Klimatyzatory przenośne AUX

/Klimatyzatory przenośne AUX
Klimatyzatory przenośne AUX2023-12-19T16:58:43+01:00
Cennik AUX

AUX – KLIMATYZATORY PRZENOŚNE

KLIMATYZATOR PRZENOŚNY AUX MI

Klimatyzator przenośny AUX MI to rozwiązanie dla pomieszczeń, gdzie nie ma możliwości wykonania klimatyzacji stałej. Urządzenie nie wymaga specjalistycznego montażu, a jednocześnie zapewnia skuteczne chłodzenie. Jego zaletą jest nowoczesny design, kompaktowe wymiary oraz mobilność.

Klimatyzator przenośny MI dostępny jest w dwóch wersjach wydajnościowych do 25 i 35 m2.

Optymalna temperatura w pomieszczeniu bez specjalistycznego montażu

Ta jednostka, w przeciwieństwie do klimatyzacji split czy multisplit nie wymaga specjalistycznego montażu. W tym klimatyzatorze przenośnym ciepłe powietrze odprowadzane jest na zewnątrz pomieszczenia za pomocą rury wylotowej, która podłączona jest do okna lub otworu w ścianie.

4 funkcje dla komfortowych warunków klimatycznych w pomieszczeniu

Klimatyzator przenośny AUX z serii MI oferuje tryb chłodzenia, osuszania tryb automatyczny. Może pracować także jako wentylator.

Komfort termiczny bez wysokich rachunków za prąd

Jednostkę wyposażono w inwerter, dzięki któremu urządzenie pracuje wydajnie i energooszczędnie dopasowując pracę do warunków otoczenia. W efekcie ten klimatyzator przenośny pobiera niewiele energii, o czym świadczy przyznana mu klasa energetyczna A.

Klimatyzacja wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz

Klimatyzator przenośny AUX wyposażony został w kółka i uchwyty zlokalizowane po bokach urządzenia, dzięki którym możesz go bez problemu przewieźć tam, gdzie w danym momencie jest potrzebny. Chcesz najpierw schłodzić pokój dzienny, a później sypialnię? Nie ma problemu — kółka pozwolą na łatwe przewiezienie urządzenia w wybrane miejsce.

Cicha praca

Atutem jednostki jest nie tylko wydajne chłodzenie, ale również cicha praca. Posiada wbudowany tryb pracy nocnej, dzięki któremu chłodzi powietrze, emitując niski poziom dźwięku. W efekcie możesz go używać w sypialni podczas snu czy gabinecie w trakcie pracy

Kompaktowe wymiary

Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami, więc sprawdzi się nawet w małym pomieszczeniu.

Odpowiednia cyrkulacja powietrza

Zaletą urządzenia jest dwuwarstwowa żaluzja, która pozwala na dobrą dystrybucję klimatyzowanego powietrza. Efektywność rozprowadzenia chłodu po pomieszczeniu dodatkowo usprawnia automatyczny ruch żaluzji w pionie (tzn. w górę i w dół).

Komfortowe sterowanie

Ważną zaletą jednostki jest sterowanie zdalne za pomocą podświetlanego pilota, który obsługuje wszystkie funkcje urządzenia. Dodatkowo jednostkę wyposażono w wygodny i intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem LCD. Panel daje możliwość wyboru trybu pracy, temperatury nawiewu, prędkości wentylatora oraz obsługi innych funkcji dodatkowych.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ