Klimatyzatory kanałowe Daikin

///Klimatyzatory kanałowe Daikin
Klimatyzatory kanałowe Daikin2020-03-25T16:57:33+00:00
WRÓĆ DO AKTUALNEJ KOLEKCJI 2019

lub
zobacz serię klimatyzatorów kanałowych Daikin z kolekcji 2018

Jednostka kanałowa tylko do MULTI FDXM-F

Jednostka Kanałowa FDXM25-35F_F

Jednostki kanałowe typu FDXM-F to urządzenia sygnowane marką Daikin. Ta niewielka jednostka kanałowa może być zastosowana w układzie multi-split – jej budowa umożliwia podłączenie 5 jednostek wewnętrznych różnej mocy do 1 jednostki zewnętrznej.

Dzięki niewielkiej wysokości wynoszącej 200 mm sprawdzi się zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i sklepie, biurze, czy innym obiekcie o charakterze publicznym. Posiada kompaktowe wymiary ułatwiające montaż w przestrzeni międzystropowej. urządzenie jest dyskretne – po zamontowaniu w suficie widoczne są tylko kratki zasysania i wylotowe.

W naszej ofercie dostępne są następujące modele klimatyzatorów kanałowych typu FDXM-F:

  • FDXM25F
  • FDXM35F
  • FDXM50F
  • FDXM60F.

Dla zapewnienia emisji odpowiedniej jakości powietrza urządzenia wyposażono w odłączalny, zmywalny i odporny na pleśń filtr.

Korzyści:

korzysci jednostka kanalowa Daikin

Klimatyzatory typu FDXM-F charakteryzują się wieloma funkcjami podnoszącymi jego użyteczność. Zalety tego urządzenia to:

  • wysoka efektywność energetyczna, która przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd;

  • niskie zużycie energii dzięki zastosowaniu silnika wentylatora zasilanego prądem stałym;

  • elastyczność zastosowania – średni spręż dyspozycyjny do 40 Pa daje możliwość używania jednostki z elastycznymi kanałami typu flex o różnych długościach;

  • programowany zegar 24-godzinny;

  • funkcja wentylatora – urządzenie może działać wyłącznie jako wentylator.

Jednostki kanałowe typu FDXM-F o urządzenia proekologiczne – wykorzystują czynnik chłodzący R-32 – zmniejszający oddziaływanie na środowisko naturalne o 68% w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A.

Firma CLIMA POLSKA zachęca do kupna urządzeń klimatyzacyjnych wraz z montażem. W ten sposób za całą usługę zapłacą Państwo jedynie 8% VAT-u od cenny netto, a nie tradycyjnie 23% VAT. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie serwisu i przeglądów okresowych realizowanych przez naszą firmę.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 574 248 277
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 574 248 277

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami