Klimatyzatory naścienne SPLIT Daikin

/Klimatyzatory naścienne SPLIT Daikin
Klimatyzatory naścienne SPLIT Daikin2017-04-19T09:46:22+00:00

Jednostka naścienna COMFORT FTX-KV-RX-K

Klimatyzator FTX20-35KV_R
pilot-ARC480A11

Jednostki naścienne COMFORT zaprojektowane zostały przez firmę Daikin z myślą o wysokiej efektywności działania oraz zapewnieniu komfortowych warunków temperaturowych w pomieszczeniach. Dyskretne wzornictwo i stylowy panel przedni sprawiają, że urządzenia sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrza.

Klimatyzatory typu COMFORT FTX-KV/RX-K stworzono z myślą o układach multi-split, w ramach których do 1 agregatu zewnętrznego można podłączyć do 2 jednostek wewnętrznych w konfiguracji:

 • FTX20KV/RX20K,
 • FTX25KV/RX25K,
 • FTX35KV/RX35K,
 • FTX50KV/RX50K,
 • FTX60KV/RX60K,
 • FTX71KV/RX71K.
ftx-kv korzyści

Montaż urządzeń nie musi odbywać się w tym samym pomieszczeniu oraz czasie. Co więcej, każda jednostka wewnętrzna sterowana jest indywidualnie. Prezentowane urządzenia różnią się jedynie mocą, ponieważ przeznaczone są do pomieszczeń o różnych wymiarach.

Klimatyzatory typu COMFORT przeznaczone są do zastosowań w obiektach publicznych typu mała gastronomia, biura, niewielkie sklepy czy punkty usługowe oraz w domach i mieszkaniach. Zastosowana w prezentowanych urządzeniach technologia inwerterowa pozwala na oszczędność w poborze energii potrzebnej na pracę urządzeń. Potwierdza to przyznana klimatyzatorom klasa energetyczna A++.

Urządzenia oferują także wysoką jakość emitowanego powietrza dzięki zastosowaniu odpornego na pleśń filtra. Tworzy to sprzyjającą atmosferę zarówno dla małych dzieci, jak i osób cierpiących na alergie oddechowe.

Instalacja-FTX-KV_01_001

Jednostki naścienne COMFORT wyposażono w szereg funkcji poprawiających użyteczność urządzenia, w tym:

 • program osuszania, który pozwala na zmniejszenie wilgotności powietrza bez konieczności zmiany temperatury w pomieszczeniu;

 • sterownik on-line dostępny w opcji, dzięki któremu można zdalnie sterować urządzeniem za pomocą aplikacji działającej przez internet lub sieć lokalną.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu urządzeń typu COMFORT wraz z montażem – w ten sposób klienci indywidualni mogą z jednej strony zaoszczędzić 15% ceny dzięki opodatkowaniu ceny netto jedynie 8% VAT-em, z drugiej strony otrzymują profesjonalny montaż wykonany przez znanych na rynku, doświadczonych montażystów.

Nasza firma realizuje także inne usługi związane z urządzeniami klimatyzacyjnymi. Oferujemy m.in. serwis oraz okresowe przeglądy klimatyzatorów.

Jednostka naścienna EURO EASY – FTXB-C/RXB-C

Klimatyzator FTXB25-35C2V1B_R
Pilot ARC470A1

Jednostka naścienna EURO EASY to klimatyzator stworzony przez znaną z wysokiej jakości produktów markę Daikin z myślą o niskim zużyciu energii elektrycznej oraz dostarczeniu przyjemnego komfortu w obsługiwanym pomieszczeniu. Urządzenie wyposażono w płaski, atrakcyjny panel w kolorze białym, który idealnie komponuje się z każdą aranżacją wnętrza.

Urządzenia zaprojektowano w celu tworzenia układów pojedynczych zawierających 1 jednostkę wewnętrzną i 1 agregat zewnętrzny. W proponowanym typie znajdują się 4 urządzenia różniące się jedynie mocą, wynikającą z potrzeby dostosowania wydajności ich działania do wielkości klimatyzowanych pomieszczeń. W ofercie znajdują się klimatyzatory oznaczone symbolem:

 • FTXB25C/RXB25C,
 • FTXB35C/RXB35C,
 • FTXB50C/RXB50C
 • FTXB60C/RXB60C.
ftxb-c korzyści

Jednostka naścienna EURO EASY to urządzenie energooszczędne – potwierdza to przyznana mu klasa energetyczna A+ dla trybu grzania i chłodzenia. Za jakość powietrza w tym typie klimatyzatorów odpowiadają zainstalowane w wersjach mniejszych odporny na pleśń, zmywalny i odłączalny filtr, a w wersjach większych filtr Saranet. Dzięki ich skuteczności w obsługiwanych pomieszczeniach mogą z powodzeniem w komfortowych warunkach przebywać zarówno dzieci, jak i osoby cierpiące na alergie.

Instalacja FTXB-C

Jednostka naścienna EURO EASY posiada kilka użytecznych funkcji, wśród których warto wymienić:

 • 24 godzinny programator;

 • autonomiczny swing pionowy umożliwiający równomierne rozprowadzenie powietrza i temperatury po całym pomieszczeniu;

 • zdalny sterownik w podczerwieni;

 • tryb komfortowy, w ramach którego automatycznie zmieniany jest kąt nawiewu powietrza;

 • tryb ekonomiczny;

 • oszczędność energii w trybie gotowości.

Urządzenia typu EURO EASY nie są dostępne w sprzedaży detalicznej – minimalna liczba zamówień wynosi 5 kompletów urządzeń.

Jednostka naścienna FAQ-C/RZQG

Klimatyzator FAQ100C9_F

Jednostka naścienna FAQ-C/RZQG to jedno z rozwiązań oferowanych w ramach serii Sky Air sygnowanej marką Daikin, która przeznaczona jest do zastosowania w małych budynkach komercyjnych. Prezentowane klimatyzatory sprawdzą się w małych sklepach, restauracjach, bankach, pomieszczeniach technicznych czy niewielkich biurach.

Seria Sky Air to pierwsza tego typu propozycja dostępna na rynku europejskim wyposażona w najbardziej ekologiczny czynnik chłodzącytj. R-32.

Urządzenia zaprojektowano w celu tworzenia układów pojedynczych zawierających 1 jednostkę wewnętrzną i 1 agregat zewnętrzny. W proponowanym typie znajdują się 4 urządzenia różniące się jedynie mocą, wynikającą z potrzeby dostosowania wydajności ich działania do wielkości klimatyzowanych pomieszczeń. W ofercie znajdują się klimatyzatory oznaczone symbolem:

 • FTXB25C/RXB25C,
 • FTXB35C/RXB35C,
 • FTXB50C/RXB50C
 • FTXB60C/RXB60C.

Urządzenia znajdą zastosowanie w układach Twin, Triple i Double Twin. Jednostki naścienne FAQ-C dostępne są w następujących zestawieniach:

dla rozwiązań jednofazowych:

 • FAQ71C/RZQG71L9V1,
 • FAQ100C/RZQG100L9V1,

dla rozwiązań trójfazowych:

 • FAQ71C/RZQG71L8Y1,
 • FAQ100C/RZQG100L8Y1.
faq-c9 korzyści

Prezentowane klimatyzatory z można stosować w pomieszczeniach nie posiadających sufitów podwieszanych. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta konserwacja umożliwiająca dostęp serwisantowi od frontu urządzenia. Płaski i atrakcyjny w swej linii panel przedni doskonale dostosuje się do aranżacji każdego wnętrza.

Jednostka naścienna FAQ-C to inwerter z wbudowanym systemem Seasonal Smart, dzięki któremu zapewnia najlepszą w tej klasie produktów jakość, najwyższą efektywność i sprawność.

Prezentowany klimatyzator charakteryzuje się wysoką energooszczędnością – co potwierdza przyznana mu klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania. Obniżone zużycie energii wynika także z zastosowania specjalnie opracowanego silnika wentylatora zasilanego prądem stałym. Ponadto technologia inwerterowa sezonowej skuteczności daje aż o 25% lepszą sprawność urządzenia , niż zwykła technologia inwerterowa.

Zaletą urządzenia jest zastosowanie w nim tzw. Replacement technology, która umożliwia podłączenie klimatyzatora do istniejącego orurowania.

Instalacja FAQ-C9_01_001

Jednostka naścienna FAQ-C posiada użyteczne funkcje, wśród których warto wymienić:

 • możliwość pracy podczas nieobecności, która umożliwia podtrzymanie wymaganej temperatury w czasie nieobecności użytkowników;

 • funkcja automatycznego ruchu w kierunku pionowym, co zapewnia równomierny przepływ powietrza i rozkład temperatury;

 • 3 prędkości wentylatora dla wszystkich wydajności;

 • automatyczna regulacja intensywności przepływu powietrza, której zadaniem jest dostosowanie prędkości pracy wentylatora do zadanej temperatury;

 • program suchy, który pozwala na redukcję wilgotności w pomieszczeniach bez zmiany temperatury pomieszczenia;

 • wykorzystuje połączenie DIII umożliwiające kontakt jednostki z rozległym systemem zarządzania budynkiem.

Urządzenia typu EURO EASY nie są dostępne w sprzedaży detalicznej – minimalna liczba zamówień wynosi 5 kompletów urządzeń.

Systemy tworzone w oparciu o jednostki wewnętrzne FAQ-C mogą pracować w pełnej wydajności do temperatury -20 o C w przypadku ogrzewania i -15 o C w przypadku chłodzenia.

CLIMA POLSKA zaprasza do skorzystania z bogatej oferty. Dla klientów indywidualnych oferujemy możliwość zakupu klimatyzatorów wraz z montażem w konkurencyjnej cenie (cena netto + 8% VAT). Zapewniamy profesjonalną instalację urządzeń zrealizowaną przez doświadczonych specjalistów.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z innych naszych usług – w tym serwisu i okresowych przeglądów klimatyzatorów, co pomoże Państwu utrzymać wysoką sprawność posiadanych urządzeń przez wiele lat.

Jednostka naścienna FAQ-C/RZQSG

Klimatyzator FAQ100C9_F

Jednostka naścienna FAQ-C to jeden z typów klimatyzatorów marki Daikin dostępnych w ramach serii Sky Air przeznaczonej do rozwiązań dla małych budynków komercyjnych typu restauracje, sklepy, biura, serwerownie itp. Klimatyzatory tej serii mogą być montowane w pomieszczeniach bez podwieszanych sufitów.

Prezentowane urządzenia wykorzystywane są w układach typu Twin, Double Twin i Triple. Mogą być łączone z w następujący sposób:

w ramach urządzeń jednofazowych:

 • FAQ71C/RZQSG71L3V1,
 • FAQ100C/RZQSG100L9V1,

w ramach urządzeń trójfazowych:

 • FAQ100C/RZQSG100L8Y1.
faq-c9 korzyści

Zastosowane w tych układach jednostki zewnętrzne oferują w pełni efektywne działanie w temperaturach -15 o C dla chłodzenia i grzania.

Prezentowane układy charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością energetyczną. Połączenie urządzenia z funkcją Seasonal Classic zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny w przypadku zastosowań komercyjnych. Na niskie zużycie prądu wpływ ma także zastosowanie specjalnie opracowanego silnika wentylatora zasilanego prądem stałym.

W efekcie system FAQ-C/RZQSG oznaczono klasą energetyczną A+ w przypadku grzania i chłodzenia.

Płaski i atrakcyjny panel wewnętrzny sprawia, że urządzenie doskonale prezentuje się na ścianie i dostosowuje się do każdej aranżacji wnętrza.

Wśród dostępnych funkcjonalności zastosowanych w systemie FAQ-C/RZQSG warto wymienić:

 • automatyczny restart po awarii zasilania;

 • 5 różnych kątów nawiewu, co pozwala na równomierne rozprowadzenie emitowanego powietrza w pomieszczeniu;

 • zdalny sterownik umożliwiający kierowanie urządzeniem poprzez sieć lokalną lub internet;

 • Replacement Technology – technologia umożliwiająca montaż nowych klimatyzatorów w ramach istniejącego orurowania;

 • wykorzystanie połączenia DIII, które daje możliwość kontaktu jednostki z rozległym systemem zarządzania budynkiem.

Jednostka wewnętrzna typu FAQ-C jest otwierana od przodu, dzięki czemu zapewnia łatwy dostęp i szybkie czynności konserwacyjne.

Nasza firma zachęca do korzystania z wysokiej jakości klimatyzatorów do niewielkich obiektów o charakterze publicznym.

Klientom indywidualnym proponujemy skorzystanie z oferty zakupu klimatyzacji wraz z montażem, dzięki czemu uzyskują Państwo nie tylko profesjonalną instalację urządzeń, ale także korzystną cenę wynikającą z zastosowania 8% stawki podatku VAT.

Jednostka naścienna PROFESSIONAL FTXS-K/G

klimatyzator-FTXS60-71G
ARC452A5-pilot

Jednostka naścienna PROFESSIONAL to urządzenie zaprojektowane przez firmę Daikin w celu dostarczenia optymalnej efektywności pracy i maksymalnego komfortu przy jednoczesnym utrzymaniu dyskretnego i nowoczesnego wzornictwa. Sprawia to, że prezentowane klimatyzatory z powodzeniem znajdą zastosowanie zarówno w niewielkich obiektach o charakterze publicznym (biura, gastronomia, sklepy, punkty usługowe), jak i w mieszkaniach oraz domach.

Prezentowane urządzenie zaprojektowano z myślą o zastosowaniach w układach pojedynczych składających się z 1 jednostki wewnętrznej i 1 agregatu, w ramach których oferujemy zestawy:

 • FTXS20K/RXS20L3,
 • FTXS25K/RXS25L3,
 • FTXS35K/RXS35L3,
 • FTXS42K/RXS42L,
 • FTXS50K/RXS50L,
 • FTXS60G/RXS60L,
 • FTXS71G/RXS71F8.
ftxs-g korzyści

Urządzenia typu FTXS-K/G to inwertery – dzięki temu są energooszczędne, co potwierdzają to przyznane klasy energetyczne A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania (A dla największych jednostek). Dodatkową zaletą w tym względzie jest wbudowanie w klimatyzator trybu oszczędnego.

Jednostka naścienna PROFESSIONAL zapewnia także wysoką jakość emitowanego powietrza – dzięki zastosowaniu tytanowo-apatytowego fotokatalitycznego filtra oczyszcza i dezodoruje powietrze. W ten sposób sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie przebywają małe dzieci i osoby cierpiące na alergie oddechowe.

Instalacja FTXS60-71G

Klimatyzatory PROFESSIONAL zaprojektowano także z myślą o oszczędności pieniędzy oraz czasu – dlatego zastosowano w nim technologię Replacement umożliwiającą zamontowanie nowoczesnego sprzętu na bazie istniejącego wcześniej orurowania.

Jednostki naścienne PROFESSIONAL wyposażono w funkcje usprawniające korzystanie z urządzeń. Należą do nich m.in.:

 • tryb nocny – zapobiega nagłym zmianom temperatury pokojowej;

 • automatyczny restart po awarii zasilania;

 • zdalne sterowanie za pomocą pilota w wersji podstawowej;

 • tygodniowy programator planu;

 • tryb energooszczędny uruchamiany automatycznie po 20-minutowej nieobecności człowieka w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • 2-strefowe „inteligentne oko” – zapewnia nawiew powietrza w stronę pomieszczenia, gdzie nie przebywają ludzie;

 • 5 prędkości wentylatora.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu zestawów z jednostkami naściennymi typu PROFESSIONAL wraz z montażem – osoby indywidualne otrzymują w zamian niższą cenę za usługę (dzięki 8% stawce VAT) oraz profesjonalny montaż wykonany przez doświadczonych specjalistów.

Oferujemy także usługę serwisu i okresowych przeglądów klimatyzatorów. Zachęcamy do korzystania z nich – pozwoli to Państwu przez lata cieszyć się sprawnie działającą klimatyzacją.

Jednostka naścienna STYLIST FTXK-AW/S/RXK-A

Klimatyzator FTXK-AW

Jednostki naścienne STYLIST to energooszczędne inwertery wyprodukowane przez cenioną na rynku markę Daikin. Prezentowany typ klimatyzatorów przeznaczony jest do układów pojedynczych składających się z 1 jednostki wewnętrznej i 1 agregatu zewnętrznego. W ofercie znajdują się zestawienia urządzeń o następującym oznakowaniu (różnice wynikają jedynie z mocy poszczególnych klimatyzatorów, które przeznczone są do pomieszczeń o różnej wielkości):

 • FTXK25AW/RXK25A,
 • FTXK25AS/RXK25A,
 • FTXK35AW/RXK35A,
 • FTXK35AS/RXK35A,
 • FTXK50AW/RXK50A,
 • FTXK50AS/RXK50A,
 • FTXK60AW/RXK60A,
 • FTXK60AS/RXK60A.
ftxk korzyści

Jednostka naścienna STYLIST posiada nowoczesny design obudowy dostępny w kolorze srebrnym i białym, dzięki czemu pasować będzie do różnych konwencji wystroju wnętrz. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i obiektach o charakterze publicznym typu sklepy, punkty gastronomiczne i usługowe czy biura.

Klimatyzatory STYLIST to urządzenia energooszczędne, co zawdzięczają zastosowanej technice inweterowej. Potwierdza to przyznana urządzeniom klasa energetyczna A+ w trybie grzania i chłodzenia.

Komfort temperaturowy klimatyzowane pomieszczenie zawdzięcza technologii automatycznego swingu pionowego, dzięki któremu emitowane powietrze rozprowadzane jest równomiernie. O wysoką jego jakość dba filtr tytanowo-apatytowy neutralizujący zanieczyszczenie powietrza oraz nieprzyjemne zapachy. Skuteczność działania zastosowanego filtra sprawia, że w klimatyzowanych pomieszczeniach z powodzeniem mogą przebywać małe dzieci i osoby cierpiące na alergie.

Urządzenia STYLIST wyposażono w szereg użytecznych funkcji, w tym:

 • komfortowy tryb nocny;

 • 24 godzinny programator;

 • zdalny sterownik działający na podczerwień.

CLIMA POLSKA proponuje zakup klimatyzatorów typu STYLIST wraz z montażem – w ten sposób klienci indywidualni otrzymują zarówno korzystną cenę urządzenia wynikającą z opodatkowania ceny netto jedynie 8% VAT-em, jak i profesjonalnie wykonaną instalację przez znanych i cenionych na rynku, doświadczonych monterów z naszej firmy.

Zachęcamy także do skorzystania z szerokiej gamy innych usług, w tym z serwisu i okresowych przeglądów klimatyzacji. Korzystając z tych prac zapewniają Państwo sobie wieloletnią i bezawaryjną pracę urządzeń.

Jednostki naścienne EMURA FTXG-LW/S/ RXG-L

Klimatyzator FTXG-LW
pilot-FTXG-LW_S

Jednostki naścienne EMURA to urządzenia stworzone przez markę Daikin w celu dostarczenia najwyższego komfortu i efektywności działania. Znajdą zastosowanie zarówno w obiektach o charakterze publicznym typu sklepy, mała gastronomia, biura oraz w budownictwie indywidualnym. Stworzone z myślą o układach pojedynczych zawierających 1 jednostkę wewnętrzną i 1 agregat.

Dostępne są w zestawach:

 • FTXG20LW/RXG20L
 • FTXG25LW/RXG25L,
 • FTXG35LW/RXG35L.
 • FTXG50LW/RXG50L,
 • FTXG20LS/RXG20L,
 • FTXG25LS/RXG25L,
 • FTXG35LS/RXG35L,
 • FTXG50LS/RXG50L.
ftxg-lw korzyści

Jednostki naścienne EMURA charakteryzują się niekonwencjonalnym designem aerodynamiczny kształt oraz 2 dostępne kolory, tj. matowa, kryształowa biel oraz srebrny sprawiają, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. O tych klimatyzatorach mówi się, że tworzą doskonały mariaż wykonania i stylu, formy i funkcji, optymalnego ogrzewania i skutecznego chłodzenia.

Prezentowane jednostki to z jednej strony urządzenia o wysokiej sprawności energetycznej określonej klasą energetyczną A++ dla chłodzenia i grzania, jak i wydajny system oczyszczania powietrza – dzięki zastosowaniu tytanowo-apatytowego fotokatalitycznego filtra pozwalają uzyskać doskonałe powietrze wolne od alergenów, drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Sprawia to, że w obsługiwanych przez klimatyzatory naścienne EMURA pomieszczeniach z powodzeniem mogą przebywać zarówno dzieci, jak i osoby cierpiące na alergie wziewne.

Niewątpliwą zaletą klimatyzatorów naściennych EMURA jest zastosowana w nich technologia Replacement, która umożliwia przy wymianie urządzeń wykorzystanie istniejącego już orurowania, dzięki czemu przy instalacji prezentowanego sprzętu oszczędza się zarówno czas, jak i pieniądze.

instalacja-FTXG-LW

Jednostki wewnętrzne EMURA wyposażono w szereg funkcji usprawniających ich pracę. Należą do nich:

 • tryb nocny, który zapobiega nagłym zmianom temperatury w pomieszczeniu;

 • bezprzewodowy pilot wyposażony w tygodniowy programator;

 • dwustrefowe „inteligentne oko” umożliwiające kierowanie nawiewu z klimatyzatora w stronę, gdzie w danej chwili nie przebywają ludzie;

 • automatyczne przejście w stan energooszczędny w sytuacji, kiedy w pomieszczeniu od 20 minut nie przebywają ludzie;

 • 5 prędkości wentylatora do wyboru.

Zestawy składające się z jednostki wewnętrznej EMURA i agregatu można zakupić w CLIMA POLSKA wraz z montażem – wtedy klienci indywidualni zyskują na obniżeniu VAT-u, który w takiej usłudze wynosi jedynie 8% ceny netto. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko skorzystanie z preferencyjnej ceny za usługę, ale również profesjonalny montaż urządzeń wykonany przez doświadczonych i sprawdzonych na rynku specjalistów.

Zachęcamy również do skorzystania z usług polegających na serwisie klimatyzatorów. Polecamy także wykonanie fachowych przeglądów okresowych, dzięki którym wykorzystane przez Państwa urządzenia będą służyły przez wiele lat w sposób bezawaryjny.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków telekomunikacyjnych na wskazany numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2014 r. prawo telekomunikacyjne. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Mniej...
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... umieszczenie moich danych w bazie mailingowej firmy Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej. Mniej...

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami