Sprzedaż hurtowa

/Sprzedaż hurtowa
Sprzedaż hurtowa2017-05-31T11:18:59+00:00

Hurtowa sprzedaż klimatyzatorów renomowanych marek

Sprzedaż hurtowa
Toshiba
Haier
Mitsubishi

Zajmujesz się instalacją klimatyzatorów? Zostań naszym partnerem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku, chcielibyśmy zaproponować współpracę firmom specjalizującym się w montażu oraz instalacji klimatyzatorów. Jest to kolejny krok w rozszerzaniu naszej działalności, która zaowocowała dotychczas szerokim gronem zaufanych klientów.

Nasza działalność:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji klimatyzatorów renomowanych, światowych marek, które sprzedajemy także w ilościach hurtowych. Należą do nich urządzenia sygnowane znakiem:

 • Toshiba,
 • Mitsubishi Heavy Industries,
 • Haier.

Nasza propozycja obejmuje hurtową współpracę z zakresu wszystkich modeli w.w marek.

Logo tych firm to gwarancja najwyższej jakości materiałów i wykonania oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, zapewniających wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Atutem naszych klimatyzatorów jest innowacyjne podejście w dziedzinie energooszczędności.

W ofercie mamy urządzenia przeznaczone do:

 • obiektów użyteczności publicznej,
 • zastosowań komercyjnych,
 • domów i mieszkań,
 • budynków przemysłowych.

Naszym współpracownikom – firmom instalatorskim – proponujemy urządzenia:

 • split, multi-split, super multi VRF;
 • klimatyzatory kasetonowe;
 • urządzenia przypodłogowe i podstropowe;
 • systemy kanałowe.

Szczegóły oferty dla firm instalatorskich

Proponujemy przejrzystą i prostą formę współpracy. My dostarczamy klimatyzatory – Państwo zajmują się ich instalacją u Klienta.

1. Zapewniamy dostawę urządzeń door to door – zadaniem Twojej firmy jest wyłącznie instalacja.

Dostarczenie klimatyzatorów do miejsca montażu u klienta leży po naszej stronie. Oszczędzamy Państwa pieniądze.

2. Pudełka oryginalnie zapakowanych klimatyzatorów w fabrykach producentów nie posiadają naszego logo – współpracująca z nami firma instalacyjna może umieścić własne znaki identyfikacyjne na urządzeniach już zamontowanych.

Może to być np.:

 • nazwa firmy,
 • logo,
 • dane teleadresowe.

Taka forma promocji jest skuteczna, ponieważ buduje pozytywny wizerunek Twojej firmy, ułatwia kontakt i poszerza potencjalne grono klientów, co zaprocentuje w przyszłości.

3. W swojej działalności dystrybucyjnej zapewniamy pełne doradztwo oraz wsparcie techniczne.

4. Nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do pozostałych hurtowni – u nas zawsze dostaniesz korzystną ofertę! Przykładamy dużą uwagę do jakości oferowanych usług, dlatego zajmujemy się jedynie dystrybucją urządzeń, które są sprawdzone w realnym środowisku pracy.

5.W ramach marki toshiba zapewniamy szkolenia i certyfikaty.

Certyfikat instalator RAS 2017

Wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzatorów sprawia, że jesteśmy na rynku rozpoznawalną marką. Współpracującym z nami firmom instalacyjnym proponujemy zarówno wysokiej klasy sprzęt klimatyzacyjny oraz ekonomiczne urządzenia w akceptowalnej jakości technicznej.

Jak to mówią niektórzy:
Cena Czyni Cuda

Spotykamy się z różnymi Klientami, dlatego dostosowaliśmy ofertę do różnych gustów i portfeli.

Codziennie oferujemy fachowe doradztwo klientom indywidualnym, dzięki temu Twoja firma będzie mogła proponować różne rozwiązania, dostosowując się do aktualnych potrzeb rynku.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: Dariusz Koziara:

509 378 489

Skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie położonym przy AL. KEN 92 lok. U-1, gdzie przedstawimy atrakcyjne warunki współpracy.

KONTAKT
Warszawa Clima

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Zapoznaj się z nowymi możliwościami hurtowej współpracy z Clima Polska sp z.o.o!

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków telekomunikacyjnych na wskazany numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2014 r. prawo telekomunikacyjne. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Mniej...
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... umieszczenie moich danych w bazie mailingowej firmy Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej. Mniej...

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami