Wentylacja i rekuperacja Toshiba

//Wentylacja i rekuperacja Toshiba
Wentylacja i rekuperacja Toshiba2022-11-27T12:16:19+01:00

TOSHIBA – NIEZAWODNA REKUPERACJA – SERIA VN
KOLEKCJA 2020

Rekuperatory VN marki Toshiba

toshiba-rekuperator-VN-warszawa

W naszej ofercie znajdziesz centrale wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Toshiba w 9 rozmiarach dostosowanych do obiektów o różnej wielkości. Zapewniają one przepływ powietrza od 150 do 2000m3/h. Urządzenia gwarantują do 80% sprawności odzysku ciepła oraz cichą pracę – w zależności od wielkości rekuperatora jest to od 20 do 42 dB(A).

toshiba-rekuperator-VN-warszawa
swieze-powietrze-w-mieszkaniu-rekuperator

Technologia rekuperacji

Technologia rekuperacji

swieze-powietrze-w-mieszkaniu-rekuperator

Oprócz ogrzewania świeżego powietrza w zimie i schładzania ciepłego w lecie, rekuperatory posiadają funkcję free-cooling. Świeże powietrze przepływa tylko przez sekcję filtracyjną z pominięciem sekcji wymiennika powietrza dzięki zamontowanej przepustnicy by-pass. Dzięki temu pomieszczenie może być schładzane rześkim powietrzem zewnętrznym.

Urządzenia te mają celulozowe wymienniki umożliwiające odzysk ciepła bez instalacji odprowadzającej skropliny. Dodatkową korzyścią jest unikanie nadmiernego przesuszania pomieszczeń.

Oferowane przez nas rekuperatory są bardzo ciche i niezwykle trwałe, co pozwala cieszyć się nimi przez wiele lat po zainstalowaniu.

rekuperator-toshiba-latwe-sterowanie

Przyjemne sterowanie

Przyjemne sterowanie

rekuperator-toshiba-latwe-sterowanie

Dostępne programatory są nie tylko przyjazne dla użytkowników, ale dodatkowo umożliwiają zintegrowanie urządzenia z zewnętrznymi systemami w budynku/mieszkaniu, np. alarmowym czy inteligentnego budynku.

Urządzenia klimatyzacyjne i wymienniki ciepła są kontrolowane przy wykorzystaniu magistrali TCC-LINK.

Rekuperatory są łatwe w instalacji i obsłudze. Są one przystosowane do instalacji w poziomie i w pozycji odwróconej.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ