dla klientów indywidualnych proponujemy kompleksową usługę obejmującą sprzedaż, dostawę i montaż klimatyzacji po niższej cenie (8% podatek VAT).

Usługi realizujemy na terenie całego Mazowsza, w szczególności w Warszawie. Montaż klimatyzacji wykonujemy we wszystkich dzielnicach stolicy: Bemowo, Bielany, Centrum, Ursynów, Wola, Żoliborz, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Wawer, Ursus, Gocław, Wesoła i Wilanów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

FUJI Electric Multi Split LU RSG-LU

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator Fuji seria LU

Klimatyzatory ścienne firmy Fuji Electric Multi Split serii  LU cechuje wydajność i energooszczędność dzięki zastosowaniu technologii DC Inverter. Elegancki i nowoczesny design pozwala na dopasowanie urządzenia do każdego wnętrza.

W ramach urządzeń z serii LU znajdują się następujące modele:

 • RSG07LU,
 • RSG09LU,
 • RSG12LU,
 • RSG14LU.

Wszystkie urządzenia należące do tej serii posiadają te same funkcje, ale różnią się mocą pracy dostosowaną do objętości obsługiwanych wnętrz. Moc chłodnicza klimatyzatorów Fuji serii LU wynosi od 2 do 4kW, a grzewcza od 2,7 do 5kW. Klasę energetyczną urządzeń określono na A++/A. Zastosowany w nich czynnik chłodzący R410A jest przyjazny dla środowiska.

Klimatyzatory Fuji Electric Multi Split serii  LU posiadają bogaty wachlarz rozwiązań, podnoszących funkcjonalność jednostek. Zalicza się do nich:

 • układ sterowania V-PAM oraz i-PAM, który zwiększa zakres i podnosi wydajność sprężarki;

 • tryb szybkiego chłodzenia – w ciągu 20 minut pracy na najwyższej mocy klimatyzator schładza pomieszczenie;

 • tryb pracy cichej – obniżenie głośności działania urządzenia do 21dB;

 • funkcja EKO umożliwia pracę w trybie ekonomicznym;

 • funkcja osuszania;

 • tryb pracy nocnej, który reguluje temperaturę powietrza w pomieszceniu stopniowo ją obniżając oraz wycisza urządzenie dla komfortowego snu;

 • 24- godzinny programator temperatury z funkcją ustawienia czasu włączenia i wyłaczenia klimatyzatora oraz tygodniowy timer;

 • funkcja Auto Restart włącza urządzenie po odcięciu zasialania i przywraca je do ustawień sprzed zaniku prądu.

Cechy klimatyzatora Fuji Serii LU

Zaletą prezentowanego urządzenia jest możliwość ustawienia poziomego i pionowego nadmuchu oraz automatycznego włączania wachlowania żaluzji.

Za czystość emitowanego powietrza odpowiedzialne są:

 • filtr jonowy o wydłużonej żywotności, który usuwa z powietrza nieprzyjemne zapachy i nawilża powietrze;

 • filtr polifenolowy, który absorbuje z powietrza kurz i inne szkodliwe mikroogranizmy;

 • kontrolna dioda informująca o konieczności wyczyszczenia filtrów.

Firma Clima Polska prowadzi sprzedaż szerokiego asortymentu klimatyzatorów. Oferujemy także montaż, fachowe doradztwo i projektowanie sieci klimatyzacyjnych oraz dowóz urządzeń do klienta. Nasze usługi realizujemy na terenie Mazowsza, w szczególności w Warszawie. Obsługujemy wszystkie dzielnice stolicy.

Klientów indywidualnych zachęcamy do skorzystania z kompleksowej usługi, w ramach której jest sprzedaż urządzeń, dostawa orz montaż klimatyzacji po cenie netto podniesionej jedynie o 8% podatek VAT. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura przy al. KEN 90 lok. U-7 w Warszawie.

FUJI Electric jednostki wewnętrzne przypodłogowe RGG-LV

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator przypodłogowy Fuji Electric

Klimatyzator podłogowy Multi Split z serii LV firmy FUJI Electric jest funkcjonalny i prosty w montażu. Charakteryzuje się energooszczędnością, łatwą obsługą oraz nowoczesnym designem.

Do rodziny klimatyzatorów z serii LV należą:

 • RGG09LV,
 • RGG12LV,
 • RGG14LV.

Poszczególne klimatyzatory posiadają takie same funkcje, różnią się jedynie mocą grzewczą i chłodzącą dostosowaną do objętości pomieszczeń, w których mogą być montowane. W zależności od wybranego modelu zastosowana moc grzewcza wynosi od 3,3-5kW, a chłodnicza 2,5-4kW. Swoją energooszczędność urządzenia zawdzięczają  zastosowaniu nowoczesnej technologii DC Inverter, co potwierdza przyznana im klasa energetyczna wynosząca A++/A+.

Dwa wentylatory o szerokim strumieniu powietrza zapewniają optymalny jego przepływ. Dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia automatycznego wachlowania żaluzji, które zapewnia naturalny (pionowy) przepływ powietrza

Klimatyzatory podłogowy FUJI Electric z serii LV wyposażono w szereg rozwiązań podnoszących ich funkcjonalność, w tym:

 • 24-godzinny programator pozwalający na ustawienie 4 cykli pracy oraz na programowanie tygodniowe temperatury;

 • tryb ekonomiczny;

 • tryb nocnego odpowiadający za stopniowe zmniejszenie temperatury dla lepszego komfortu snu

 • funkcja 10°C Heat, która utrzymuje temperaturę powietrza w pomieszczeniu na poziomie nie niższym niż 10°C;

 • Auto Restart.

Cechy klimatyzatora przypodłogowego Fuji

Klimatyzatory FUJI Electric serii LV wyposażono w filtr jonowy o wydłużonej żywotności,  który odpowiada za usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz optymalne nawilżenie powietrza. Filtr polifenolowy z kolei neutralizuje niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy. W razie konieczności wymiany filtra na obudowie zapala się dioda.

Firma Clima Polska oferuje sprzedaż klimatyzatorów popularnych i cenionych producentów. Zapewniamy także montaż klimatyzacji, fachowe doradztwo i dowóz urządzeń do klienta. Nasze usługi świadczymy zarówno w Warszawie w ramach dzielnic: Bemowo, Bielany, Centrum, Ursynów, Wola, Żoliborz, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Wawer, Ursus, Gocław, Wesoła i Wilanów, jak i na terenie całego Mazowsza.

Zachęcamy klientów indywidualnych do skorzystania z kompleksowej oferty obejmującej kupno, dostawę i montaż klimatyzacji po cenach niższych – obejmujących jedynie 8% VAT. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w biurze przy al. KEN 90 lok. U-7 w Warszawie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ