Podwykonawstwo

Home/Podwykonawstwo
Podwykonawstwo 2017-05-31T10:55:32+00:00
Podwykonawstwo Clima

Program partnerski dla instalatorów

Współpraca która nic Cię nie kosztuje,ale daje Ci dużo? Nasi partnerzy zyskują. Skontaktuj się     z nami. Sprawdź warunki finansowe wybranych marek klimatyzatorów. Dołożymy wszelkich  starań, aby oferta cenowa była lepsza niż sam posiadasz.

Każdego partnera traktujemy indywidualnie, dlatego korzyści z współpracy zależą tylko od naszych ustaleń z Tobą. W ten sposób dodatkowo zyskasz nie tylko na projekcie ale i na poleceniu „Clima Polska”

Podwykonawstwo Clima

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie klimatyzacji do domów, biur i mieszkań. Zajmujemy się przede wszystkim dostarczaniem klimatyzatorów ściennych i pokojowych najwyższej klasy przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania ofertowe i na podstawie opisanego przypadku i rysunków wybierzemy idealne rozwiązanie dla Waszych klientów. Propozycję odpowiednio dobranych klimatyzatorów prześlemy do Was niezwłocznie, w formie gotowej oferty.

Polecamy przede wszystkim klimatyzatory i urządzenia marki Toshiba air conditioning, firmy, która od wielu lat pozostaje liderem na rynku klimatyzacji komfortu.

Oferujemy szybszą dostawę, lepszą pomoc w doborze urządzeń i pewniejsze wsparcie techniczne niż inne firmy. Możemy również podjąć współpracę w dziedzinie instalacji urządzeń klimatyzacyjnych. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani współpracą to zachęcamy to kontaktu z naszymi pracownikami albo odwiedzenia naszego warszawskiego biura.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami