Klimatyzatory Bluevolution Daikin

Home/Klimatyzatory Bluevolution Daikin
Klimatyzatory Bluevolution Daikin 2017-04-19T09:43:20+00:00

BLUEVOLUTION – NASZA MISJA: DOSKONAŁY KLIMAT U CIEBIE

Wysoki komfort w Twoim domu

Daikin wprowadza na rynek serię Bluevolution obok swej istniejącej gamy produktów. Dzięki zastosowaniu nowego czynnika chłodniczego w produktach tej nowej gamy, firma Daikin była w stanie podnieść efektywność energetyczną aż do poziomu klasy A+++.

 • Doskonały komfort przez cały rok

 • Najwyższa efektywność energetyczna

 • Niezawodność

 • Łatwość sterowania poprzez aplikację w Twoim smartfonie

Daikin Warszawa

Inteligentna wymiana powietrza

Technologia Daikin idzie o krok dalej, więc nie odczuwasz ruchu powietrza na swej skórze

Daikin Clima Warszawa

Najwyższa efektywność

Gama zaawansowanych, energooszczędnych technologii Daikin oferuje wysoką efektywność zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia aż do poziomu klasy A+++.
Czynnik chłodniczy R-32 oraz zoptymalizowane sprężarki zapewniają pozostawanie w Twojej strefie komfortu.

Bluevolution Daikin

2-strefowy czujnik inteligentny

Kiedy opuszczasz pomieszczenie, system przełącza się do trybu oszczędzania energii. Kiedy opuszczasz pomieszczenie, system przełącza się do trybu oszczędzania energii.

Daikin Bluevolution Clima

Nawiew przestrzenny 3D

Temperatura w pomieszczeniu utrzymuje się na stałym poziomie dzięki połączeniu automatycznego swingu w poziomie i w pionie

Sterownik Bluevolution

Zapewniona pełna kontrola przy użyciu sterownika Daikin

Możesz dostosowywać temperaturę w pomieszczeniu, przepływ powietrza i tryb pracy za pośrednictwem aplikacji z dowolnego miejsca.
Dodatkowo, masz możliwość monitorowania zużycia energii.

Clima Daikin

Jednostki zewnętrzne multi oszczędzające przestrzeń

 • Do jednej jednostki zewnętrznej multi można podłączyć maksymalnie 5 jednostek wewnętrznych.
 • Optymalne rozwiązanie zapewnienia chłodzenia i ogrzewania wielu pomieszczeń.

Bluevolution – system Multi jednostki zewnętrzne 2/3/4/5MXM-M

Jednostka zewnętrzna 5MXM90M_L

Jednostki zewnętrzne Bluevolution przeznaczone do systemów multi-split produkowane przez firmę Daikin to urządzenia gwarantujące wysoką jakość pracy. W prezentowanej grupie dostępne są urządzenia:

 • 2MXM40M,
 • 2MXM50M
 • 3MXM40M,
 • 3MXM52M,
 • 3MXM68M,
 • 4MXM68M,
 • 4MXM80M,
 • 5MXM90M.
5mxm-m korzyści

Agregaty wyposażono w sprężarkę typu swing , dzięki której odznaczają się one wysoką efektywnością energetyczną oraz niską emisją hałasu. Wysoką energooszczędność prezentowane jednostki oferują także dzięki zastosowaniu najnowszego czynnika chłodniczego R-32.

Jednostki zewnętrzne typu Bluevolution 2/3/4/5MXM-M to urządzenia ekologiczne – wspomniany czynnik chłodzący R-32 zmniejsza oddziaływanie urządzenia na środowisko o 68% w porównaniu do klimatyzatorów wyposażonych w substancję chłodzącą R-410A.

System multi-split oparty na prezentowanych jednostkach zewnętrznych Daikin umożliwia podłączenie 5 jednostek wewnętrznych do 1 agregatu. Wszystkie jednostki wpięte w jeden system mogą być indywidualnie sterowane. Co więcej, nie trzeba ich instalować w tym samym pomieszczeniu oraz czasie. Budowa pozwala także na jednoczesną ich pracę w ramach trybu grzania i chłodzenia.

Prezentowane urządzenia sprawdzą się w połączeniu z następującymi jednostkami wewnętrznymi:

 • CTXM-M – jednostka naścienna,

 • FTXM-M – jednostka naścienna typu inwerter Emura Blue,

 • FTXJ-L – jednostka naścienna typu inverter Blue Professional,

 • FTXP-K – jednostka naścienna typu inverter,

 • FDXM-F – jednostka kanałowa.

Instalacja 5MXM-M

System multi-split Bluevolution jest niezwykle elastyczny – oprócz wspomnianej równoczesnej pracy w różnych trybach umożliwia także tworzenie systemów zbudowanych z różnych trybów jednostek wewnętrznych – nie ma przeciwskazań do łączenia w jednym obiegu klimatyzatorów ściennych i kanałowych.

Jednostki zewnętrzne typu Bluevolution 2/3/4/5MXM-M z powodzeniem znajdą zastosowanie zarówno w rozwiązaniach komercyjnych, jak i prywatnych . Można je instalować w mieszkaniach i domach oraz w biurach, obiektach gastronomicznych czy hotelowych lub sklepach.

Firma CLIMA POLSKA oferuje sprzedaż i montaż urządzeń klimatyzacyjnych. Osoby prywatne za tę usługę płacą cenę netto podwyższoną jedynie o 8% VAT , a nie o podstawową stawkę 23% VAT. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z usług serwisowych oraz okresowych przeglądów klimatyzacji realizowanych przez naszą firmę.

Bluevolution FTXP-KV jednostka naścienna – tylko do multi

Klimatyzator FTXP20-35KV_R

Bluevolution jednostka naścienna FTXP-KV (dostępna tylko w układzie multi) to rodzaj klimatyzatorów wyprodukowanych przez firmę Daikin przynależących do najwyższej półki tej klasy dóbr. W ramach grupy znajdują się urządzenia:

 • FTXP20KV,
 • FTXP25KV,
 • FTXP35KV.
FTXP-KV korzyści

Dyskretna jednostka naścienna Siesta zapewnia wysoką efektywność i komfort. Może być podłączona w ilości 2 sztuk do jednego agregatu zewnętrznego. Co więcej, jednostki wewnętrzne mogą być sterowane indywidualnie, więc nie trzeba montować ich w tym samym pomieszczeniu czy nawet czasie.

Urządzenia Bluevolution FTXP-KV zapewniają wysoką jakość emitowanego powietrza dzięki funkcji odwilżania, wentylacji i oczyszczania powietrza. Prezentowana grupa inwerterów może być wykorzystana zarówno do chłodzenia , jak i ogrzewanie powietrza.

Dzięki stylowemu designowi panel doskonale pasuje do wystroju każdego wnętrza.

Klimatyzatory Bluevolution FTXP-KV charakteryzują się wieloma funkcjami podnoszącymi ich użyteczność. Zalety tej grupy urządzeń to:

 • sterownik z opcją pracy online z wykorzystaniem aplikacji, sieci lokalnej, Internetu z dowolnego miejsca;

 • możliwość zastosowania programu osuszania, który zmniejsza poziom wilgotności powietrza bez konieczności gwałtownej zmiany temperatury w pomieszczeniu;

 • funkcja oszczędności energii w trybie gotowości – pobór prądu ograniczony o około 80%.

Urządzenie wykorzystuje proekologiczny czynnik chłodzący R-32, który zmniejsza oddziaływanie na środowisko o 68% w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A. Z kolei jego wysoka efektywność energetyczna przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd.

Prezentowane urządzenia marki Daikin typu Bluevolution FTXP-KV znajdą zastosowanie zarówno w domach, mieszkaniach, jak i obiektach o charakterze publicznym, w tym sklepach czy biurach.

Kupując klimatyzację wraz z montażem w firmie CLIMA POLSKA wszystkie osoby prywatne płacą jedynie 8% podatek VAT od ceny netto.

Zachęcamy także do skorzystania z usług profesjonalnego serwisu i okresowych przeglądów posiadanych urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki tej usłudze będą one Państwu służyć długo i bezawaryjnie.

Bluevolution naścienne – Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M

Klimatyzator FTXM50-71M_R

Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M to rodzaj wysokiej jakości klimatyzatorów stworzonych przez firmę Daikin. W tej grupie produktów dostępnych jest 5 zestawów klimatyzatorów połączonych z jednostką zewnętrzną– należą do nich:

 • FTXM20M/RXM20M,
 • FTXM25M/RXM25M,
 • FTXM35M/RXM35M,
 • FTXM42M/RXM42M,
 • FTXM50M/RXM50M.
Bluevolution korzyści

Urządzenia różnią się wydajnością chłodzenia i grzania, wysokością poboru energii oraz emisją dźwięków – im urządzenie przeznaczone jest do większych pomieszczeń, tym więcej zużywa prądu i emituje głośniejszy dźwięk.

Inwenter w jednym systemie zapewnia zarówno nawilżenie, wentylację, oczyszczanie powietrza , jak i ogrzewanie i chłodzenie . Dzięki dyskretnemu i nowoczesnemu designowi doskonale pasuje do każdego wnętrza. Jego łagodny profil wtapia się w ścianę, co gwarantuje dyskretny wystrój wnętrza.

Dużym atutem klimatyzatorów Blue Professional FTXM-M + RXM-M jest emitowanie wysokiej jakości powierza. Urządzenia zawierają tytanowo-apatytowy fotokatalityczny filtr , który, dzięki zastosowaniu technologii Ururu:

 • skutecznie oczyszcza powietrze,
 • usuwa alergeny (m.in. pyłki, kurz, roztocza), bakterie, wirusy;
 • dezodoryzuje powietrze usuwając nieprzyjemne zapachy, np. dymu papierosowego.
Bluevolution Warszawa

Filtr jest odłączalny, zmywalny i odporny na pleśń. Posiada funkcję automatycznego czyszczenia zapewniającą zarówno optymalną jakość powietrza, jak i skuteczność działania urządzenia. Zastosowanie technologii Flash Streamer Daikin wytwarzającej prędkie elektrony wychwytujące nieprzyjemne zapachy i formaldehyd podnosi jakość powietrza w pomieszczeniu.

Urządzenie posiada 2-obszarowy czujnik ruchu „inteligentne oko” . Dzięki niemu powietrze kierowane jest do sfery, w której w danym momencie nie ma ludzi. W sytuacji, gdy w pomieszczeniu nie ma żadnej osoby klimatyzator Blue Professional automatycznie zaczyna pracować w trybie energooszczędnym. Wykrywanie obecności odbywa się w dwóch kierunkach: w prawo i w lewo.

Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M to grupa energooszczędnych urządzeń , których efektywność sezonowa została zakwalifikowane do klasy energetycznej do A+++.

Prezentowane klimatyzatory charakteryzują się wieloma funkcjami podnoszącymi ich użyteczność. Zalety tego rodzaju urządzeń to:

 • pilot zdalny sterowany na podczerwień, posiadający opcję pracy online z wykorzystaniem smartfonu, komputera stacjonarnego, laptopa czy ekranu dotykowego z dowolnego miejsca;

 • tryb gotowości gwarantujący niższy pobór prądu o około 80%;

 • cicha praca jednostki zewnętrznej;

 • możliwość obniżenia dźwięku operacyjnego jednostki wewnętrznej o 3 dB(A) –gwarantuje cichszą pracę;

 • tygodniowy programator;

 • funkcja trybu nocnego , który zapobiega nagłym zmianom temperatury w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • wentylator o 5 prędkościach pracy, od najwyższej do super-niskiej.

RXM20-35M_R

Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M to urządzenia stworzone z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu proekologicznego czynnika chłodzącego R-32 zmniejszają oddziaływanie na środowisko o 68% w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A. Dodatkową zaletą zastosowanej substancji chłodzącej jest wysoka efektywność energetyczna przyczynia się do obniżenia rachunków
za prąd.

Informujemy, że dla osób prywatnych zakupujących w firmie CLIMA POLSKA urządzenia z serii Inwerter Blue Professional FTXM-M + RXM-M wraz z montażem oferujemy VAT w wysokości 8% kwoty netto.

Zachęcamy także wszystkich do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie serwisu i okresowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami