Klimatyzatory przypodłogowe SPLIT Daikin

///Klimatyzatory przypodłogowe SPLIT Daikin
Klimatyzatory przypodłogowe SPLIT Daikin2020-03-25T16:55:50+00:00
WRÓĆ DO AKTUALNEJ KOLEKCJI 2019

lub
zobacz serię klimatyzatorów przypodłogowych Split Daikin z kolekcji 2018

Jednostka przypodłogowa FVXS

Jednostka-FVXS25-35-50FV1B
pilot-ARC452A1

Jednostka przypodłogowa FVXS to produkt znanej i cenionej na świecie marki Daikin specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Wraz z agregatem zewnętrznym tworzą pojedynczy układ przeznaczony do kreowania optymalnego klimatu zarówno w obiektach o charakterze indywidualnym (domach i mieszkaniach), jak i budynkach o przeznaczeniu komercyjnym i publicznym typu sklepy, obiekty gastronomiczne, biura lub punkty usługowe.

W ofercie znajdują się 3 zestawy urządzeń łączących jednostkę wewnętrzną i agregat, które różnią się jedynie mocą działania dostosowaną do różnej wielkości klimatyzowanych pomieszczeń, tj.:

 • FVXS25F/RXS25L3,
 • FVXS35F/RXS35L3,
 • FVXS50F/RXS50L.
FDXM-F korzyści

Prezentowana jednostka przypodłogowa, dzięki wykorzystaniu technologii inwerterowej, zapewnia efektywne wykorzystanie energii elektrycznej – urządzenie jest energooszczędne, co potwierdzają przyznane mu klasy energetyczne A i A+ w zakresie chłodzenia i grzania.

Klimatyzator zapewnia także wysoką jakość emitowanego powietrza, co zawdzięcza zastosowanemu skutecznemu w działaniu tytanowo-apatytowemu fotokatalitycznemu filtrowi, który nie tylko eliminuje alergeny i mikroorganizmy, ale także usuwa z powietrza nieprzyjemne zapachy. Wysoką jakość powietrza docenią zarówno osoby cierpiące na alergie, jak i małe dzieci.

Jednostka przypodłogowa FVXS przeznaczona jest do montażu na ścianie lub wpuszczenia w ścianę. Doskonale wpisuje się w aranżację każdego wnętrza.

Instalacja-FVXS-F

Prezentowane urządzenie wyposażono w szereg funkcji podnoszących jego użyteczność, w tym:

 • zdalne sterowanie na podczerwień za pomocą pilota;

 • automatyczny restart po awarii zasilania;

 • tygodniowy programator;

 • tryb cichej pracy;

 • tryb nocny, który zapobiega nagłym zmianom temperatury w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • program suchy, którego zadaniem jest redukcja wilgotności w pomieszczeniu bez jednoczesnej zmiany temperatury;

 • wykorzystanie Replacement Technology umożliwiającej montaż nowego urządzenia na istniejącym orurowaniu.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu klimatyzatorów wraz z montażem. Dzięki tej usłudze otrzymują Państwo profesjonalną instalację urządzeń przez doświadczonych monterów. Co więcej, klienci indywidualni mogą liczyć na atrakcyjne ceny wynikające z obciążenia tej usługi jedynie 8% stawką podatku VAT.

Proponujemy także skorzystanie z innych realizowanych przez naszą firmę zadań – tj. serwisu i okresowych przeglądów urządzeń. Warto pamiętać, że wykonując je regularnie zapewniają Państwo sobie wieloletnie, bezawaryjne działanie urządzeń klimatyzacyjnych. Zapraszamy.

Jednostka przypodłogowa Nexura FVXG

Jednostka FVXG-K_R
Pilot-ARC466A2

Jednostka przypodłogowa Nexura FVXG to jeden z produktów znanej i cenionej na świecie marki Daikin oferującej wysokiej jakości klimatyzatory przeznaczone do zapewnienia optymalnych warunków klimatycznych w pomieszczeniach. Urządzenia znajdują zastosowanie w rozwiązaniach komercyjnych i prywatnych.

Prezentowana jednostka wewnętrzna może być wykorzystywana w układach pojedynczych zawierających 1 jednostkę wewnętrzną i 1 agregat zewnętrzny. Urządzenie dostępne jest w 3 wersjach różniących się mocą, która dostosowana jest do wielkości obsługiwanego pomieszczenia, tj.:

 • FVXG25K/RXG25L,
 • FVXG35K/RXG35L,
 • FVXG50K/RXG50L.
fvxg-k korzyści

Inwerter Nexura FVXG to urządzenie energooszczędne, które otrzymało klasę energetyczną A++ i A+ dla trybu grzania i chłodzenia. Zastosowany w urządzeniu promiennik aktywowany naciśnięciem przycisku, zapewnia ogrzewanie podobne do tego, jakie oferuje tradycyjny kaloryfer.

Instalacja jednostki wewnętrznej jest bardzo elastyczna – może być ona montowana zarówno na ścianie, jak i wpuszczona w ścianę lub stojąca na podłodze (w tym przypadku wymagane jest jedynie zastosowanie nóżki montażowej). Sprawdzi się także w przypadku montażu pod oknem.

Inwerter Nexura zapewnia emisję wysokiej jakości powietrza. Zawdzięcza to zastosowaniu tytanowo-apatytowemu, fotokatalitycznemu filtrowi, który zarówno oczyszcza powietrze, jak i je dezodoruje niwelując nieprzyjemne zapachy.

Instalacja-FVXG-K

System klimatyzacyjny Nexura wyposażono w szereg użytecznych funkcji, wśród których warto wymienić:

 • automatyczny restart urządzenia po awarii zasilania;

 • zdalne sterowanie typu ARC466AZ;

 • wyjątkowo cicha praca – poziom ciśnienia akustycznego obniżono do 19dBA;

 • tryb nocny, który zapobiega wszelkim nagłym zmianom temperatury w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • 7-dniowy programator;

 • pionowy system wahadłowy, dzięki któremu emitowane powietrze jest równomiernie rozprowadzane po pomieszczeniu;

 • Replacement Technology umożliwiająca przyłączenie nowego urządzenia do istniejącego orurowania.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu klimatyzatorów wraz z montażem, dzięki czemu uzyskają Państwo profesjonalną instalację urządzenia wykonaną przez doświadczonych fachowców, a klienci indywidualni dodatkowo mogą liczyć na atrakcyjną cenę wynikającą z opodatkowania usługi 8% podatkiem VAT.

Nasza firma realizuje także inne usługi związane z serwisem i okresowymi przeglądami klimatyzatorów. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 574 248 277
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 574 248 277

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami