Klimatyzacja Toshiba

Home/Klimatyzacja Toshiba
Klimatyzacja Toshiba 2018-04-18T19:57:43+00:00
Klimatyzator inwerterowy Toshiba

Inwerterowe klimatyzatory Split

WIĘCEJ
Jednostka wewnętrzna Toshiba

Inwerterowe klimatyzatory Multi Split

WIĘCEJ
Inwerterowe systemy komercyjne Toshiba

Inwerterowe systemy komercyjne

WIĘCEJ

„Ułatwiamy życie rzeczami potrzebnymi ludziom” – tak brzmiało hasło witające gości w fabryce Tanaka Engineering Works w Japonii w roku 1875. Dziś po ponad 130 latach, Grupa Toshiba dostarcza szeroki zakres produktów opartych na najlepszych innowacyjnych technologiach cechujących się najwyższą jakością, kierując się założeniem, iż jest zbiorowym obywatelem planety.

klimatyzacja toshiba warszawa

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasza firma otrzymała Certyfikat autoryzacyjny przyznany przez markę TOSHIBA. Jest to dla nas nie tylko wielkie wyróżnienie i zaszczyt, ale również wiadomość dla naszych klientów, iż tym sposobem staliśmy się autoryzowanym dealerem urządzeń klimatyzacyjnych marki TOSHIBA.

klimatyzacja toshiba warszawa

Dlaczego klimatyzatory Toshiba?
Uzdatniane przez wiele stopni filtracji powietrze, 5-cio biegowy, inwerterowy, bardzo cichy tryb pracy chłodzenia i grzania, gwarantowana oszczędność energii oraz łatwość instalacji czynią klimatyzatory Toshiba najlepszymi urządzeniami dla pomieszczeń,
w których mieszkasz, pracujesz, robisz zakupy i się relaksujesz. Możliwość doboru typu klimatyzatora (ścienny, kasetonowy, podsufitowy, kanałowy, konsola), prosta i inteligentna obsługa sterowania, niezawodność i bezawaryjność marki Toshiba oraz 5-cio letnia gwarancja zapewni Ci pełen komfort przebywania w klimatyzowanym domu, biurze, sklepie, restauracji.

klimatyzatory roshiba
Klimatyzator Mirai Toshiba

Szeroka gama klimatyzatorów Toshiba typu split (do jednego pomieszczenia); klimatyzatorów multi-split (do kilku pomieszczeń), klimatyzatorów komercyjnych (do pomieszczeń technicznych) oraz systemy VRF (do obsługi dużych budynków) daje każdemu z naszych Klientów możliwość wyboru tego, co dla Niego najlepsze. Klimatyzacja Toshiba to gwarancja niezawodności i wysokiego komfortu użytkowanych pomieszczeń.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami