Klimatyzatory naścienne SPLIT Daikin

///Klimatyzatory naścienne SPLIT Daikin
Klimatyzatory naścienne SPLIT Daikin2020-03-25T16:54:04+00:00
WRÓĆ DO AKTUALNEJ KOLEKCJI 2019

lub
zobacz serię klimatyzatorów naściennych split Daikin z kolekcji 2018

Jednostka naścienna COMFORT FTX-KV-RX-K

Klimatyzator FTX20-35KV_R
pilot-ARC480A11

Jednostki naścienne COMFORT zaprojektowane zostały przez firmę Daikin z myślą o wysokiej efektywności działania oraz zapewnieniu komfortowych warunków temperaturowych w pomieszczeniach. Dyskretne wzornictwo i stylowy panel przedni sprawiają, że urządzenia sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrza.

Klimatyzatory typu COMFORT FTX-KV/RX-K stworzono z myślą o układach multi-split, w ramach których do 1 agregatu zewnętrznego można podłączyć do 2 jednostek wewnętrznych w konfiguracji:

 • FTX20KV/RX20K,
 • FTX25KV/RX25K,
 • FTX35KV/RX35K,
 • FTX50KV/RX50K,
 • FTX60KV/RX60K,
 • FTX71KV/RX71K.
ftx-kv korzyści

Montaż urządzeń nie musi odbywać się w tym samym pomieszczeniu oraz czasie. Co więcej, każda jednostka wewnętrzna sterowana jest indywidualnie. Prezentowane urządzenia różnią się jedynie mocą, ponieważ przeznaczone są do pomieszczeń o różnych wymiarach.

Klimatyzatory typu COMFORT przeznaczone są do zastosowań w obiektach publicznych typu mała gastronomia, biura, niewielkie sklepy czy punkty usługowe oraz w domach i mieszkaniach. Zastosowana w prezentowanych urządzeniach technologia inwerterowa pozwala na oszczędność w poborze energii potrzebnej na pracę urządzeń. Potwierdza to przyznana klimatyzatorom klasa energetyczna A++.

Urządzenia oferują także wysoką jakość emitowanego powietrza dzięki zastosowaniu odpornego na pleśń filtra. Tworzy to sprzyjającą atmosferę zarówno dla małych dzieci, jak i osób cierpiących na alergie oddechowe.

Instalacja-FTX-KV_01_001

Jednostki naścienne COMFORT wyposażono w szereg funkcji poprawiających użyteczność urządzenia, w tym:

 • program osuszania, który pozwala na zmniejszenie wilgotności powietrza bez konieczności zmiany temperatury w pomieszczeniu;

 • sterownik on-line dostępny w opcji, dzięki któremu można zdalnie sterować urządzeniem za pomocą aplikacji działającej przez internet lub sieć lokalną.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu urządzeń typu COMFORT wraz z montażem – w ten sposób klienci indywidualni mogą z jednej strony zaoszczędzić dzięki opodatkowaniu ceny netto jedynie 8% VAT-em, z drugiej strony otrzymują profesjonalny montaż wykonany przez znanych na rynku, doświadczonych montażystów.

Nasza firma realizuje także inne usługi związane z urządzeniami klimatyzacyjnymi. Oferujemy m.in. serwis oraz okresowe przeglądy klimatyzatorów.

Jednostka naścienna EURO EASY – FTXB-C/RXB-C

Klimatyzator FTXB25-35C2V1B_R
Pilot ARC470A1

Jednostka naścienna EURO EASY to klimatyzator stworzony przez znaną z wysokiej jakości produktów markę Daikin z myślą o niskim zużyciu energii elektrycznej oraz dostarczeniu przyjemnego komfortu w obsługiwanym pomieszczeniu. Urządzenie wyposażono w płaski, atrakcyjny panel w kolorze białym, który idealnie komponuje się z każdą aranżacją wnętrza.

Urządzenia zaprojektowano w celu tworzenia układów pojedynczych zawierających 1 jednostkę wewnętrzną i 1 agregat zewnętrzny. W proponowanym typie znajdują się 4 urządzenia różniące się jedynie mocą, wynikającą z potrzeby dostosowania wydajności ich działania do wielkości klimatyzowanych pomieszczeń. W ofercie znajdują się klimatyzatory oznaczone symbolem:

 • FTXB25C/RXB25C,
 • FTXB35C/RXB35C,
 • FTXB50C/RXB50C
 • FTXB60C/RXB60C.
ftxb-c korzyści

Jednostka naścienna EURO EASY to urządzenie energooszczędne – potwierdza to przyznana mu klasa energetyczna A+ dla trybu grzania i chłodzenia. Za jakość powietrza w tym typie klimatyzatorów odpowiadają zainstalowane w wersjach mniejszych odporny na pleśń, zmywalny i odłączalny filtr, a w wersjach większych filtr Saranet. Dzięki ich skuteczności w obsługiwanych pomieszczeniach mogą z powodzeniem w komfortowych warunkach przebywać zarówno dzieci, jak i osoby cierpiące na alergie.

Instalacja FTXB-C

Jednostka naścienna EURO EASY posiada kilka użytecznych funkcji, wśród których warto wymienić:

 • 24 godzinny programator;

 • autonomiczny swing pionowy umożliwiający równomierne rozprowadzenie powietrza i temperatury po całym pomieszczeniu;

 • zdalny sterownik w podczerwieni;

 • tryb komfortowy, w ramach którego automatycznie zmieniany jest kąt nawiewu powietrza;

 • tryb ekonomiczny;

 • oszczędność energii w trybie gotowości.

Urządzenia typu EURO EASY nie są dostępne w sprzedaży detalicznej – minimalna liczba zamówień wynosi 5 kompletów urządzeń.

Jednostka naścienna FAQ-C/RZQG

Klimatyzator FAQ100C9_F

Jednostka naścienna FAQ-C/RZQG to jedno z rozwiązań oferowanych w ramach serii Sky Air sygnowanej marką Daikin, która przeznaczona jest do zastosowania w małych budynkach komercyjnych. Prezentowane klimatyzatory sprawdzą się w małych sklepach, restauracjach, bankach, pomieszczeniach technicznych czy niewielkich biurach.

Seria Sky Air to pierwsza tego typu propozycja dostępna na rynku europejskim wyposażona w najbardziej ekologiczny czynnik chłodzącytj. R-32.

Urządzenia zaprojektowano w celu tworzenia układów pojedynczych zawierających 1 jednostkę wewnętrzną i 1 agregat zewnętrzny. W proponowanym typie znajdują się 4 urządzenia różniące się jedynie mocą, wynikającą z potrzeby dostosowania wydajności ich działania do wielkości klimatyzowanych pomieszczeń. W ofercie znajdują się klimatyzatory oznaczone symbolem:

 • FTXB25C/RXB25C,
 • FTXB35C/RXB35C,
 • FTXB50C/RXB50C
 • FTXB60C/RXB60C.

Urządzenia znajdą zastosowanie w układach Twin, Triple i Double Twin. Jednostki naścienne FAQ-C dostępne są w następujących zestawieniach:

dla rozwiązań jednofazowych:

 • FAQ71C/RZQG71L9V1,
 • FAQ100C/RZQG100L9V1,

dla rozwiązań trójfazowych:

 • FAQ71C/RZQG71L8Y1,
 • FAQ100C/RZQG100L8Y1.
faq-c9 korzyści

Prezentowane klimatyzatory z można stosować w pomieszczeniach nie posiadających sufitów podwieszanych. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta konserwacja umożliwiająca dostęp serwisantowi od frontu urządzenia. Płaski i atrakcyjny w swej linii panel przedni doskonale dostosuje się do aranżacji każdego wnętrza.

Jednostka naścienna FAQ-C to inwerter z wbudowanym systemem Seasonal Smart, dzięki któremu zapewnia najlepszą w tej klasie produktów jakość, najwyższą efektywność i sprawność.

Prezentowany klimatyzator charakteryzuje się wysoką energooszczędnością – co potwierdza przyznana mu klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania. Obniżone zużycie energii wynika także z zastosowania specjalnie opracowanego silnika wentylatora zasilanego prądem stałym. Ponadto technologia inwerterowa sezonowej skuteczności daje aż o 25% lepszą sprawność urządzenia , niż zwykła technologia inwerterowa.

Zaletą urządzenia jest zastosowanie w nim tzw. Replacement technology, która umożliwia podłączenie klimatyzatora do istniejącego orurowania.

Instalacja FAQ-C9_01_001

Jednostka naścienna FAQ-C posiada użyteczne funkcje, wśród których warto wymienić:

 • możliwość pracy podczas nieobecności, która umożliwia podtrzymanie wymaganej temperatury w czasie nieobecności użytkowników;

 • funkcja automatycznego ruchu w kierunku pionowym, co zapewnia równomierny przepływ powietrza i rozkład temperatury;

 • 3 prędkości wentylatora dla wszystkich wydajności;

 • automatyczna regulacja intensywności przepływu powietrza, której zadaniem jest dostosowanie prędkości pracy wentylatora do zadanej temperatury;

 • program suchy, który pozwala na redukcję wilgotności w pomieszczeniach bez zmiany temperatury pomieszczenia;

 • wykorzystuje połączenie DIII umożliwiające kontakt jednostki z rozległym systemem zarządzania budynkiem.

Urządzenia typu EURO EASY nie są dostępne w sprzedaży detalicznej – minimalna liczba zamówień wynosi 5 kompletów urządzeń.

Systemy tworzone w oparciu o jednostki wewnętrzne FAQ-C mogą pracować w pełnej wydajności do temperatury -20 o C w przypadku ogrzewania i -15 o C w przypadku chłodzenia.

CLIMA POLSKA zaprasza do skorzystania z bogatej oferty. Dla klientów indywidualnych oferujemy możliwość zakupu klimatyzatorów wraz z montażem w konkurencyjnej cenie (cena netto + 8% VAT). Zapewniamy profesjonalną instalację urządzeń zrealizowaną przez doświadczonych specjalistów.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z innych naszych usług – w tym serwisu i okresowych przeglądów klimatyzatorów, co pomoże Państwu utrzymać wysoką sprawność posiadanych urządzeń przez wiele lat.

Jednostka naścienna FAQ-C/RZQSG

Klimatyzator FAQ100C9_F

Jednostka naścienna FAQ-C to jeden z typów klimatyzatorów marki Daikin dostępnych w ramach serii Sky Air przeznaczonej do rozwiązań dla małych budynków komercyjnych typu restauracje, sklepy, biura, serwerownie itp. Klimatyzatory tej serii mogą być montowane w pomieszczeniach bez podwieszanych sufitów.

Prezentowane urządzenia wykorzystywane są w układach typu Twin, Double Twin i Triple. Mogą być łączone z w następujący sposób:

w ramach urządzeń jednofazowych:

 • FAQ71C/RZQSG71L3V1,
 • FAQ100C/RZQSG100L9V1,

w ramach urządzeń trójfazowych:

 • FAQ100C/RZQSG100L8Y1.
faq-c9 korzyści

Zastosowane w tych układach jednostki zewnętrzne oferują w pełni efektywne działanie w temperaturach -15 o C dla chłodzenia i grzania.

Prezentowane układy charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością energetyczną. Połączenie urządzenia z funkcją Seasonal Classic zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny w przypadku zastosowań komercyjnych. Na niskie zużycie prądu wpływ ma także zastosowanie specjalnie opracowanego silnika wentylatora zasilanego prądem stałym.

W efekcie system FAQ-C/RZQSG oznaczono klasą energetyczną A+ w przypadku grzania i chłodzenia.

Płaski i atrakcyjny panel wewnętrzny sprawia, że urządzenie doskonale prezentuje się na ścianie i dostosowuje się do każdej aranżacji wnętrza.

Wśród dostępnych funkcjonalności zastosowanych w systemie FAQ-C/RZQSG warto wymienić:

 • automatyczny restart po awarii zasilania;

 • 5 różnych kątów nawiewu, co pozwala na równomierne rozprowadzenie emitowanego powietrza w pomieszczeniu;

 • zdalny sterownik umożliwiający kierowanie urządzeniem poprzez sieć lokalną lub internet;

 • Replacement Technology – technologia umożliwiająca montaż nowych klimatyzatorów w ramach istniejącego orurowania;

 • wykorzystanie połączenia DIII, które daje możliwość kontaktu jednostki z rozległym systemem zarządzania budynkiem.

Jednostka wewnętrzna typu FAQ-C jest otwierana od przodu, dzięki czemu zapewnia łatwy dostęp i szybkie czynności konserwacyjne.

Nasza firma zachęca do korzystania z wysokiej jakości klimatyzatorów do niewielkich obiektów o charakterze publicznym.

Klientom indywidualnym proponujemy skorzystanie z oferty zakupu klimatyzacji wraz z montażem, dzięki czemu uzyskują Państwo nie tylko profesjonalną instalację urządzeń, ale także korzystną cenę wynikającą z zastosowania 8% stawki podatku VAT.

Jednostka naścienna PROFESSIONAL FTXS-K/G

klimatyzator-FTXS60-71G
ARC452A5-pilot

Jednostka naścienna PROFESSIONAL to urządzenie zaprojektowane przez firmę Daikin w celu dostarczenia optymalnej efektywności pracy i maksymalnego komfortu przy jednoczesnym utrzymaniu dyskretnego i nowoczesnego wzornictwa. Sprawia to, że prezentowane klimatyzatory z powodzeniem znajdą zastosowanie zarówno w niewielkich obiektach o charakterze publicznym (biura, gastronomia, sklepy, punkty usługowe), jak i w mieszkaniach oraz domach.

Prezentowane urządzenie zaprojektowano z myślą o zastosowaniach w układach pojedynczych składających się z 1 jednostki wewnętrznej i 1 agregatu, w ramach których oferujemy zestawy:

 • FTXS20K/RXS20L3,
 • FTXS25K/RXS25L3,
 • FTXS35K/RXS35L3,
 • FTXS42K/RXS42L,
 • FTXS50K/RXS50L,
 • FTXS60G/RXS60L,
 • FTXS71G/RXS71F8.
ftxs-g korzyści

Urządzenia typu FTXS-K/G to inwertery – dzięki temu są energooszczędne, co potwierdzają to przyznane klasy energetyczne A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania (A dla największych jednostek). Dodatkową zaletą w tym względzie jest wbudowanie w klimatyzator trybu oszczędnego.

Jednostka naścienna PROFESSIONAL zapewnia także wysoką jakość emitowanego powietrza – dzięki zastosowaniu tytanowo-apatytowego fotokatalitycznego filtra oczyszcza i dezodoruje powietrze. W ten sposób sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie przebywają małe dzieci i osoby cierpiące na alergie oddechowe.

Instalacja FTXS60-71G

Klimatyzatory PROFESSIONAL zaprojektowano także z myślą o oszczędności pieniędzy oraz czasu – dlatego zastosowano w nim technologię Replacement umożliwiającą zamontowanie nowoczesnego sprzętu na bazie istniejącego wcześniej orurowania.

Jednostki naścienne PROFESSIONAL wyposażono w funkcje usprawniające korzystanie z urządzeń. Należą do nich m.in.:

 • tryb nocny – zapobiega nagłym zmianom temperatury pokojowej;

 • automatyczny restart po awarii zasilania;

 • zdalne sterowanie za pomocą pilota w wersji podstawowej;

 • tygodniowy programator planu;

 • tryb energooszczędny uruchamiany automatycznie po 20-minutowej nieobecności człowieka w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • 2-strefowe „inteligentne oko” – zapewnia nawiew powietrza w stronę pomieszczenia, gdzie nie przebywają ludzie;

 • 5 prędkości wentylatora.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu zestawów z jednostkami naściennymi typu PROFESSIONAL wraz z montażem – osoby indywidualne otrzymują w zamian niższą cenę za usługę (dzięki 8% stawce VAT) oraz profesjonalny montaż wykonany przez doświadczonych specjalistów.

Oferujemy także usługę serwisu i okresowych przeglądów klimatyzatorów. Zachęcamy do korzystania z nich – pozwoli to Państwu przez lata cieszyć się sprawnie działającą klimatyzacją.

Jednostka naścienna STYLIST FTXK-AW/S/RXK-A

Klimatyzator FTXK-AW

Jednostki naścienne STYLIST to energooszczędne inwertery wyprodukowane przez cenioną na rynku markę Daikin. Prezentowany typ klimatyzatorów przeznaczony jest do układów pojedynczych składających się z 1 jednostki wewnętrznej i 1 agregatu zewnętrznego. W ofercie znajdują się zestawienia urządzeń o następującym oznakowaniu (różnice wynikają jedynie z mocy poszczególnych klimatyzatorów, które przeznczone są do pomieszczeń o różnej wielkości):

 • FTXK25AW/RXK25A,
 • FTXK25AS/RXK25A,
 • FTXK35AW/RXK35A,
 • FTXK35AS/RXK35A,
 • FTXK50AW/RXK50A,
 • FTXK50AS/RXK50A,
 • FTXK60AW/RXK60A,
 • FTXK60AS/RXK60A.
ftxk korzyści

Jednostka naścienna STYLIST posiada nowoczesny design obudowy dostępny w kolorze srebrnym i białym, dzięki czemu pasować będzie do różnych konwencji wystroju wnętrz. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i obiektach o charakterze publicznym typu sklepy, punkty gastronomiczne i usługowe czy biura.

Klimatyzatory STYLIST to urządzenia energooszczędne, co zawdzięczają zastosowanej technice inweterowej. Potwierdza to przyznana urządzeniom klasa energetyczna A+ w trybie grzania i chłodzenia.

Komfort temperaturowy klimatyzowane pomieszczenie zawdzięcza technologii automatycznego swingu pionowego, dzięki któremu emitowane powietrze rozprowadzane jest równomiernie. O wysoką jego jakość dba filtr tytanowo-apatytowy neutralizujący zanieczyszczenie powietrza oraz nieprzyjemne zapachy. Skuteczność działania zastosowanego filtra sprawia, że w klimatyzowanych pomieszczeniach z powodzeniem mogą przebywać małe dzieci i osoby cierpiące na alergie.

Urządzenia STYLIST wyposażono w szereg użytecznych funkcji, w tym:

 • komfortowy tryb nocny;

 • 24 godzinny programator;

 • zdalny sterownik działający na podczerwień.

CLIMA POLSKA proponuje zakup klimatyzatorów typu STYLIST wraz z montażem – w ten sposób klienci indywidualni otrzymują zarówno korzystną cenę urządzenia wynikającą z opodatkowania ceny netto jedynie 8% VAT-em, jak i profesjonalnie wykonaną instalację przez znanych i cenionych na rynku, doświadczonych monterów z naszej firmy.

Zachęcamy także do skorzystania z szerokiej gamy innych usług, w tym z serwisu i okresowych przeglądów klimatyzacji. Korzystając z tych prac zapewniają Państwo sobie wieloletnią i bezawaryjną pracę urządzeń.

Jednostki naścienne EMURA FTXG-LW/S/ RXG-L

Klimatyzator FTXG-LW
pilot-FTXG-LW_S

Jednostki naścienne EMURA to urządzenia stworzone przez markę Daikin w celu dostarczenia najwyższego komfortu i efektywności działania. Znajdą zastosowanie zarówno w obiektach o charakterze publicznym typu sklepy, mała gastronomia, biura oraz w budownictwie indywidualnym. Stworzone z myślą o układach pojedynczych zawierających 1 jednostkę wewnętrzną i 1 agregat.

Dostępne są w zestawach:

 • FTXG20LW/RXG20L
 • FTXG25LW/RXG25L,
 • FTXG35LW/RXG35L.
 • FTXG50LW/RXG50L,
 • FTXG20LS/RXG20L,
 • FTXG25LS/RXG25L,
 • FTXG35LS/RXG35L,
 • FTXG50LS/RXG50L.
ftxg-lw korzyści

Jednostki naścienne EMURA charakteryzują się niekonwencjonalnym designem aerodynamiczny kształt oraz 2 dostępne kolory, tj. matowa, kryształowa biel oraz srebrny sprawiają, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. O tych klimatyzatorach mówi się, że tworzą doskonały mariaż wykonania i stylu, formy i funkcji, optymalnego ogrzewania i skutecznego chłodzenia.

Prezentowane jednostki to z jednej strony urządzenia o wysokiej sprawności energetycznej określonej klasą energetyczną A++ dla chłodzenia i grzania, jak i wydajny system oczyszczania powietrza – dzięki zastosowaniu tytanowo-apatytowego fotokatalitycznego filtra pozwalają uzyskać doskonałe powietrze wolne od alergenów, drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Sprawia to, że w obsługiwanych przez klimatyzatory naścienne EMURA pomieszczeniach z powodzeniem mogą przebywać zarówno dzieci, jak i osoby cierpiące na alergie wziewne.

Niewątpliwą zaletą klimatyzatorów naściennych EMURA jest zastosowana w nich technologia Replacement, która umożliwia przy wymianie urządzeń wykorzystanie istniejącego już orurowania, dzięki czemu przy instalacji prezentowanego sprzętu oszczędza się zarówno czas, jak i pieniądze.

instalacja-FTXG-LW

Jednostki wewnętrzne EMURA wyposażono w szereg funkcji usprawniających ich pracę. Należą do nich:

 • tryb nocny, który zapobiega nagłym zmianom temperatury w pomieszczeniu;

 • bezprzewodowy pilot wyposażony w tygodniowy programator;

 • dwustrefowe „inteligentne oko” umożliwiające kierowanie nawiewu z klimatyzatora w stronę, gdzie w danej chwili nie przebywają ludzie;

 • automatyczne przejście w stan energooszczędny w sytuacji, kiedy w pomieszczeniu od 20 minut nie przebywają ludzie;

 • 5 prędkości wentylatora do wyboru.

Zestawy składające się z jednostki wewnętrznej EMURA i agregatu można zakupić w CLIMA POLSKA wraz z montażem – wtedy klienci indywidualni zyskują na obniżeniu VAT-u, który w takiej usłudze wynosi jedynie 8% ceny netto. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko skorzystanie z preferencyjnej ceny za usługę, ale również profesjonalny montaż urządzeń wykonany przez doświadczonych i sprawdzonych na rynku specjalistów.

Zachęcamy również do skorzystania z usług polegających na serwisie klimatyzatorów. Polecamy także wykonanie fachowych przeglądów okresowych, dzięki którym wykorzystane przez Państwa urządzenia będą służyły przez wiele lat w sposób bezawaryjny.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 574 248 277
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 574 248 277

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami