Profesjonalny montaż klimatyzacji Toshiba Shorai za 1,23 zł

//Profesjonalny montaż klimatyzacji Toshiba Shorai za 1,23 zł

Profesjonalny montaż klimatyzacji Toshiba Shorai za 1,23 zł

promocja-montaz-klimatyzacji-shorai-warszawa-clima-polska-toshiba-aktualnosc

Klimatyzator Toshiba Shorai jest jednym z najczęściej polecanych sprzętów przez naszych specjalistów. Dzięki najnowszej promocji, zamontujemy go u Ciebie za jedyne 1,23 zł. To czysta oszczędność!

Montaż klimatyzacji wymaga nie tylko wybrania odpowiedniego miejsca, ale również wykorzystania specjalistycznych narzędzi, które pozwolą uzyskać pełną sprawność urządzenia. Wszystko to sprawia, że samodzielny montaż klimatyzacji nie jest dobrym pomysłem. Nie musisz już jednak obawiać się sporych kosztów tego typu usługi – nasza firma wykona ją prawie bezpłatnie!

montaz-klimatyzacji-w-promocji-clima-warszawa

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Podczas zakupu systemu, poza opłatą za sprzęt, liczyć trzeba się również z kosztem montażu. Nasza najnowsza promocja uwolni Cię jednak od tego obowiązku! Klimatyzator Toshiba Shorai zakładamy bowiem jedynie za 1,23 zł – dzięki praktycznie darmowej usłudze, koszt całego przedsięwzięcia w sposób znaczący się obniży. Zyskasz więc nowoczesny, świetnie oceniany sprzęt, a w Twojej kieszeni zostanie spora suma pieniędzy.

Warunek jest tylko jeden – montaż klimatyzacji za 1,23 zł jest wykonywany na wysokości maksymalnie 5 metrów. Nasi specjaliści gwarantują przy tym kompleksową realizację zamówionej usługi. Pomogą w wyborze najlepszego miejsca, a następnie przeprowadzą montaż klimatyzacji krok po kroku.

ZAMÓW MONTAŻ W PROMOCJI
ZAMÓW MONTAŻ W PROMOCJI

Gdzie wykonujemy montaż za 1,23 zł?

 Profesjonalne usługi instalacyjne są przez nas świadczone w Warszawie i okolicach. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się na wizytę w najkorzystniejszym dla Ciebie terminie. Montaż klimatyzacji wykonujemy z użyciem specjalistycznych narzędzi i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Co ważne, z oferty instalacji Toshiba Shorai za 1,23 zł skorzystać mogą zarówno klienci prywatni, jak i firmy, szkoły oraz różnego rodzaju instytucje. Przeprowadzamy montaż klimatyzacji w domu, bloku i w wielu innych budynkach – także tych nowych, jeszcze niewykończonych. Dzięki naszej promocyjnej ofercie, usługa okaże się praktycznie bezpłatna. Realizujemy:

 • montaż klimatyzacji na dachu – warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest maksymalna wysokość 5 metrów. Możliwa jest instalacja także na poddaszu,

 • montaż klimatyzacji na balkonie – w miejscu zapewniającym najwyższą sprawność urządzenia,

 • montaż klimatyzacji na elewacjach – gwarantujemy nie tylko skuteczność, ale również czystość prowadzonych robót. Co ważne, sprzęt zakładamy także na styropianie,

 • montaż klimatyzacji na parapetach.

Nowoczesny klimatyzator Toshiba Shorai

toshiba-shorai-klimatyzacja-clima-warszawa

Skorzystanie z oferty promocyjnej okaże się opłacalne także ze względu na jakość zakupionego klimatyzatora Toshiba Shorai. Jest on niezwykle ceniony zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i przez firmy. Wyróżnia się nowoczesnym, bardzo estetycznym designem, a także wydajnym działaniem, przy zachowaniu pełnej energooszczędności.

toshiba-shorai-klimatyzacja-clima-warszawa
toshiba-nowoczesny-system-filtracji-iaq-klimatyzatory-shorai

Cechy klimatyzatora Toshiba Shorai:

 • system Inteligentnego Przepływu powietrza – wysoki komfort użytkowania i niski poziom hałasu,

 • klasa energetyczna A++/A++,

 • sprężarki inwerterowe,

 • zakres pracy – w trybie chłodzenia: od -1,235°C aż do 46°C, w trybie ogrzewania: od -1,235°C do 24°C,

 • efektywność energetyczna – wskaźnik SEER (chłodzenie): 6,25 ÷ 7,30, wskaźnik SCOP (grzanie): 4,07 ÷ 4,60,

 • filtry IAQ – oczyszczanie powietrza z drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów,

 • sterowanie Wi-Fi,

 • funkcja samooczyszczania,

 • 6 sposobów nawiewu.

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA:
+48 798 981 294

SERWIS: +48 798 957 780

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 798 981 294

SERWIS: +48 798 957 780

2020-04-09T12:07:43+00:00

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami