Klimatyzatory przenośne

Home/Klimatyzatory przenośne
Klimatyzatory przenośne 2017-04-19T10:35:08+00:00
Klimatyzator pokojowy Rotenso Warszawa

Klimatyzatory przenośne Rotenso

WIĘCEJ
Klimatyzatory przenośne Innova

Klimatyzatory przenośne Innova

WIĘCEJ
Klimayzatory Rotenso

Klimatyzator przenośny to urządzenie ruchome przeznaczone do obsługi jednego pomieszczenia. Jego praca związana jest z wymianą powietrza w obsługiwanym wnętrzu. Warunkiem jego prawidłowej pracy jest podłączenie do prądu oraz rury wentylacyjnej, której zadaniem jest usuwanie gorącego powietrza. Zazwyczaj odbywa się to poprzez mały otwór w ścianie, kratkę wentylacyjną czy uchylone okno.

Klimatyzator przenośny to urządzenie, które nie jest na stałe przymocowane do powierzchni. Jego konstrukcja umożliwia przemieszczanie – zazwyczaj wyposażone jest w kółeczka, dzięki którym transport urządzenia jest prosty i nie wymaga siły. Jest to wygodne rozwiązanie, które umożliwia wielokrotne chowanie sprzętu po okresie użytkowania.

Zalety klimatyzatorów przenośnych to przed wszystkim:

  • Mobilność,

  • Skuteczne oczyszczanie powietrza,

  • Osuszanie pomieszczenia, w którym urządzenie pracuje.

Klimatyzatory przenośne polecane są przed wszystkim w pomieszczeniach, gdzie niemożliwy jest montaż urządzeń stacjonarnych. Doskonale nadają się tam, gdzie występuje zakaz umieszczania obiektów na elewacji budynku (stare kamienice, brak zgody właściciela budynku itp.).

Ciepło/zimno bez remontu

Niewątpliwą zaletą klimatyzatorówprzenośnych jest fakt, że nie wymagają one specjalistycznego montażu.  Decydując się zatem na takie urządzenie nie trzeba brać pod uwagę kosztownego remontu, prac związanych nie tylko z powieszeniem urządzenia, ale także przygotowaniem instalacji, w tym systemu odprowadzającego skropliny itp.

Co więcej, klimatyzatory przenośne to urządzenia, które są wprawdzie przewidziane do obsługi jednego pomieszczenia, ale dzięki kółeczkom można je swobodnie przenosić i ustawiać w oczekiwanym miejscu (np. raz w sypialni, raz w pokoju dziennym, raz w pracowni etc.).

Klimatyzator przenośny Rotenso Warszawa

Czyste powietrze o każdej porze roku

Klimatyzatory przenośne mogą także pełnić funkcję pompy ciepła, zatem sprawdzą się nie tylko w sezonie letnim, ale również w okresie jesienno-zimowym.

Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku osób z alergią. Swoje funkcje realizują poprzez wymianę powietrza w pomieszczeniu (w przypadku klimatyzatorów stacjonarnych w ogóle może do niej nie dochodzić!).  Dzięki temu wychwytują zanieczyszczenia, kurz, pyłki, które podczas wymiany powietrza osadzają się na filtrach. Aby podtrzymać wydajność funkcji oczyszczania powietrza należy co dwa tygodnie przeprowadzać czyszczenie filtrów. Pozwoli to na utrzymanie wysokiej jakości emitowanego powietrza oraz podtrzymanie wydajności pracy urządzenia.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami