Klimatyzatory Hokkaido

Home/Klimatyzatory Hokkaido
Klimatyzatory Hokkaido 2017-05-31T11:38:36+00:00
Klimatyzacja Hokkaido

Klimatyzatory MONOSPLIT Hokkaido (Performance Line z Inwerterem DC, Flexy Line z Inwerterem DC, Kasetonowe Flexy Line z Inwerterem DC)

WIĘCEJ
Klimatyzator hakkido

Klimatyzatory MULTISPLIT Hokkaido (Ścienne MULTISPLIT FLEXY LINE Z INWERTEREM DC, Kasetonowe MULTISPLIT FLEXY LINE Z INWERTEREM DC)

WIĘCEJ
Klimatyzator Hakkaido

Klimatyzatory komercyjne Hokkaido

WIĘCEJ

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowej, wchodzącej na polski rynek marki HOKKAIDO – uznanego na świecie producenta wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Oferuje ona szeroki asortyment produktów, dzięki czemu klienci otrzymują kompleksowe rozwiązania do domu, biura czy biznesu.

Klimatyzacja Hokkaido Warszawa
Klimatyzacja Hokkaido

Mocną stroną marki jest 15-letnia obecność na rynku branżowym. Producent zdobył przede wszystkim doświadczenie w wytwarzaniu urządzeń o wysokich parametrach. Tym samym zyskał zaufanie dużej liczby dystrybutorów, instalatorów, projektantów oraz użytkowników z całej Europy Zachodniej.

Czym wyróżnia się marka HOKKAIDO?

Lista zalet urządzeń sygnowanych logo HOKKAIDO jest długa. Wśród kluczowych atutów należy wymienić nowatorskie rozwiązania technologiczne, takie jak:

  • tryb turbo – umożliwiający szybkie uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu,

  • sterowanie WiFi,

  • 12 prędkości wentylatora o płynnej zmienności,

  • szeroki nawiew powietrza.

Klimatyzatory HOKKAIDO wyróżnia również wysoka troska o środowisko naturalne. Wyraża się ona poprzez realizowanie Dyrektywy ErP – Ekoprojekt. Stąd też wszystkie wypuszczane na rynek urządzenia odznaczają się niskim zużyciem energii przy jednoczesnym zachowaniu pełnej i wysokiej efektywności. Cechują je także wysokie parametry sezonowości, zgodne z najnowszymi zaleceniami Dyrektywy ErP.

Ważnym elementem realizacji Dyrektywy ErP jest sprostanie wymogom strategicznego programu europejskiego „20-20-20”. Zmierza on w praktyce do:

  • 20% redukcji emisji CO2 w stosunku do roku 1990,

  • 20% redukcji zużycia energii,

  • 20% udziału energii ze źródeł odnawialnych.

Każde z wyprodukowanych urządzeń posiada także specjalną etykietę energetyczną, stanowiącą wymóg narzucony przez Dyrektywę ErP. Etykieta posiada podział na 7 klas energetycznych oraz najważniejsze informacje dotyczące wydajności sezonowej urządzenia w procesie chłodzenia i ogrzewania.

Klimatyzatory HOKKAIDO to połączenie doświadczenia, wiedzy, estetyki oraz wyjątkowej dbałości o środowisko naturalne. To także sposób na stworzenie w pomieszczeniach idealnych warunków do pracy czy odpoczynku. Adekwatne do jakości, a przy tym przystępne ceny to tylko dodatkowy atut, jakim może pochwalić się HOKKAIDO.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami