Klimatyzatory Bluevolution Daikin

/Klimatyzatory Bluevolution Daikin
Klimatyzatory Bluevolution Daikin2018-08-02T08:26:22+00:00

BLUEVOLUTION – NASZA MISJA: DOSKONAŁY KLIMAT U CIEBIE

Wysoki komfort w Twoim domu

Daikin wprowadza na rynek serię Bluevolution obok swej istniejącej gamy produktów. Dzięki zastosowaniu nowego czynnika chłodniczego w produktach tej nowej gamy, firma Daikin była w stanie podnieść efektywność energetyczną aż do poziomu klasy A+++.

 • Doskonały komfort przez cały rok

 • Najwyższa efektywność energetyczna

 • Niezawodność

 • Łatwość sterowania poprzez aplikację w Twoim smartfonie

Daikin Warszawa

Inteligentna wymiana powietrza

Technologia Daikin idzie o krok dalej, więc nie odczuwasz ruchu powietrza na swej skórze

Daikin Clima Warszawa

Najwyższa efektywność

Gama zaawansowanych, energooszczędnych technologii Daikin oferuje wysoką efektywność zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia aż do poziomu klasy A+++.
Czynnik chłodniczy R-32 oraz zoptymalizowane sprężarki zapewniają pozostawanie w Twojej strefie komfortu.

Bluevolution Daikin

2-strefowy czujnik inteligentny

Kiedy opuszczasz pomieszczenie, system przełącza się do trybu oszczędzania energii. Kiedy opuszczasz pomieszczenie, system przełącza się do trybu oszczędzania energii.

Daikin Bluevolution Clima

Nawiew przestrzenny 3D

Temperatura w pomieszczeniu utrzymuje się na stałym poziomie dzięki połączeniu automatycznego swingu w poziomie i w pionie

Sterownik Bluevolution

Zapewniona pełna kontrola przy użyciu sterownika Daikin

Możesz dostosowywać temperaturę w pomieszczeniu, przepływ powietrza i tryb pracy za pośrednictwem aplikacji z dowolnego miejsca.
Dodatkowo, masz możliwość monitorowania zużycia energii.

Clima Daikin

Jednostki zewnętrzne multi oszczędzające przestrzeń

 • Do jednej jednostki zewnętrznej multi można podłączyć maksymalnie 5 jednostek wewnętrznych.
 • Optymalne rozwiązanie zapewnienia chłodzenia i ogrzewania wielu pomieszczeń.

STYLISH FTXA+RXA

STYLISH FTXA+RXA to klimatyzator sygnowany przez firmę Daikin. Urządzenie działa w technologii split i zapewnia wyjątkowy komfort, jaki wiąże się zarówno z czystością powietrza, jak również z odpowiednio dobraną temperaturą oraz wilgotnością. Prezentowany klimatyzator to jednostka charakteryzująca się wysoka energooszczędnością określona parametrami A+++.

klimatyzator daikin bluevolution STYLISH FTXA+RXA dom

Klimatyzator wykonano w szerokiej gamie wersji dostosowanych do pomieszczeń o zróżnicowanej powierzchni. Wśród nich znajdują się:

 • FTXA-20AS/AW/AT
 • FTXA-25AS/AW/AT
 • FTXA-35AS/AW/AT
 • FTXA-42AS/AW/AT
 • FTXA-50AS/AW/AT

Urządzenie posiada stylowy i nowoczesny wygląd oraz wiele funkcji, dzięki czemu gwarantuje skuteczne i dostosowane do różnych potrzeb rozwiązania klimatyczne.

Do wymagających designersko wnętrz

Użytkownik może wybierać spośród trzech wersji kolorystycznych – klimatyzator STYLISH dostępny jest w kolorze białym, srebrnym oraz czarnego drewna. Zaokrąglone rogi pozwalają na dyskretne wkomponowanie go w wystrój pomieszczenia. Potwierdzeniem wyjątkowego wzornictwa jest fakt, że klimatyzator otrzymał Good Design Award 2017.

klimatyzator daikin bluevolution STYLISH FTXA+RXA wersje kolorystyczne

Jego niewielki rozmiar sprawia, że jest to najbardziej kompaktowa jednostka klimatyczna, jaka obecnie jest dostępna na rynku, zaś pojedynczy panel, a także możliwość wyboru koloru łatwo włączyć je do wystroju każdego wnętrza.

STYLISH – szeroki zakres funkcji – dopasuj klimat w pomieszczeniu do swoich potrzeb

Klimatyzatory STYLISH FTXA+RXA inteligentnie wybierają rodzaj przepływu powietrza w zależności od tego, czy pomieszczenie wymaga ogrzewania, czy chłodzenia. Specjalny czujnik matrycowy służący do wykrywania powierzchniowej temperatury powietrza rozprowadza je równomiernie w całym pomieszczeniu jeszcze przed przełączeniem na tryb ciepłego lub zimnego powietrza.

Dzięki temu model STYLISH FTXA+RXA eliminuje przeciągi oraz zapewnia stabilną i komfortową temperaturę dla osób, jakie przebywają wewnątrz.

klimatyzator daikin bluevolution STYLISH FTXA+RXA technologia

Klimatyzator charakteryzuje się również innymi funkcjami, dzięki którym wzrasta jego użyteczność, a mianowicie:

 • technologią Daikin Flash Streamer – jest to system usuwający z powietrza alergeny, zapachy czy inne cząsteczki, dzięki czemu w pomieszczeniu uzyskuje się czyste, wolne od zanieczyszczeń powietrze;

 • nowo zaprojektowanym wentylatorem, który pozwala zoptymalizować przepływ powietrza, gwarantując jednocześnie wyższą wydajność energetyczną; urządzenie umożliwia także utrzymanie niskiego poziomu hałasu; nowy projekt wentylatora gwarantuje również na efektywną pracę całej jednostki pomimo niewielkich, kompaktowych rozmiarów.

klimatyzator daikin bluevolution STYLISH FTXA+RXA efekt coandy

Niewątpliwą zaletą prezentowanej jednostki ściennej jest dbałość o odpowiedni klimat w obsługiwanym pomieszczeniu. Zastosowany nawiew przestrzenny 3D, automatyczny ruch klap nawiewu w kierunku poziomym i pionowym oraz automatyczna prędkość wentylatora sprawiają, że klimatyzator STYLISH gwarantuje komfortowy klimat w pomieszczeniu bez przeciągów i niekontrolowanych podmuchów zimnego powietrza. Za optymalizację przepływu powietrza w pomieszczeniu odpowiada efekt Coandy, który przyczynia się do lepszego rozkładu temperatury we wnętrzu.

Prezentowany klimatyzator oferuje także wiele przydatnych funkcji, w tym:

 • tryb ekonomiczny,

 • tryb nocny,

 • filtr z funkcją automatycznego oczyszczania,

 • zastosowanie skutecznych filtrów powietrza i filtrów przeciwdziałającym nieprzyjemnym zapachom,

 • możliwość programowania pracy urządzenia w trybie 24-godzinnym i tygodniowym.

Kompaktowy i funkcjonalny design powoduje, że urządzenie doskonale pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Dodatkową zaletę stanowi zastosowanie w nim czynnika R-32, dzięki czemu zdecydowanie zmniejsza się wpływ, jaki wywiera ono na środowisko.

SENSIRA FTXC-A

SENSIRA – FTXC-A to jednostka ścienna firmy Daikin gwarantująca ciągły dopływ czystego powietrza. Urządzenie działa w technologii split i jest wyposażone w płaski i elegancki panel przedni, dzięki czemu niezwykle łatwo jest zharmonizować je z każdym rodzajem wnętrza. Urządzenie charakteryzuje się dużą energooszczędnością (A++ w trybie chłodzenia i A+ w trybie grzania).

Klimatyzatory SENSIRA dostępne są w wariantach:

 • FTXC-25A+RXC-25A
 • FTXC-35A+RXC-35A
 • FTXC-50A+RXC-50A
 • FTXC-60A+RXC-60A
klimatyzator daikin bluevolutionSENSIRA FTXC-A dom

Komfortowy klimat w pomieszczeniu

Klimatyzator jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Posiada również kompaktowe wymiary ułatwiające montaż w przestrzeni międzystropowej. Za sprawą nowoczesnych rozwiązań SENSIRA – FTXC-A pracuje praktycznie bezgłośnie, emitując jedynie 21dBA (w trybie cichej pracy). Wentylator w tym urządzeniu jest w pełni zautomatyzowany – dostosowuje swoją prędkość celem osiągnięcia zaplanowanej temperatury. Prędkością pracy wentylatora można sterować także samodzielnie.

klimatyzator daikin bluevolutionSENSIRA FTXC-A głośność

Funkcjonalny i niezawodny klimatyzator

Urządzenie to gwarantuje również dodatkowe korzyści, do jakich zalicza się:

 • możliwość włączenia trybu czuwania, co pozwala na ograniczenie poboru mocy o 80%;

 • możliwość używania go jedynie jako wentylatora, który zapewnia nadmuch powietrza bez chłodzenia czy ogrzewania;

 • dodatkowa możliwość pracy w tak zwanym trybie potężnym, który zapewnia szybkie nagrzewanie lub chłodzenie pomieszczenia;

 • urządzenie w sposób automatyczny wybiera tryb chłodzenia lub ogrzewania, wystarczy tylko odpowiednio ustawić pożądaną temperaturę;

 • aby uzyskać efektywny rozkład powietrza oraz temperatury w całym pomieszczeniu wystarczy wybrać opcję automatycznego pionowego przesuwania klap wypływu powietrza;

 • możliwość zaplanowania i ustawienia pracy w ciągu doby za sprawą 24 godzinnego zegara.

klimatyzator daikin bluevolutionSENSIRA FTXC-A sterowanie

SENSIRA – FTXC-A została również wyposażona w wygodny pilot na podczerwień, dzięki czemu klimatyzator można ustawiać na odległość. Wygodną funkcją jest zapamiętywanie poprzednich ustawień urządzenia. Następną, wyróżniającą klimatyzator SENSIRA cechą jest autodiagnoza – pozwala ona szybko wykryć nieprawidłowe działanie urządzenia, dzięki czemu proces konserwacji i ewentualnych napraw jest znacznie uproszczony. Niezawodna sprężarka inwerterowa typu Swing dba o efektywność, energooszczędność i mniejsze ryzyko awarii urządzenia.

Podobnie, jak inne urządzenia firmy Daikin, klimatyzator SENSIRA również wykorzystuje proekologiczny czynnik R-32, dzięki czemu urządzenie wywiera znacznie niższy wpływ na środowisko.

SENSIRA FTXF-A

SENSIRA FTXF-A to jednostka naścienna firmy Daikin, działająca w technologii split, która może być używana w połączeniu z jednostkami RXF-A. Urządzenie charakteryzuje się energooszczędnością (efektywność sezonowa do A++ w trybie chłodzenia) i cichą pracą. Zapewnia komfortowe warunki termiczne i możliwość sterowania online.

klimatyzator daikin bluevolutionSENSIRA FTXF-A

W ramach modelu SENSIRA FTXF dostępne są następujące wersje urządzenia:

 • FTXF-20A+ RXF-20A
 • FTXF-25A+ RXF-25A
 • FTXF-35A+ RXF-35A
 • FTXF-50A+ RXF-50A
 • FTXF-60A+ RXF-60A

Elegancki design

Podobnie, jak większość urządzeń klimatyzatory SENSIRA również zostały wyposażone w wygodny, płaski panel przedni, dzięki czemu doskonale komponują się z wystrojem każdego wnętrza. Są także łatwe do utrzymania w czystości. Posiadają kompaktowe wymiary ułatwiające montaż w przestrzeni międzystropowej.

Szeroka funkconalność

SENSIRA FTXF-A pracuje praktycznie bezgłośnie, emitując jedynie 21 dBA, co dodatkowo zwiększa komfort użytkownika.

Wybór tego niewielkiego, kompaktowego urządzenia to zarazem korzyści dodatkowe, a mianowicie:

 • zdecydowana oszczędność energii w trybie czuwania, kiedy pobór prądu zostaje ograniczony o 80%;

 • sterownik, który działa zdalnie w podczerwieni, prosty do obsługi, a dodatkowo wyposażony w wygodną funkcję zegara, pozwalającą zaprogramować urządzenie tak, by samo uruchamiało się albo wyłączało o odpowiedniej godzinie;

 • celem równomiernego rozprowadzenia powietrza w całym pomieszczeniu zastosowano w nim automatyczny swing pionowy, który przesuwa klapy w górę i w dół;

 • chłodzenie i grzanie można indywidualnie zaplanować dzięki zastosowaniu automatycznego 24 godzinnego zegara.

klimatyzator daikin bluevolutionSENSIRA FTXF-A wieczor

Za sprawą nowoczesnego filtra powietrza urządzenie usuwa unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu i gwarantuje stały dopływ czystego powietrza, jest zatem przyjazne dla alergików.

SENSIRA FTXF-A to także urządzenie proekologiczne, w którym firma Daikin zastosowała czynnik R-31, dzięki czemu wpływ, jaki wywiera ono na środowisko został znacznie ograniczony.

Bluevolution – naścienne Ururu Sarara FTXZ-N/RXZ-N

Bluevolution Ururu Sarara znakowany symbolem FTXZ-N to klimatyzator naścienny produkowany przez znaną i cenioną na rynku markę DAIKIN oferującą urządzenia klimatyzacyjne najwyższej jakości. W tej grupie produktów znajdują się 3 jednostki różniące się jedynie mocą, tj.:

 • FTXZ25N/RXZ25N (SPLIT),

 • FTXZ35N/RXZ35N (SPLIT),

 • FTXZ50N/RXZ50N (SPLIT).

Klimatyzator przeznaczony jest do pracy w systemach pojedynczych (split) – to znaczy składających się z jednego urządzenia wewnętrznego i jednego agregatu zewnętrznego.

klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara FTXZ-N
klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara RXZ-N biuro

Wszechstronne urządzenie do tworzenia optymalnego klimatu w pomieszczeniu

Prezentowany system to rozwiązanie pozwalające całościowo zarządzać klimatem w pomieszczeniu. Oferuje zarówno tryb chłodzenia, jak i grzania oraz odwilżanie, wentylację i oczyszczanie powietrza. Charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością działania dzięki zastosowaniu technologii Ururu i czynnika chłodzącego R-32.

Klimatyzatory Bluevolution Ururu Sarara zapewniają optymalną jakość powietrza. Wyposażono go w Flash Streamer, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy i formaldehydy. Dzięki zastosowaniu funkcji samodzielnego czyszczenia nie ma potrzeby ręcznego oczyszczania urządzenia, co sprawia, że zawsze emituje ono czyste i bezpieczne dla domowników powietrze – także dla alergików i małych dzieci.

Klimatyzator energooszczędny i przyjazny środowisku

Prezentowany model klimatyzatora charakteryzuje się wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaną klasą energetyczną A+++. Niski poziom poboru energii zawdzięcza wykorzystanemu czynnikowi R-32, który gwarantuje wysoką efektywność energetyczną będąc jednocześnie substancją o najmniejszym oddziaływaniu na środowisko naturalne.

Inwerter wyposażono w szereg funkcji ułatwiających korzystanie, m.in.:

 • zdalne sterowanie na podczerwień za pomocą pilota lub w opcji za pomocą urządzenia mobilnego typu smartfon lub tablet;

 • 3-obszarowy czujnik „inteligentne oko”, który zapewnia w pomieszczeniu kierowanie powietrza tam, gdzie nie przebywają w danym momencie ludzie;

 • Replacement Technology – umożliwiającą wymianę urządzenia na nowszy model przy jednoczesnym wykorzystaniu dotychczasowego orurowania;

 • tryb ekonomiczny;

 • tryb „cicha praca”;

 • programowalny zegar dobowy;

 • tryb automatycznego restartu.

Klimatyzator może być elegancki

Jednostki naścienne Bluevolution Ururu Sarara charakteryzują się eleganckim wzornictwem, czego potwierdzeniem jest przyznanie tej linii klimatyzatorów nagrody Reddot design award 2013. Urządzenia sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach, zakładach usługowych, sklepach czy innych obiektach o charakterze komercyjnym.

klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara RXZ-N

CLIMA POLSKA zachęca do skorzystania z bogatej oferty usług. Polecamy szczególnie zakup urządzeń klimatyzacyjnych połączony z montażem. Dzięki temu osoby indywidualne uzyskują wysoki rabat cenowy związany z niższym opodatkowaniem takiej usługi (cena netto powiększona jedynie o 8% VAT).  Poza korzystną ceną, nasi klienci zyskują gwarancję profesjonalnie wykonanego montażu klimatyzatorów przez doświadczonych specjalistów.

Zachęcamy także do skorzystania z innych usług realizowanych przez naszą firmę. Szczególnie polecamy serwis i okresowe przeglądy klimatyzatorów, które zapewnią bezawaryjną i wieloletnią pracę urządzeń.

Jednostka naścienna EMURA BLUE FTXJ-MW/S + RXJ-M

Jednostka naścienna EMURA BLUE FTXJ znakowana marką DAIKIN to klimatyzator zaprojektowany z myślą o dostarczeniu najwyższego komfortu i wydajności energetycznej, które zapewnia użytkownikom dzięki zastosowanym zaawansowanym technologiom.

Klimatyzacja EMURA BLUE FTXJ/RXJ przeznaczona jest do montażu zarówno pojedynczego tzn. połączenia 1 jednostki wewnętrznej z 1 agregatem zewnętrznym, jak i multi i (mini) VRV. Co więcej, jednostki wewnętrzne EMURA BLUE dostępne są w dwóch odsłonach kolorystycznych tj. matowa kryształowa biel i szczotkowane aluminium. W ramach zestawów pojedynczych znajdują się następujące typy klimatyzatorów:

jednostka naścienna daikin bluevolution EMURA BLUE FTXJ MW
jednostka naścienna daikin bluevolution EMURA BLUE FTXJ MS

w wersji matowej kryształowej bieli:

 • FTXJ20MW/RXJ20M,

 • FTXJ25MW/RXJ25M,

 • FTXJ35MW/RXJ35M,

 • FTXJ50MW/RXJ50M,

w wersji szczotkowanego aluminium:

 • FTXJ20MS/RXJ20M,

 • FTXJ25MS/RXJ25M,

 • FTXJ35MS/RXJ35M,

 • FTXJ50MS/RXJ50M.

Prezentowane zestawy różnią się jedynie mocą działania, ponieważ przeznaczone są do pomieszczeń o różnej powierzchni.

Energooszczędność i niski poziom oddziaływania na środowisko

Klimatyzatory EMURA BLUE charakteryzują się wysoką energooszczędnością, co potwierdza nadana im klasa energetyczna A+++. Niski pobór energii zawdzięczają zastosowanemu czynnikowi chłodniczemu R-32, który charakteryzuje się wysoką efektywnością energetyczną. Co więcej, substancja ta jest także bezpieczniejsza dla środowiska naturalnego (o 68% mniejsze oddziaływanie na środowisko) niż dotychczas stosowany czynnik R-410A. Warto dodać, że prezentowane urządzenia dostępne są w sprzedaży zarówno wyposażone w czynnik R-32, jak i R-410A. Niski pobór mocy uzależniony jest także od ograniczonego zużycia prądu o około 80% w trybie gotowości.

jednostka nascienna daikin bluevolution EMURA BLUE FTXJ-MS mieszkanie

Zadbaj o czyste powietrze

Prezentowane urządzenia oferują także wysoką jakość emitowanego powietrza. Dzięki zastosowanym filtrom:

 • tytanowemu filtrowi fotokatalitycznemu oczyszczającemu powietrze,

 • fotokatalitycznemu filtrowi przeciwzapachowemu

rozkładają substancje organiczne takie jak bakterie, wirusy i alergeny, eliminują z powietrza kurz oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy. W ten sposób do pomieszczenia uwalniane jest czyste powietrze stwarzające optymalne warunki do oddychania dla alergików i małych dzieci.

Jednostka naścienna EMURA BLUE marki DAIKIN to także wysoka jakość połączona z doskonałym designem. Urządzenie zdobyło prestiżową nagrodę Reddot design award 2014 przyznawaną przez międzynarodowe jury dla produktów wyróżniających się wyjątkowym wzornictwem. Klimatyzator doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i wnętrzach o charakterze komercyjnym, tj.: biurach, sklepach, punktach usługowych i innych.

jednostka nascienna daikin bluevolution EMURA BLUE FTXJ-MS pokoj dziecka

Szeroki zakres funkcjonalności

Prezentowane urządzenie jest niezwykle funkcjonalne i oferuje różnorodne tryby pracy, m.in.:

 • tryb ekonomiczny;

 • tryb nocny;

 • tryb wentylator – klimatyzator może działać wyłącznie jako wentylator bez grzania lub chłodzenia;

 • tryb komfortu, dzięki któremu w trybie chłodzenia unika się zimnych przeciągów, a w trybie grzania powietrze kierowane jest w dół w celu uniknięcia zimnych stóp;

 • cicha praca – nawet 19dB;

 • program osuszania;

 • programator tygodniowy i dzienny;

 • sterowanie zdalne, przewodowe i centralne;

 • sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych;

 • autorestart.

CLIMA POLSKA proponuje klientom skorzystanie z zakupu klimatyzatorów połączonego z ich montażem. Dla klientów indywidualnych tak usługa jest oferowana w konkurencyjnej cenie obciążonej jedynie 8% podatkiem VAT. W ten sposób, oprócz gwarancji atrakcyjnej ceny, nasi klienci otrzymują profesjonalną usługę montażu urządzeń

Nasza firma zachęca także do skorzystania z innych usług, w tym okresowych przeglądów i serwisu klimatyzatorów.

Bluevolution – system Multi jednostki zewnętrzne 2/3/4/5MXM-M

Jednostka zewnętrzna 5MXM90M_L

Jednostki zewnętrzne Bluevolution przeznaczone do systemów multi-split produkowane przez firmę Daikin to urządzenia gwarantujące wysoką jakość pracy. W prezentowanej grupie dostępne są urządzenia:

 • 2MXM40M,
 • 2MXM50M
 • 3MXM40M,
 • 3MXM52M,
 • 3MXM68M,
 • 4MXM68M,
 • 4MXM80M,
 • 5MXM90M.
5mxm-m korzyści

Agregaty wyposażono w sprężarkę typu swing , dzięki której odznaczają się one wysoką efektywnością energetyczną oraz niską emisją hałasu. Wysoką energooszczędność prezentowane jednostki oferują także dzięki zastosowaniu najnowszego czynnika chłodniczego R-32.

Jednostki zewnętrzne typu Bluevolution 2/3/4/5MXM-M to urządzenia ekologiczne – wspomniany czynnik chłodzący R-32 zmniejsza oddziaływanie urządzenia na środowisko o 68% w porównaniu do klimatyzatorów wyposażonych w substancję chłodzącą R-410A.

System multi-split oparty na prezentowanych jednostkach zewnętrznych Daikin umożliwia podłączenie 5 jednostek wewnętrznych do 1 agregatu. Wszystkie jednostki wpięte w jeden system mogą być indywidualnie sterowane. Co więcej, nie trzeba ich instalować w tym samym pomieszczeniu oraz czasie. Budowa pozwala także na jednoczesną ich pracę w ramach trybu grzania i chłodzenia.

Prezentowane urządzenia sprawdzą się w połączeniu z następującymi jednostkami wewnętrznymi:

 • CTXM-M – jednostka naścienna,

 • FTXM-M – jednostka naścienna typu inwerter Emura Blue,

 • FTXJ-L – jednostka naścienna typu inverter Blue Professional,

 • FTXP-K – jednostka naścienna typu inverter,

 • FDXM-F – jednostka kanałowa.

Instalacja 5MXM-M

System multi-split Bluevolution jest niezwykle elastyczny – oprócz wspomnianej równoczesnej pracy w różnych trybach umożliwia także tworzenie systemów zbudowanych z różnych trybów jednostek wewnętrznych – nie ma przeciwskazań do łączenia w jednym obiegu klimatyzatorów ściennych i kanałowych.

Jednostki zewnętrzne typu Bluevolution 2/3/4/5MXM-M z powodzeniem znajdą zastosowanie zarówno w rozwiązaniach komercyjnych, jak i prywatnych . Można je instalować w mieszkaniach i domach oraz w biurach, obiektach gastronomicznych czy hotelowych lub sklepach.

Firma CLIMA POLSKA oferuje sprzedaż i montaż urządzeń klimatyzacyjnych. Osoby prywatne za tę usługę płacą cenę netto podwyższoną jedynie o 8% VAT , a nie o podstawową stawkę 23% VAT. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z usług serwisowych oraz okresowych przeglądów klimatyzacji realizowanych przez naszą firmę.

SENSIRA COMFORA FTXP-K3/RXP-K3

Klimatyzator FTXP20-35KV_R

Bluevolution jednostka naścienna FTXP-K3 to rodzaj klimatyzatorów wyprodukowanych przez firmę Daikin przynależących do najwyższej półki tej klasy dóbr. W ramach grupy znajdują się urządzenia:

 • FTXP20K3
 • FTXP25K3
 • FTXP35K3
 • FTXP50K3
 • FTXP60K3
 • FTXP71K3
FTXP-KV korzyści

Dyskretna jednostka naścienna COMFORA zapewnia wysoką efektywność i komfort. Urządzenia Bluevolution FTXP-K3 zapewniają wysoką jakość emitowanego powietrza dzięki funkcji odwilżania, wentylacji i oczyszczania powietrza. Prezentowana grupa inwerterów może być wykorzystana zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewanie powietrza.

Dzięki stylowemu designowi panel doskonale pasuje do wystroju każdego wnętrza.

Szeroka funkcjonalność klimatyzatora

Klimatyzatory Bluevolution FTXP-KV charakteryzują się wieloma funkcjami podnoszącymi ich użyteczność. Zalety tej grupy urządzeń to:

 • sterownik z opcją pracy online z wykorzystaniem aplikacji, sieci lokalnej, Internetu z dowolnego miejsca;

 • możliwość zastosowania programu osuszania, który zmniejsza poziom wilgotności powietrza bez konieczności gwałtownej zmiany temperatury w pomieszczeniu;

 • funkcja oszczędności energiiw trybie gotowości – pobór prądu ograniczony o około 80%.

Urządzenie wykorzystuje pro ekologiczny czynnik chłodniczy R-32, który zmniejsza oddziaływanie na środowisko o 68% w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A. Z kolei jego wysoka efektywność energetyczna przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd.

Prezentowane urządzenia marki Daikin typu Bluevolution FTXP-KV znajdą zastosowanie zarówno w domach, mieszkaniach, jak i obiektach o charakterze publicznym, w tym sklepach czy biurach.

Kupując klimatyzację wraz z montażem w firmie CLIMA POLSKA wszystkie osoby prywatne płacą jedynie 8% podatek VAT od ceny netto.

Zachęcamy także do skorzystania z usług profesjonalnego serwisu i okresowych przeglądów posiadanych urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki tej usłudze będą one Państwu służyć długo i bezawaryjnie.

PERFERA FTXM-M+RXM-M(9)

Klimatyzator FTXM50-71M_R

Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M to rodzaj wysokiej jakości klimatyzatorów stworzonych przez firmę Daikin. W tej grupie produktów dostępnych jest 5 zestawów klimatyzatorów połączonych z jednostką zewnętrzną – należą do nich:

 • FTXM20M/RXM20M
 • FTXM25M/RXM25M
 • FTXM35M/RXM35M
 • FTXM42M/RXM42M
 • FTXM50M/RXM50M
 • FTXM60M/RXM50M
 • FTXM71M/RXM71M
Bluevolution korzyści

Urządzenia różnią się wydajnością chłodzenia i grzania, wysokością poboru energii oraz emisją dźwięków – im urządzenie przeznaczone jest do większych pomieszczeń, tym więcej zużywa prądu i emituje głośniejszy dźwięk.

Inwerter w jednym systemie zapewnia zarówno nawilżenie, wentylację, oczyszczanie powietrza, jak i ogrzewanie i chłodzenie . Dzięki dyskretnemu i nowoczesnemu designowi doskonale pasuje do każdego wnętrza. Jego łagodny profil wtapia się w ścianę, co gwarantuje dyskretny wystrój wnętrza.

Dużym atutem klimatyzatorów Blue Professional FTXM-M + RXM-M jest emitowanie wysokiej jakości powierza. Urządzenia zawierają tytanowo-apatytowy fotokatalityczny filtr , który, dzięki zastosowaniu technologii Ururu:

 • skutecznie oczyszcza powietrze,
 • usuwa alergeny(m.in. pyłki, kurz, roztocza), bakterie, wirusy;
 • dezodoryzujepowietrze usuwając nieprzyjemne zapachy, np. dymu papierosowego.
Bluevolution Warszawa

Filtr jest odłączalny, zmywalny i odporny na pleśń. Posiada funkcję automatycznego czyszczenia zapewniającą zarówno optymalną jakość powietrza, jak i skuteczność działania urządzenia. Zastosowanie technologii Flash Streamer Daikin wytwarzającej prędkie elektrony wychwytujące nieprzyjemne zapachy i formaldehyd podnosi jakość powietrza w pomieszczeniu.

Urządzenie posiada 2-obszarowy czujnik ruchu „inteligentne oko” . Dzięki niemu powietrze kierowane jest do sfery, w której w danym momencie nie ma ludzi. W sytuacji, gdy w pomieszczeniu nie ma żadnej osoby klimatyzator Blue Professional automatycznie zaczyna pracować w trybie energooszczędnym. Wykrywanie obecności odbywa się w dwóch kierunkach: w prawo i w lewo.

Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M to grupa energooszczędnych urządzeń , których efektywność sezonowa została zakwalifikowane do klasy energetycznej do A+++.

Prezentowane klimatyzatory charakteryzują się wieloma funkcjami podnoszącymi ich użyteczność. Zalety tego rodzaju urządzeń to:

 • pilot zdalny sterowany na podczerwień, posiadający opcję pracy online z wykorzystaniem smartfonu, komputera stacjonarnego, laptopa czy ekranu dotykowego z dowolnego miejsca;

 • tryb gotowości gwarantujący niższy pobór prądu o około 80%;

 • cicha praca jednostki zewnętrznej;

 • możliwość obniżenia dźwięku operacyjnego jednostki wewnętrznej o 3 dB(A) –gwarantuje cichszą pracę;

 • tygodniowy programator;

 • funkcja trybu nocnego , który zapobiega nagłym zmianom temperatury w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • wentylator o 5 prędkościach pracy, od najwyższej do super-niskiej.

RXM20-35M_R

Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M to urządzenia stworzone z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu proekologicznego czynnika chłodzącego R-32 zmniejszają oddziaływanie na środowisko o 68% w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A. Dodatkową zaletą zastosowanej substancji chłodzącej jest wysoka efektywność energetyczna przyczynia się do obniżenia rachunków
za prąd.

Informujemy, że dla osób prywatnych zakupujących w firmie CLIMA POLSKA urządzenia z serii Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M wraz z montażem oferujemy VAT w wysokości 8% kwoty netto.

Zachęcamy także wszystkich do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie serwisu i okresowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami