Klimatyzacja Wola

/Klimatyzacja Wola
Klimatyzacja Wola2022-11-29T11:20:42+01:00

Szukasz monterów klimatyzacji?

Zobacz co oferujemy w ramach usługi montażu

Szukasz monterów klimatyzacji?

Zobacz co oferujemy w ramach usługi montażu

Klimatyzatory Wola: Dobór urządzeń, montaż, pierwsze uruchomienie

Profesjonalny dobór klimatyzatorów jest niezwykle istotny z perspektywy zapewnienia optymalnych warunków w pomieszczeniach, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztu ich klimatyzowania. Firma Clima Polska to dostawca wysokiej jakości rozwiązań. Nasz asortyment obejmuje klimatyzatory znanych i cenionych producentów – zarówno z wyższej, jak i średniej półki takich jak: DaikinToshiba czy Mitsubishi. Klimatyzatory oferujemy wraz z usługą montażu. Montaż przez wykfalifikowany zespół to gwarancja:

 • wysokiej sprawności klimatyzacji,
 • estetyki montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku,
 • zachowania gwarancji producenta na urządzenie.

Usługi związane z montażem klimatyzacji świadczymy na terenie warszawskiej dzielnicy Wola. Współpracujemy z osobami fizycznymi, klientami biznesowymi i instytucjami. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów dla obiektów nowopowstających i modernizowanych, w tym obiektów mieszkalnych, biurowych, rekreacji zbiorowej i obiektów przemysłowych.

Klimatyzacja Wola: Montujemy klimatyzatory mono i multi split

Starając się jak najlepiej dopowiadać na zróżnicowane potrzeby inwestorów zapewniamy montaż klimatyzacji w systemach mono i multi split. Systemy mono rekomendujemy do klimatyzowania niewielkich mieszkań oraz pojedynczych pomieszczeń. Tam, gdzie zależy nam na efektywnym zarządzaniu temperaturą w różnych pomieszczeniach polecamy klimatyzatory multi split. Klimatyzacja multi split daje swobodę, oszczędza środki finansowe i pozwala uzyskać pożądany efekt wizualny.

ZAMÓW MONTAŻ KLIMATYZACJI
ZAMÓW MONTAŻ KLIMATYZACJI

W standardzie usługi oferujemy:

bezplatna-wycena-montazu-klimatyzacji-clima-polska-warszawa

Bezpłatna wycena

Montaż klimatyzacji wyceniany jest indywidualnie dla każdego Klienta podczas bezpłatnej wizyty naszego specjalisty. Doradzimy jaki klimatyzator będzie najlepiej spełniać Państwa oczekiwania, a jednocześnie nie nadwyręży budżetu.

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ
doswiadcznie-w-montazu-klimatyzacji-specjalisci-clima-polska

Wieloletnie doświadczenie

Usługę montażu klimatyzatorów świadczymy od wielu lat- współpracując jedynie z najlepszymi ekipami montażowymi, posiadającymi fachową wiedzę oraz doświadczenie. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, iż w każdym przypadku udaje nam się wybrać najbardziej dogodne miejsce do montażu klimatyzatorów – tak, by osiągnąć optymalną jakość schładzania oraz ogrzewania pomieszczenia

PRZECZYTAJ PORADNIK
czystosc-montazu-klimatyzacji-clima-polska

Czystość montażu

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by montaż klimatyzatorów przebiegał nie tylko sprawnie i solidnie – dbamy też o zachowanie czystości. Dlatego też w czasie wykonywania prac meble i inne sprzęty przykrywane są folią jednorazową.

ZOBACZ REALIZACJE

Wybierz specjalistów Clima Polska

Działamy zawsze solidnie, niezawodnie i szybko – dlatego wielu Klientów powierza nam wykonanie usługi montażu klimatyzatorów.

montezy-klimatyzacji-w-warszawiesolidny-montaz-klimatyzacji-warszawa
solidny-montaz-klimatyzacji-clima-polskaniezadowni-montezy-klimatyzacji-warszawa
profesjonalny-montaz-klimyklimatyzacja-na-lata-clima-polska

W Clima Polska znajdziesz bogatą ofertę klimatyzatorów

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klimatyzatory klasy premium, jak i rozwiązania nieco tańsze, zatem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

clima-polska-montaz-klimatyzacji-do-domu-warszawa

Klimatyzacja do domu

Klimatyzatory ścienne doskonale sprawdzą się w Państwa domu. Ich elegancki design sprawia, że stają się ozdobą pomieszczenia i podkreślają jego nowoczesność. Doradzimy, który klimatyzator ścienny najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku.

ZOBACZ
montaz-klimatyzacji-do-biura-clima-polska-warszawa

Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja pomieszczeń biurowych to jeden z najważniejszych czynników, które mają wpływ na wydajność pracowników. Optymalne warunki pracy przekładają się na lepsze wyniki, dlatego już dziś wybierz klimatyzację dzięki, której praca stanie się przyjemnością.

ZOBACZ
clima-polska-montaz-klimatyzacji-obiektowej-warszawa

Klimatyzacja obiektowa

Klimatyzatory do sklepu, banku, restauracji czy przychodni? Niezależnie od tego jaki typ działalności prowadzisz, odpowiednia atmosfera potrzebna jest nie tylko pracownikom, ale przede wszystkim klientom. Zapewnij im komfort przy niskich kosztach eksploatacji.

ZOBACZ
clima-polska-montaz-klimatyzacji-do-serwerowni-warszawa

Klimatyzacja do serwerowni

Bezpieczeństwo pracy urządzeń elektronicznych w serwerowniach można w łatwy sposób zapewnić poprzez montaż klimatyzacji. Profesjonalnie zamontowana klimatyzacja jest gwarancją bezawaryjnej pracy systemu chłodzenia i pozwala uniknąć poważnych uszkodzeń sprzętu elektronicznego.

ZOBACZ

Jak wyceniany jest montaż klimatyzacji?

Koszty montażu klimatyzacji  są zróżnicowane; zależy to od kilku czynników:

 • długości linii chłodniczej (zużycie materiałów; rur miedzianych w otulinie, kabla sterującego, kabla zasilającego; w przypadku montażu klimatyzatorów posługujemy się wyłącznie materiałami z atestami i certyfikatami dopuszczającymi dany produkt do użycia na terenie Unii Europejskiej)

 • rodzaju montażu linii chłodniczej ( rury miedziane można ukryć w bruzdach wykutych w ścianach bądź w podłodze, co po wykończeniu daje najlepszy estetycznie efekt, ponieważ widoczne jest tylko urządzenie; czasami jednak nie jest to możliwe i korzystamy z plastikowych kanałów, w których umieszczamy orurowanie; staramy się, aby kanały były jak najmniej widoczne; bywa, że linia prowadzona jest w szachcie wentylacyjnym, jeśli montaż klimatyzatorów wymaga posadowienia jednostki zewnętrznej na dachu)

 • umiejscowienia jednostki zewnętrznej (agregat powinien znajdować się, jak sama nazwa wskazuje, na zewnątrz – na ścianie, na balkonie, na dachu z wykorzystaniem specjalnych zawiesi, podstaw i elementów antywibracyjnych; zdarza się jednak, że warunki lokalowe są nieco inne i przy montażu klimatyzatorów korzystamy z wyznaczonych ku temu miejsc w garażu, piwnicy lub wewnątrz pomieszczenia, wykonując odpowiednie odprowadzenie gorącego powietrza na zewnątrz)

 • użycia dźwigu lub rusztowania do montażu klimatyzatora (prace na wysokości z odpowiednim zabezpieczeniem)

 • wykorzystania dodatkowych elementów (np. pompka skroplin, gdy odpływ z urządzenia skierowany jest ku górze, użycie zabezpieczeń przeciwpożarowych w ścianach lub stropach budynku w przypadku takiej konieczności narzuconej przed administrację bądź wymogi techniczne danego lokalu; rozprowadzenie materiałów wentylacyjnych przy montażu klimatyzatorów kanałowych)

Clima Polska oferuje również leasing klimatyzacji

Naszym klientom oferujemy także możliwość leasingu klimatyzacji, jeśli są Państwo zainteresowani tego typu finansowaniem, prosimy o skorzystanie z poniższego linka.

LEASING KLIMATYZACJI

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług montażu klimatyzatorów w Warszawie – to gwarancja pełnej satysfakcji!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ