Klimatyzatory Cold Region Daikin

Home/Klimatyzatory Cold Region Daikin
Klimatyzatory Cold Region Daikin 2017-04-19T09:44:39+00:00

Jednostka naścienna COLD EMURA-FTXG-LW/S/RXLG-M

Klimatyzator FTXG-LW_fullview_002
Pilot FTXG-LW_S

Klimatyzatory naścienne EMURA COLD FTXG-LW/S to wysokiej klasy urządzenia sygnowane marką Daikin . Zaprojektowane zostały do zapewnienia najwyższej jakości powietrza oraz kontroli klimatu w pomieszczeniach obiektów zlokalizowanych na zimniejszych obszarach ziemi, gdzie temperatury powietrza spadają do -25 o C.

Klimatyzatory naścienne EMURA COLD zostały stworzone z myślą o dostarczeniu najwyższej efektywności pracy i komfortu . Przeznaczone są do montażu w układzie pojedynczym z agregatem zewnętrznym . W ramach tej grupy proponujemy zestawy:

 • FTXG25LS/RXLG25M,
 • FTXG25LW/RXLG25M,
 • FTXG35LS/RXLG35M,
 • FTXG35LW/RXLG35M.
ftxg-lw_korzyści

Jednostki zewnętrzne wykorzystane w prezentowanych zestawach to nie tylko potwierdzona efektywność , ale także lepsze odszranianie , które gwarantuje wysoką odporność na oblodzenie. Urządzenia pracują niezwykle cicho – są praktycznie niesłyszalne (emitują 19dB) oraz zapewniają przepływ powietrza, który nie powoduje uczucia przeciągu.

W prezentowanych układach zastosowano jednostki wewnętrzne charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem i eleganckim wykończeniem – urządzenia nagrodzono międzynarodową nagrodą Reddot design award 2014 przyznawaną produktom o wyjątkowym designie.

Klimatyzatory sprawdzą się w każdym wnętrzu tym bardziej, że są dostępne w kolorze srebrnym i w matowej, krystalicznej bieli.

Instalacja FTXG-LW_01_002

Urządzenia zostały wyposażone w wiele przydatnych funkcji, w tym:

 • dwuobszarowy czujnik „inteligentne oko ”, który steruje kierunkiem nawiewu z klimatyzatora w stronę, gdzie w danej chwili nie przebywają ludzie;

 • sterownik on-line , którym za pośrednictwem internetu czy sieci lokalnej można sterować klimatyzacją z dowolnego miejsca na świecie.

CLIMA POLSKA osobom indywidualnym umożliwia zakup klimatyzatorów wraz z montażem w korzystnej cenie, w ramach której znajduje się cena netto za usługę podwyższona o niższą, 8% stawkę podatku VAT.

Zapraszamy także do skorzystania z szerokiego wachlarza naszych usług – szczególnie polecamy profesjonalny serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz okresowe przeglądy , dzięki którym przez długi czas będą Państwo cieszyć się z ich bezawaryjnej pracy.

Jednostka naścienna COLD PROFESSIONAL FTXLS-K3/RXLS-M

Klimatyzator FTXLS25-35K3_R
Pilot ARC466A9

System COLD PROFESSIONAL FTXLS-K3/RXLS-M jest sygnowany znaną i cenioną marką Daikin oferującą wysokiej klasy urządzenia klimatyzacyjne. Przedstawiony typ urządzeń dostępny jest w zestawach:

 • FTXLS25K3/RXLS25M3,
 • FTXLS35K3/RXLS35M.
ftxls-k3 korzyści

Urządzenia przeznaczone są do montażu w układzie pojedynczym składającym się z 1 jednostki wewnętrznej i 1 agregatu zewnętrznego. Prezentowane jednostki wewnętrzne charakteryzują się dyskretnym i nowoczesnym wzornictwem . Doskonale sprawdzą się w domach i mieszkaniach oraz w obiektach użytku publicznego typu sklepy, biura czy gastronomia.

System przeznaczony jest do zastosowania na obszarach o zimnym klimacie. Jego zaletą jest pełna sprawność nawet przy tempe raturze do -25 o C – zachowuje współczynniki efektywności energetycznej nawet w ekstremalnych warunkach. Co więcej, dzięki usprawnieniu procesu odszraniania jednostka nie ulega oblodzeniu.

Instalacja-FTXLS-K3

Cechy charakterystyczne systemu COLD PROFESSIONAL FTXLS-K3/RXLS-M to m.in.:

 • doskonałe rozprowadzanie i przepływ powietrza;

 • zastosowanie 2-obszarowego czujnika „inteligentne oko”, dzięki któremu klimatyzowane powietrze nie jest nawiewane w kierunku przebywających w pomieszczeniu ludzi;

 • sterownik on-line, który umożliwia zdalne kontrolowanie temperatury i jakości powietrza za pomocą sieci lokalnej czy internetu;

 • cicha praca.

Jednostki naścienne PROFESSIONAL COLD charakteryzują się wysoką energooszczędnością, którą potwierdza przyznana im klasa energetyczna A++. Odłączalny, zmywalny i odporny na pleśń filtr zapewnia dostarczanie najwyższej jakości klimatyzowanego powietrza.

Nasza firma oferuje osobom indywidualnym zakup klimatyzatorów wraz z montażem w konkurencyjnej cenie obniżonej o 15% podatku VAT – tj. w cenie netto+8% VAT.

Zachęcamy również do skorzystania z realizowanych przez CLIMA POLSKA profesjonalnych usług serwisowych i przeglądów okresowych, dzięki którym wykorzystywane przez Państwa klimatyzatory będą pracowały długo i bezawaryjnie.

Jednostka naścienna COMFORT COLD FTXL-JV/RXL-M3

Klimatyzator FTXL25-35JV_R
pilot-ARC433A8_7

System COMFORT COLD FTXL-JV/ RXL-M3 produkowany przez znaną z wysokiej jakości produktów markę Daikin charakteryzuje się wysoką efektywnością działania. System pracuje w układzie pojedynczym składającym się z 1 agregatu i 1 jednostki wewnętrznej. W ramach produktów typu COMFORT COLD wchodzą zestawy:

 • FTXL25JV/RXL25M3,
 • FTXL35JV/RXL35M3.
ftxl-jv korzyści

Prezentowany system przeznczony jest do klimatyzowania obiektów zlokalizowanych na obszarach, na których występują bardzo niskie temperatury – urządzenie gwarantuje wysoką wydajność pracy nawet w temperaturach sięgających -25 o C zapewniając odpowiedni komfort poprzez efektywne grzanie.

W związku z przystosowaniem urządzeń do pracy w tak niskich temperaturach agregat, poprzez zastosowanie technologii swobodnie wiszącego wymiennika, podlega udoskonalonemu cyklowi odszraniania, co zasadniczo obniża koszty eksploatacyjne urządzenia oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia oblodzenia.

Zaletą zestawu COMFORT COLD marki Daikin jest wysoka efektywność energetyczna, którą potwierdza przyznana zestawowi klasa energetyczna A+ zarówno dla trybu grzania, jak i chłodzenia.

Jednostki naścienne COMFORT COLD posiadają szereg funkcji poprawiających wydajność i komfort korzystania z urządzenia, należą do nich m.in.:

 • wykorzystanie odłączalnego, zmywalnego i odpornego na pleśń filtru, któryz apewnia najwyższą jakość emitowanego przez urządzenie powietrza;

 • znakomity przepływ i rozprowadzenie powietrza;

 • cicha praca – dźwięk, jaki emituje, może być cichy jak ludzki szept – spada nawet do 19dB ;

 • sterownik on-line (dostępny w opcji) umożliwiający sterowanie urządzeniem za pomocą internetu lub sieci lokalnej;

 • tryb komfortowy, dzięki któremu automatycznie zmienia kierunek nawiewu powietrza w zależności od stosowanego trybu – w trybie grzania powietrze kierowane jest w dół, aby zapobiec wychłodzeniu podłogi, a w trybie chłodzenia nadmuch kierowany jest w górę, aby zapobiec przeciągom.

System COMFORT COLD FTXL-JV/ RXL-M3, dzięki wysokiej funkcjonalności i efektywności oraz niewielkim rozmiarom, sprawdzi się zarówno w mieszkaniach i domach , jak i w budynkach publicznych typu biura, sklepy czy obiekty gastronomiczne. Z powodzeniem może być montowany nad drzwiami.

Instalacja FTXL-JV_i

Dla osób prywatnych zakup klimatyzatorów wraz z montażem obciążony jest podatkiem VAT w wysokości 8%, co dodatkowo obniża koszt zakupu prezentowanych urządzeń. CLIMA POLSKA zachęca także do skorzystania z realizowanych usług w zakresie serwisu i przeglądów okresowych klimatyzacji.

Jednostki przypodłogowe COLD FVXS-F/RXL-M3

Klimatyzator FVXS25-35-50FV1B
Pilot ARC452A1

Firma Daikin proponuje kilka modeli jednostek przypodłogowych, które z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno w budynkach o charakterze publicznym – takich jak biura, sklepy, punkty usługowe czy obiekty gastronomiczne, jak i w mieszkaniach lub domach. Jednostki przypodłogowe COLD dostępne są w zestawach:

 • FVXS25F/RXL25M3,
 • FVXS35F/RXL35M3.
fvxs-f korzyści

Prezentowane urządzenia klimatyzacyjne zaprojektowano tak, aby przynosiły optymalny komfort cieplny nawet w ekstremalnie niskich temperaturach sięgających do -25 o C, dzięki zastosowaniu podwójnego nawiewu powietrza . Ten model klimatyzatorów pełną efektywność pracy w tak niskich temperaturach zawdzięcza także zastosowanej technologii swobodnie wiszącego wymiennika oraz udoskonalonemu cyklowi odszraniania, który zapobiega oblodzeniu.

Kompaktowa budowa oraz niewielka wysokość pozwala umieścić jednostki wewnętrzne przypodłogowe COLD pod oknem. Można je także zawiesić na ścianie lub we wnęce, podobnie jak tradycyjny kaloryfer. To nie obniża efektywności ich działania, ponieważ automatyczny swing pionowy przesuwa klapy w górę i dół tak, aby emitowane powietrze było równomiernie rozprowadzane po pomieszczeniu.

Instalacja FVXS-F_006_ip

Urządzenia mają charakter energooszczędny – posiadają klasę energetyczną A zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania.

Jednostki przypodłogowe COLD typu FVXS-F/RXL-M3 zostały wyposażone w szereg funkcji poprawiających wygodę korzystania z urządzeń. Należą do nich:

 • tryb ekonomiczny pozwalający na zmniejszenie poboru energii przez urządzenie;

 • zapobieganie przeciągom – w trybie grzania, do czasu uzyskania wymaganej temperatury, system ustawia nawiew powietrza w poziomie;

 • programowany zegar 24-godzinny;

 • sterownik on-line, który pozwala sterować urządzeniem za pomocą stosownej aplikacji przez sieć lokalną lub przez internet z dowolnego miejsca na świecie.

Za wysoką jakość emitowanego powietrza odpowiada odporny na pleśń, odłączalny i zmywalny filtr.

CLIMA POLSKA zachęca do zakupu urządzeń klimatyzacyjnych wraz z montażem – wtedy klienci indywidualni otrzymują korzystną cenę za usługę zawierającą jedynie 8% VAT.

Zachęcamy również do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz okresowych przeglądów , które pomogą utrzymać jednostki przypodłogowe COLD w doskonałej formie pozwalającej na wieloletnią i bezawaryjną pracę.

Jednostka podłogowa z panelem radiacyjnym COLD – FVXG-K/RXLG-M

Jednostka FVXG-K_R
Pilot-ARC466A2

Jednostka podłogowa z panelem radiacyjnym COLD typu FVXG-K/RXLG-M to wysokiej klasy urządzenie klimatyzacyjne wyprodukowane przez cenioną na rynku markę Daikin. Ten model może być wykorzystywany w układzie pojedynczym składającym się z 1 agregatu i jednostki wewnętrznej. Występuje w następujących wersjach:

 • FVXG25K/RXLG25M,
 • FVXG35K/RXLG35M.
fvxg-k korzyści

Prezentowana jednostka wewnętrzna przeznaczona jest do montażu przypodłogowego (podobnie, jak montowane są zazwyczaj kaloryfery). Zapewnia optymalny komfort cieplny dzięki aluminiowemu panelowi grzewczemu promieniującemu, który nagrzewa się przypominając w tym względzie zwykły grzejnik.

Jednostka podłogowa z panelem radiacyjnym COLD to urządzenie o wysokiej efektywności działania – jego energooszczędność potwierdza nadana mu klasa energetyczna A++ w przypadku chłodzenia oraz A+ w przypadku grzania.

Wyjątkowe wzornictwo sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze prywatnym (mieszkaniach czy domach), jak i obiektach publicznych typu restauracje, bary, biura czy niewielkie sklepy.

Zastosowany w klimatyzatorze system Nexura zapewnia optymalne rozwiązania w zakresie chłodzenia, grzania i komfortu. Funkcja auto swing sprawia, że emitowane powietrze jest wachlowane, przez co równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniu, nie powoduje uczucia przeciągu i zapobiega zabrudzeniu sufitu przez ciepłe, unoszące się powietrze podczas trybu grzania.

Instalacja-FVXG-K

Jednostka podłogowa z panelem radiacyjnym COLD to urządzenie wielofunkcyjne. Efektywność jego działania podnoszą:

 • udoskonalony tryb odszraniania zapobiegający oblodzeniu jednostki zewnętrznej;

 • w pełni efektywna praca nawet w ekstremalnie niskich temperaturach sięgających -25o C;

 • cicha praca – urządzenie umożliwia chłodzenie pomieszczenia przy emisji dźwięku wynoszącej 22dB, a w przypadku grzania nawet 19dB (cichy ludzki szept);

 • montaż w nietypowym miejscu – tj. nisko przy ścianie lub we wnęce;

 • sterownik on-line dostępny w opcji, dzięki któremu można kontrolować działanie urządzenia przez internet lub sieć lokalną.

W przypadku kupna jednego z modeli jednostki podłogowej z panelem radiacyjnym COLD typu FVXG-K/RXLG-M proponujemy także Państwu profesjonalny montaż urządzeń. Jednocześnie informujemy, że dla osób prywatnych wartość podatku VAT za usługę kupna i montażu urządzeń wynosi jedynie 8% ceny netto.

Nasza firma zachęca także do skorzystania z profesjonalnych usług związanych z okresowymi przeglądami i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami