Klimatyzatory naścienne Sky Air Daikin

//Klimatyzatory naścienne Sky Air Daikin
Klimatyzatory naścienne Sky Air Daikin2022-11-27T13:14:58+01:00
Cennik DAIKIN 2020

DAIKIN – KLIMATYZATORY ŚCIENNE SKY AIR
KOLEKCJA 2020

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

PERFERA FTXM-N + RZAG-A
FAA-A+RZAG-MV1/MY1
FAA-A+RZASG-MV1/RZASG-MY1
FAA-A+AZAS-MV1/MY1

Jednostka naścienna PERFERA FTXM-N + RZAG-A

System Sky Air PERFERA FTXM-N + RZAG-A DAIKIN

Klimatyzator przeznaczony do instalacji ze Sky Air serii Alpha

Jednostka naścienna przeznaczona do instalacji ze Sky Air serii Alpha. Zapewnia najwyższą wydajność i jakość. Jej zaletą jest także emisja doskonałej jakości powietrza.

Charakteryzuje się wysoką wydajnością i energooszczędnością – co potwierdza klasa energetyczna A++ dla grzania i chłodzenia.

Dostępna w 3 modelach:

 • FTXM35N+RZAG35A

 • FTXM50N+RZAG50A

 • FTXM60N+RZAG60A

Wydajność DAIKIN FBA-A

Korzyści z montażu klimatyzatora PERFERA

Jednostka naścienna PERFERA FTXM-N DAIKIN

Urządzenie pracuje niezwykle cicho – działająca jednostka jest praktycznie niesłyszalna. Za komfortowe warunki klimatyczne w pomieszczeniu odpowiada technologia Flash Streamer Daikin, funkcja nawiewu 3D, która łączy automatyczny ruch pionowy i poziomy żaluzji, dzięki czemu klimatyzowane powietrze dociera do każdego zakątka pomieszczenia oraz 2-obszarowy czujnik inteligentne oko kierujący strumień powietrza tam, gdzie nie znajduje się człowiek.

Klimatyzator PERFERA to także doskonały design dostosowany do europejskich gustów. Jest zarówno dyskretny, jak i elegancki.

Urządzenie wyposażone jest w sterownik online, który umożliwia kierowanie klimatyzacją z dowolnego miejsca za pomocą urządzeń mobilnych typu laptop, smartfon czy tablet.

Dodatkowe funkcje klimatyzatora PERFERA

 • Tylko wentylator;

 • Automatyczne przełączanie między chłodzeniem i grzaniem;

 • Program osuszania;

 • Timer tygodniowy;

 • Autorestart;

 • Autodiagnostyka.

Funkcje PERFERA FTXM-N

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

FAA-A+RZAG-MV1/MY1

FAA-A+RZAG-MV1/MY1 to jednostka naścienna sygnowana firmą Daikin, działająca w systemie Sky Air Alpha-series. Została ona wyposażona w nowoczesny płaski, atrakcyjny panel przedni który doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, jest również łatwy do utrzymania w czystości. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom można go wygodnie umieścić na przykład w przestrzeni międzystropowej. Ujednolicony typoszereg jednostek wewnętrznych na R-32 i R-410A odpowiada za optymalizację zapasów.

klimatyzator daikin System SKY AIR FAA-A

Jednostka naścienna FAA-A dostępna jest w 4 zestawach:

 • FAA71A+RZAG71MV1
 • FAA100A+RZAG100MV1
 • FAA71A+RZAG71MY1
 • FAA100+RZAG100MY1

Elastyczny montaż

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze, wynoszącej zaledwie 17 kg to urządzenie można zainstalować nawet w niewielkim pomieszczeniu, zaś kolejną jego zaletę stanowi elastyczność instalacji, ponieważ rury można łączyć na dole, po lewej lub prawej stronie klimatyzatora.

klimatyzator daikin System SKY AIR FAA-A biuro

Wysoka efektywność energetyczna i komfort użytkowania

FAA-A+RZAG-MV1/MY1 to urządzenie o efektywności energetycznej A +++, wyposażone w bezprzewodowy zdalny sterownik. To zdecydowanie jeden z najbardziej oszczędnych klimatyzatorów dostępnych na rynku, w którym zużycie energii zostało obniżone za sprawą zastosowania specjalnie opracowanego silnika wentylatora zasilanego prądem stałym. Firma Daikin umożliwia zakup powyższych jednostek wyposażonych zarówno w technologię R-32 BLUEVOLUTION, która zdecydowanie obniża oddziaływanie na środowisko, jak i urządzeń wyposażonych w czynnik chłodniczy R410A.  Zaletą urządzenia jest ograniczenie czynnika chłodzącego aż o 16 %.

Inne zalety klimatyzatora Daikin FAA

Decydując się na klimatyzator FAA-A+RZAG-MV1/MY1 zyskuje się również szereg korzyści dodatkowych, do jakich zalicza się:

 • praktycznie bezszmerowa praca;

 • doskonale oczyszczone powietrze, pozbawione zanieczyszczeń oraz alergenów;

 • funkcja automatycznego restartu urządzenia w przypadku awarii zasilania – klimatyzator „zapamiętuje” wcześniejsze ustawienia i automatycznie powraca do nich po ponownym włączeniu prądu;

 • komfortowo rozprowadzane powietrze, jakie płynie w górę i w dół dzięki 5 różnym kątom nawiewu, które można zaprogramować z użyciem zdalnego sterownika;

 • wygoda – wszelkie czynności konserwacyjne można wygodnie przeprowadzić od frontu urządzenia.

Klimatyzator FAA-A+RZAG-MV1/MY1 doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu, obiekcie handlowym I biurze niezależnie od jego wielkości, zapewniając użytkownikom optymalne warunki klimatyczne.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

FAA-A+RZASG-MV1/RZASG-MY1

FAA-A+RZASG-MV1/RZASG-MY1 to jednostka naścienna firmy Daikin, działająca w systemie Sky Air Advance-series, która charakteryzuje się wyjątkowo kompaktowymi rozmiarami. Waży jedynie 13 kg, a jej panel przedni cechuje się elegancją, dodatkowo jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Dzięki temu urządzenie doskonale pasuje do nowoczesnych, jak również do klasycznie utrzymanych wnętrz.

Urządzenie dostępne jest w konfiguracji:

 • FAA71A+RZASG71MV1
 • FAA100A+RZASG100MV!
 • FAA100A+RZASG100MY1
klimatyzator daikin System SKY AIR FAA-A przod

FAA-A+RZASG-MV1/RZASG-MY1 to klimatyzator naścienny o wysokiej efektywności energetycznej A+++. Zużycie energii zostało dodatkowo obniżone za sprawą zastosowania specjalnie opracowanego silnika wentylatora, który zasilany jest prądem stałym.

Cicha praca i inne zalety

Jeszcze jedno udogodnienie stanowi cicha praca tej jednostki. Poziom emitowanego przez nią dźwięku jest niski, co powoduje, że jego działanie jest praktycznie nieodczuwalne.

Decydując się na zamontowanie tego klimatyzatora zyskuje się również szereg innych korzyści. Warto wymienić tutaj między innymi:

 • doskonale oczyszczone powietrze, jakie jest wolne od kurzu i alergenów;

 • komfortowe rozprowadzenie powietrza po całym pomieszczeniu, za sprawą 5 różnych kątów nawiewu;

 • urządzenie może działać również jako wentylator, nawiewając powietrze bez chłodzenia lub ogrzewania;

 • zdalny sterownik bezprzewodowy, dzięki któremu urządzeniem można sterować z dowolnego miejsca.

Klimatyzator FAA-A+RZASG-MV1/RZASG-MY1 dostępny jest w dwóch wersjach – pierwsza zawiera technologię R-32 BLUEVOLUTION, która zdecydowanie obniża oddziaływanie na środowisko, oraz tradycyjną zawierającą czynnik R410A. Dodatkową cechą urządzenia jest ograniczenie czynnika chłodzącego aż o 16 %.

Niewielkie parametry jednostki naściennej FAA oraz wyjątkowo płaska obudowa sprawiają, że doskonale sprawdzi się ona zarówno w obiektach komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Z powodzeniem można ją instalować w układach pojedynczych i multi-split.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

FAA-A+AZAS-MV1/MY1

FAA-A+AZAS-MV1/MY1 to niewielka jednostka naścienna sygnowana przez firmę Daikin,  działająca w systemie Sky Air Active-series, która zapewnia wysoką efektywność i komfort.

Została wyposażona w płaski i atrakcyjny panel przedni, który idealnie komponuje się z każdym wystrojem wnętrza i jest bardzo prosty do czyszczenia. Dzięki tym cechom doskonale nadaje się do montażu w nowych budynkach, jak również w zmodernizowanych wnętrzach.

klimatyzator daikin System SKY AIR FAA-A bok

Klimatyzator naścienny FAA w Systemie Sky Air Active-series dostępny jest w wariantach:

 • FAA71A+AZAS71MV1
 • FAA100A+AZAS100MV1
 • FAA100A+AZAS100MY1

Komfortowy nawiew

Jest to urządzenie, które w sposób optymalny rozprowadza powietrze po całym pomieszczenie, co zostało uzyskane poprzez zastosowanie nawiewu, który kieruje powietrze pod 5 różnymi kątami.

W urządzeniu FAA-A+AZAS-MV1/MY1 firma Daikin zastosowała jeszcze jedno udogodnienie, jakim jest specjalnie opracowany silnik wentylatora zasilany prądem stałym. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano obniżone zużycie energii elektrycznej.

Ekologicznie i tradycyjnie

Urządzenie naścienne FAA z serii Sky Air Active-series dostępne jest dla klientów w dwóch wersjach:

 • z czynnikiem chłodniczym R-32 wykonanym w technologii Bluevolution, która zmniejsza negatywny wpływ klimatyzatora na środowisko;
 • z czynnikiem chłodniczym R410a, wykorzystywanym dotychczas w urządzeniach klimatyzacyjnych.

Decydując się na ten rodzaj klimatyzatora użytkownik zyska szereg korzyści, a mianowicie:

 • idealnie oczyszczone oraz wolne od alergenów powietrze w pomieszczeniu, dzięki zastosowaniu specjalnego filtra powietrza;

 • doskonały poziom komfortu, jaki zapewnia automatyczna regulacja przepływu powietrza, zaś różnica między temperaturą pokojową a pożądaną temperaturą zostaje dzięki temu zminimalizowana;

 • kilka możliwości montażu ponieważ największa powłoka waży jedynie 17 kg, natomiast połączenia rur można wykonać na spodzie, po prawej albo po lewej stronie urządzenia;

Decydując się na zainstalowanie klimatyzatora Daikin FAA-A+AZAS-MV1/MY1 zyskuje się możliwość uzyskania w pomieszczeniu optymalnej stałej temperatury, a także czystego i wolnego od alergenów powietrza. Jednocześnie ten rodzaj klimatyzatora jest przyjazny dla środowiska, wygodny, doskonale sprawdzi się w mieszkaniach, domach, jak też w sklepach lub pomieszczeniach biurowych.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ