Klimatyzatory kanałowe Daikin

Home/Klimatyzatory kanałowe Daikin
Klimatyzatory kanałowe Daikin 2017-05-12T09:21:26+00:00

Jednostka kanałowa tylko do MULTI FDXM-F

Jednostka Kanałowa FDXM25-35F_F

Jednostki kanałowe typu FDXM-F to urządzenia sygnowane marką Daikin. Ta niewielka jednostka kanałowa może być zastosowana w układzie multi-split – jej budowa umożliwia podłączenie 5 jednostek wewnętrznych różnej mocy do 1 jednostki zewnętrznej.

Dzięki niewielkiej wysokości wynoszącej 200 mm sprawdzi się zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i sklepie, biurze, czy innym obiekcie o charakterze publicznym. Posiada kompaktowe wymiary ułatwiające montaż w przestrzeni międzystropowej. urządzenie jest dyskretne – po zamontowaniu w suficie widoczne są tylko kratki zasysania i wylotowe.

W naszej ofercie dostępne są następujące modele klimatyzatorów kanałowych typu FDXM-F:

  • FDXM25F
  • FDXM35F
  • FDXM50F
  • FDXM60F.

Dla zapewnienia emisji odpowiedniej jakości powietrza urządzenia wyposażono w odłączalny, zmywalny i odporny na pleśń filtr.

Korzyści:

korzysci jednostka kanalowa Daikin

Klimatyzatory typu FDXM-F charakteryzują się wieloma funkcjami podnoszącymi jego użyteczność. Zalety tego urządzenia to:

  • wysoka efektywność energetyczna, która przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd;

  • niskie zużycie energii dzięki zastosowaniu silnika wentylatora zasilanego prądem stałym;

  • elastyczność zastosowania – średni spręż dyspozycyjny do 40 Pa daje możliwość używania jednostki z elastycznymi kanałami typu flex o różnych długościach;

  • programowany zegar 24-godzinny;

  • funkcja wentylatora – urządzenie może działać wyłącznie jako wentylator.

Jednostki kanałowe typu FDXM-F o urządzenia proekologiczne – wykorzystują czynnik chłodzący R-32 – zmniejszający oddziaływanie na środowisko naturalne o 68% w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A.

Firma CLIMA POLSKA zachęca do kupna urządzeń klimatyzacyjnych wraz z montażem. W ten sposób za całą usługę zapłacą Państwo jedynie 8% VAT-u od cenny netto, a nie tradycyjnie 23% VAT. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie serwisu i przeglądów okresowych realizowanych przez naszą firmę.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami