Klimatyzatory przypodłogowe SPLIT Daikin

/Klimatyzatory przypodłogowe SPLIT Daikin
Klimatyzatory przypodłogowe SPLIT Daikin2017-05-11T14:26:57+00:00

Jednostka przypodłogowa FVXS

Jednostka-FVXS25-35-50FV1B
pilot-ARC452A1

Jednostka przypodłogowa FVXS to produkt znanej i cenionej na świecie marki Daikin specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Wraz z agregatem zewnętrznym tworzą pojedynczy układ przeznaczony do kreowania optymalnego klimatu zarówno w obiektach o charakterze indywidualnym (domach i mieszkaniach), jak i budynkach o przeznaczeniu komercyjnym i publicznym typu sklepy, obiekty gastronomiczne, biura lub punkty usługowe.

W ofercie znajdują się 3 zestawy urządzeń łączących jednostkę wewnętrzną i agregat, które różnią się jedynie mocą działania dostosowaną do różnej wielkości klimatyzowanych pomieszczeń, tj.:

 • FVXS25F/RXS25L3,
 • FVXS35F/RXS35L3,
 • FVXS50F/RXS50L.
FDXM-F korzyści

Prezentowana jednostka przypodłogowa, dzięki wykorzystaniu technologii inwerterowej, zapewnia efektywne wykorzystanie energii elektrycznej – urządzenie jest energooszczędne, co potwierdzają przyznane mu klasy energetyczne A i A+ w zakresie chłodzenia i grzania.

Klimatyzator zapewnia także wysoką jakość emitowanego powietrza, co zawdzięcza zastosowanemu skutecznemu w działaniu tytanowo-apatytowemu fotokatalitycznemu filtrowi, który nie tylko eliminuje alergeny i mikroorganizmy, ale także usuwa z powietrza nieprzyjemne zapachy. Wysoką jakość powietrza docenią zarówno osoby cierpiące na alergie, jak i małe dzieci.

Jednostka przypodłogowa FVXS przeznaczona jest do montażu na ścianie lub wpuszczenia w ścianę. Doskonale wpisuje się w aranżację każdego wnętrza.

Instalacja-FVXS-F

Prezentowane urządzenie wyposażono w szereg funkcji podnoszących jego użyteczność, w tym:

 • zdalne sterowanie na podczerwień za pomocą pilota;

 • automatyczny restart po awarii zasilania;

 • tygodniowy programator;

 • tryb cichej pracy;

 • tryb nocny, który zapobiega nagłym zmianom temperatury w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • program suchy, którego zadaniem jest redukcja wilgotności w pomieszczeniu bez jednoczesnej zmiany temperatury;

 • wykorzystanie Replacement Technology umożliwiającej montaż nowego urządzenia na istniejącym orurowaniu.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu klimatyzatorów wraz z montażem. Dzięki tej usłudze otrzymują Państwo profesjonalną instalację urządzeń przez doświadczonych monterów. Co więcej, klienci indywidualni mogą liczyć na atrakcyjne ceny wynikające z obciążenia tej usługi jedynie 8% stawką podatku VAT.

Proponujemy także skorzystanie z innych realizowanych przez naszą firmę zadań – tj. serwisu i okresowych przeglądów urządzeń. Warto pamiętać, że wykonując je regularnie zapewniają Państwo sobie wieloletnie, bezawaryjne działanie urządzeń klimatyzacyjnych. Zapraszamy.

Jednostka przypodłogowa Nexura FVXG

Jednostka FVXG-K_R
Pilot-ARC466A2

Jednostka przypodłogowa Nexura FVXG to jeden z produktów znanej i cenionej na świecie marki Daikin oferującej wysokiej jakości klimatyzatory przeznaczone do zapewnienia optymalnych warunków klimatycznych w pomieszczeniach. Urządzenia znajdują zastosowanie w rozwiązaniach komercyjnych i prywatnych.

Prezentowana jednostka wewnętrzna może być wykorzystywana w układach pojedynczych zawierających 1 jednostkę wewnętrzną i 1 agregat zewnętrzny. Urządzenie dostępne jest w 3 wersjach różniących się mocą, która dostosowana jest do wielkości obsługiwanego pomieszczenia, tj.:

 • FVXG25K/RXG25L,
 • FVXG35K/RXG35L,
 • FVXG50K/RXG50L.
fvxg-k korzyści

Inwerter Nexura FVXG to urządzenie energooszczędne, które otrzymało klasę energetyczną A++ i A+ dla trybu grzania i chłodzenia. Zastosowany w urządzeniu promiennik aktywowany naciśnięciem przycisku, zapewnia ogrzewanie podobne do tego, jakie oferuje tradycyjny kaloryfer.

Instalacja jednostki wewnętrznej jest bardzo elastyczna – może być ona montowana zarówno na ścianie, jak i wpuszczona w ścianę lub stojąca na podłodze (w tym przypadku wymagane jest jedynie zastosowanie nóżki montażowej). Sprawdzi się także w przypadku montażu pod oknem.

Inwerter Nexura zapewnia emisję wysokiej jakości powietrza. Zawdzięcza to zastosowaniu tytanowo-apatytowemu, fotokatalitycznemu filtrowi, który zarówno oczyszcza powietrze, jak i je dezodoruje niwelując nieprzyjemne zapachy.

Instalacja-FVXG-K

System klimatyzacyjny Nexura wyposażono w szereg użytecznych funkcji, wśród których warto wymienić:

 • automatyczny restart urządzenia po awarii zasilania;

 • zdalne sterowanie typu ARC466AZ;

 • wyjątkowo cicha praca – poziom ciśnienia akustycznego obniżono do 19dBA;

 • tryb nocny, który zapobiega wszelkim nagłym zmianom temperatury w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • 7-dniowy programator;

 • pionowy system wahadłowy, dzięki któremu emitowane powietrze jest równomiernie rozprowadzane po pomieszczeniu;

 • Replacement Technology umożliwiająca przyłączenie nowego urządzenia do istniejącego orurowania.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu klimatyzatorów wraz z montażem, dzięki czemu uzyskają Państwo profesjonalną instalację urządzenia wykonaną przez doświadczonych fachowców, a klienci indywidualni dodatkowo mogą liczyć na atrakcyjną cenę wynikającą z opodatkowania usługi 8% podatkiem VAT.

Nasza firma realizuje także inne usługi związane z serwisem i okresowymi przeglądami klimatyzatorów. Zapraszamy.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków telekomunikacyjnych na wskazany numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2014 r. prawo telekomunikacyjne. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Mniej...
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... umieszczenie moich danych w bazie mailingowej firmy Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej. Mniej...

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami