CHŁODZIARKI DO WINA — CHŁODZIARKI KCC INNOVA

//CHŁODZIARKI DO WINA — CHŁODZIARKI KCC INNOVA
CHŁODZIARKI DO WINA — CHŁODZIARKI KCC INNOVA2024-02-09T13:44:13+01:00
KLIMATYZATOR DO WINNIC EUROCAVE INOA
CHŁODZIARKI DO WINA KCC INNOVA

Chłodziarki KCC marki INNOVA to urządzenia przeznaczone do przechowywania wina i innych napojów w odpowiednich warunkach. Chłodziarki KCC pozwalają przechowywać wino w optymalnej temperaturze dostosowanej do rodzaju wina, chronić trunek przed światłem słonecznym oraz zapewniają właściwy sposób ułożenia butelek zapewniający pełną szczelność korka.

Przechowując wino w idealnych warunkach zapewnionych przez chłodziarki KCC masz gwarancję, że trunek dostarczy oczekiwanych walorów smakowych.

W lodówkach do wina zastosowano przyjazny dla środowiska naturalnego czynnik chłodniczy R 600a, czyli izobutan, który ma dobre właściwości termodynamiczne. Atutem chłodziarek na wino są wydajne wentylatory, które zapewniają szybkie schłodzenie trunku.

Chłodziarki KCC dostępne są w 4 wariantach wielkości, pozwalających na przechowanie od 12 do 48 butelek wina.

Chłodziarki do domu i do lokalu

Marka INNOVA proponuje chłodziarki i lodówki do wina o różnej pojemności, wymiarach i funkcjonalnościach w zakresie temperatury chłodzenia. Proponujemy urządzenia zarówno dla osób prywatnych, jak i firm z branży HoReCa – tj. restauracji, hoteli, firm cateringowych, kawiarni i winiarni itp. W ofercie znajdziesz niewielkie lodówki do wina, które pomieszczą kilkanaście butelek, jak i duże chłodziarki o pojemności do 48 butelek, w których można przechowywać wino w dwóch strefach termicznych.

Chłodziarki do wina do domu i niewielkiego lokalu

Do domów, niewielkich lokali czy na ogródki gastronomiczne polecane są chłodziarki KCC VDK12 i KCC VDK18S, które pozwalają na skuteczne schłodzenie wina i innych napojów w liczbie odpowiednio 12 i 18 sztuk. Chłodziarka KCC VDK12 zapewniają chłodzenie trunków do temperatury 11-18 st.C, co pozwala na przechowywanie w optymalnych warunkach wina czerwonego. Chłodziarka KCC VDK18S oferuje natomiast szerszy zakres temperatur pracy, tj. od 5 do 18 st. C, co umożliwia uzyskanie optymalnej temperatury także dla białego wina.

Zaletą chłodziarek do wina przeznaczonych do użytku domowego są kompaktowe wymiary i niewielka waga. Małe lodówki do wina marki INNOVA wyposażone są w 5 półek, a ich szerokość jest stosunkowo wąska. W efekcie możesz je postawić w kuchni, spiżarni czy w salonie w zasadzie w każdym miejscu, nie tylko na podłodze, ale również na wytrzymałym blacie. Co więcej, chłodziarki ważą odpowiednio 12 i 28 kilogramów, więc przeniesienie ich w inne miejsce nie będzie problemem.

Chłodziarki do wina przeznaczone do użytku domowego zapewniają utrzymanie stałej, wybranej temperatury w całej przestrzeni chłodniczej. Niewielki pobór mocy (odpowiednio 70 i 100W) powoduje, że ich praca nie będzie kosztowna.

Chłodziarki do wina do lokali gastronomicznych

INNOVA proponuje również 2 modele chłodziarek do wina dla winiarni, kawiarni, restauracji i innych lokali gastronomicznych. Lodówki do wina KCC VDK46S i KCC VDK46D to większe urządzenia pozwalające na przechowywanie na 4 półkach do 44 i 48 butelek wina lub innych trunków. Zapewniają one szeroką skalę temperatury chłodzenia od 5 do 18 st.C, co sprawia, że możesz w nich przechowywać białe i czerwone wino, a w razie potrzeby także inne napoje, również alkoholowe. Co więcej, lodówka na wino KCC VDK46D jest urządzeniem wielostrefowym, w którym możesz ustawić pracę w różnych strefach z różną temperaturą. W efekcie w jednej chłodziarce możesz przechowywać zarówno wina białe wymagające temperatury 10-12 st. C, jak i wina czerwone, które należy podawać schłodzone do temperatury 14-18 st. C.

Ten rodzaj lodówek do wina zapewnia zużycie energii elektrycznej na poziomie 100W. Stosunkowo duża waga (44 i 50 kg) zapewnia pełną stabilność urządzenia.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ